8 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

8 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Brüksel: KKTC Cumhurbaşkanı Talat'ın Brüksel Ziyareti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Avrupa Birliği'nin (AB) Genişlemeden Sorumlu Komiseri Olli Rehn'le G..
Giresun ve Ordu'nun Doğalgaz İhalesi Aksa'nın Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım İhalesini 169 Dolar Abone Bağlantı Bedeliyle Aksa Doğalgaz Dağtım Şirketi Kazandı.
Başkentin Havası 7 Aydır Ölçülmüyor Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi'nde Yenileme Çalışmaları Nedeniyle Başkentin Havası 7 Aydır Ölçülemiyor. Son Ölçüm Verileri Standartların Üzerinde Bulunuyo..
2007 Enflasyon Beklentisi Yüzde 7.23 Merkez Bankası'nın Beklenti Anketinde, Gelecek Yıl Enflasyon Beklentisi Yüzde 7.23 Olarak Belirlendi. Beklenti Yüzde 4'lük Hedefin, 3.23 Puan Üzerinde Ger..
Cari Açık Beklentisi, Yıl Sonu İtibarıyla 32,5 Milyar Dolara Çıktı Yıl Sonu Cari İşlemler Dengesinde Meydana Gelecek Açık Beklentisi, 32 Milyar 509,8 Milyon Dolara Çıktı. Cari Açık Beklentis..
Vob, Günü 100.4 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 100 Milyon 369 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da..
ABD'li 11 Firma Türkiye'de Franchising Vermek İstiyor İstanbul - Uluslararası Franchising Derneği Başkan Yardımcısı Marcel Portmann, 11 ABD'li Firmanın Türkiye ile Yakından İlgilendiğini ve B..
Milli Güvenlik Akademisi İMKB'yi Ziyaret Etti İstanbul - Milli Güvenlik Akademisi 61. Dönem Müdavimleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsasını (İMKB) Ziyaret Etti. akademi Komutanı Tümgenera..
Fitch, İş Finansal Kiralama'nın Kredi Notlarını Teyit Etti İstanbul - Uluslararası Derecelendirme Kuruluşu Fitch, İş Finansal Kiralama'nın Bb Olan Yabancı Para Cinsinden ve Bb+ Olan Yerel Par..
Migros, Şube Sayısını 790'a Çıkardı İstanbul - Migros, Türk Taş Mağazalar Zinciri, 790. Şubesi Olan Ortakapı Mağazası'nı Kars'ta Açtı. migros Şube Müdürü Cüneyt Taşpek, Şatış Müdürü Ayten Er..
Bolu: Kangal Köpeği 13 Tane Yavru Doğurdu Bolu'nun Yumrukaya Köyünde Kangal Cinsi 'Pamuk' İsimli Köpek 13 Tane Yavru Doğurdu.
Siirt: Siirt Özel Güven Hastanesi'nde Bir Yenilik Daha Özel Güven Hastanesi, Siirt Halkına Hizmetin En İyisini Sunabilmek İçin "Beckman Coulter Access" Adlı Hormon Cihazını Hizmete Soktu.
Şimdi de Bodrum'dalar Levent Yüksel, Volkan Öktem ve Ant Şimşek Tarafından Kurulan Sıfır Kilometre Grubu İstanbul ve Ankara'dan Sonra Şimdide Bodrum'da Sevenleri ile Buluşuyor.
TRT'nin Tercihi Belli TRT'nin Eurovision Şarkı Yarışması'na Katılmasını İstediği İsimlerden Kenan Doğulu, Kendisine Yapılan Teklife Şaşırdığını Söyledi.
Bu Kez Bacaklarıyla Gündemde Brıtney Spears ile Geçen Haftaya Damga Vuran Parıs Hılton, Yine Bilindik Görüntüler Sergiledi.
Van: Sosyal Güvenlik Destek Prim Oranlarının Yeniden Düzenlenmesi Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Sosyal Güvenlik Destek Prim Oranları'nın Yeniden..
Eskişehir: Çevreyi Kirletenlere 409 Bin YTL Para Cezası Eskişehir Çevre ve Orman İl Müdürü Mehmet Karakaya, Çevre ve Gürültü Kirliliğine Yol Açan Kurum, Kuruluş ve İşletmelere Toplam 409 Bin ..
Erdoğan Bush ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın Telefon Görüşmesi Yaptığı ABD Başkanı George Bush"un, Türkiye"nin AB Üyeliğini Desteklemeye Devam Ettiklerini İfade Ettiği Öğrenildi...
Manchester: Manchester Puan Farkını Açma, Ryan Gıggs İse Rekor Peşinde İngiltere Premier Ligi'nde Cumartesi Günü Manchester City ile Manchester Derbisinde Karşılaşacak Olan Manchester United'..
Elazığ: Fü, En Başarılı Üniversiteler Arasında Elazığ Fırat Üniversitesi (Fü), Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Tarafından Hazırlanan Rapora Göre, 2006 ÖSS'de İlk 500'e Girmeyi Ba..
Bursa: Bursa'da Taşımalı Eğitim Bursa'da, 2005-2006 Öğretim Yılı İçerisinde 375 Okulun Kapandığı ve Bu Okullarda Okuyan 13 Bin 618 Öğrencinin 131 Okula Nakledildiği Bildirildi.
İstanbul: İstanbul'un Trafik Sorunu Masaya Yatırıldı İstanbul'un Trafik Sorunu Masaya Yatırıldı.
Yılın En İyileri Adayları Açıklandı Avrupa Futboluna Son Bir Yılda Damgasını Vuran Futbolcu ve Teknik Direktörleri Belirlemek için UEFA'nın Resmi İnternet Sitesinde Yılın En İyileri Anketi Dü..
Çanakkale: Bir Saatte 4 Evi Soydular Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, Menderes Mahallesi'ne Akşam Saatlerinde Gelen ve 5 Kişi Olduğu Belirtilen Hırsızlar, Bir Saatte 4 Evi Soyarak Kayıplara..
Sakarya: Eski Belediye Başkanına Hapis Cezası Sakarya'nın Taraklı İlçesi Eski Belediye Başkanı Halil Aydın, Görevi Kötüye Kullanmak ve Görevi İhmal Suçlarından 2 Yıl 5 Ay Hapis Cezasına Çarpt..
Bush'tan Erdoğan'a: "Çok Çalışıyorsunuz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkanı George W. Bush ile Yaptığı Telefon Görüşmesinde, Bush'un, Başbakan Erdoğan'a İran ve Suriye Ziyaretleri..
Tahran: Tahran Cuma Hutbesinde Irak Değerlendirmesi Tahran Cuma İmamı Huccetil İslam Ahmed Hatemi, Cuma Hutbesinde, "Amerika, Irak'ta Tam Bir Bataklığa Saplandı" Dedi.
CHP Myk Balıkesir İl Başkanı'nı Uyardı CHP Merkez Yürütme Kurulu, Balıkesir İl Başkanı Münir Balkanlı'yı, Balıkesir Üniversitesi'ne Rektör Atanmasıyla İlgili Takındığı Tavır Nedeniyle Uyardı.
Dışişleri'nden İsrail'e İşbirliği Teşekkürü İsrail'in, Filistin'e Gönderilen 4 Bin 500 Ton Ekmeklik Unun İsrail Limanından Gazze'ye Nakli Konusunda Türk Kızılayı'na Yaptığı Yardım Dışişleri B..
CHP'li Öymen: "B Planı Berbat" CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Hükümetin Rumlara Limanların Açılması Yönündeki Önerisine, "Hükümet Çözülmüştür. Eğer Türkiye'nin B Planı Buysa Berbat B..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10