8 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

8 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Libya'daki Çocuklar Zaten Aids'liymiş Libya'da Çocuklara Kasten Aids Virüsü Bulaştırdıkları Gerekçesiyle İdama Mahkum Edilen Beş Bulgar Hemşire ile Filistinli Doktorun Suçlu Oldukları Konusu..
'Bush için Bundan Daha Kötü Bir Rapor Olamazdı' ABD'de, Başkan George W. Bush'un Önerisiyle Kurulan Irak Çalışma Grubu'nun Uzun Süredir Beklenen ve Önceki Gün Açıkladığı Raporu Dünya Basının..
Rus Ajan Müslüman Mezarlığına Gömüldü İngiltere'de Zehirlenerek Öldürülen Eski Rus Ajanı Alexander Litvinenko Dün Londra Camii'nde Kılınan Cenaze Namazının Ardından Highgate Müslüman Mezarlı..
ABD, İdam Cezasını İnfaz Etmek için Akıl Hastalarını İyileştiriyor Amerika, İdam Cezası Alan Akıl Hastalarını, Cezayı İnfaz Edebilmek için Tedavi Ediyor. ABD Hükümeti, Ölüm Cezasına Çarptırıl..
Egemenliğin Tesciline Yönelik Önemli Adım Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM)'nin, Rum Ksenides-Arestis Davasında Aldığı Kararın Hem KKTC Hem de Türkiye Tarafından Memnuniyetle Karşılandığı..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:04) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 61 kb] ...
Alex: Şimdi Dönme Zamanı Değil Fenerbahçe"nin Brezilyalı Yıldız Futboclusu Alex de Souza, Brezilya"nın Uol Esporte Gazetesinde Dün Yayımlanan Özel Demecinde ""brezilyalı Kulüplerden Teklifler..
Gelinle Kaynananın Aynı Evde Oturması Boşanma Gerekçesi Gelinle Kaynananın Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalması Boşanmaya Gerekçe Olarak Kabul Edildi. Ankara'da B.a. Adlı Bir Kadın, Şiddetli Geç..
Kapkaççı Katile Ömür Boyu Hapis Cezası Üniversite Sınavlarına Hazırlanan 17 Yaşındaki Emre Karmak, 16 Haziran 2005'te Kapkaç Terörünün Kurbanı Oldu. Telefonunu Almak İsteyen Tinerci, Emre'yi ..
Nadasa Bırakılan Alanlara Destek Ankara - Bitkisel Üretimi Tehdit Eden Hastalık ve Zararlılara Karşı, Karantina Önlemi Olarak Alternatif Ürün Yetiştirilmesi veya Nadasa Bırakılması Gereken Al..
Otomotivde Üretim Kasımda Yüzde 35.6 Arttı, Satışlar Azaldı Bursa - Otomotiv Sektöründe Kasım Ayında Üretim Yüzde 35.6 Artarken, Toplam Satışlar Yüzde 15, Otomobil Satışları İse Yüzde 20 Oran..
Terörist Başı Apo'ya Hücre Cezası İmralı Disiplin Kurulu'nun, PKK Terör Örgütü Elebaşısı Abdullah Öcalan Hakkında Vekil-Müvekkil Görüşmeleri Gerekçe Gösterilerek Başlattığı Soruşturmanın Hücr..
Eker: Gap'a Bugüne Kadar 18 Milyar Dolarlık Yatırım Yapıldı/ "Elektrik Üretimi Projeleri Hedefine Ulaştı" Mardin - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Güneydoğu Anadolu Projesi'ne (G..
Tekstil Bankası'ndan Şube Açılışı İstanbul - Tekstil Bankası A.ş., Mersin Şubesi'ni 11 Aralık'ta Faaliyete Geçireceğini Duyurdu. şirket, Konuyla İlgili Borsaya Şu Açıklamayı Yaptı: "Mersin ..
Avrupa, Türkiye ile Oyun Oynuyor Türkiye'nin Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Emekli Orgeneral Edip Başer, Alman Die Welt Gazetesine Yaptığı Açıklamada, Sözde Ermeni Soykırımının Tanınması, K..
Coşkun: Dünya Ticaretinden Yaşanan Gelişmelerden En Fazla Tarım Sektörü Etkilendi Aydin - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Dünya Ticaretinde Yaşanan Gelişmelerden En Fazla Olumsuz Etkilen..
Sıla Boran'ı Terk Edecek mi? Sıla"nın Yeni Bölümünü Atv"de Bu Akşam Saat 20:00"de İzleyebilirsiniz. Boran Mutluluk İçinde Sıla"nın Eve Gelmesini Bekliyor. Karşılaşacağı Kötü Sürprizden Haberi..
Brüksel: Türkiye'nin AB'ye Liman Teklifi Avrupa Birliği (AB) Daimi Temsilciler Komitesi (Coreper), Türkiye'nin AB Müzakerelerini Görüşmek Üzere Bugün Brüksel'de Biraraya Geldi.
Tahran: İranlı İmam Hatemi, Lübnan'daki Hizbullah Protestosuna Destek Verdi İranlı En Üst Seviye İmamlardan Ahmed Hatemi, Cuma Hutbesinde, "Batı Yanlısı" Lübnan Hükümetini Uzaklaştırmayı Amaç..
SPK'dan Mensa'ya Sermaye Artırımı İçin Ek Süre Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Mensa Mensucat'ın Sermayesini 63 Milyon YTL'ye Yükseltilmesi İşlemlerinin Tamamlanması İçin Son Kez 15 Aralık 200..
Atina: Türkiye'nin AB'ye Liman Teklifi Yunanistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü George Koumoutsakos, Türkiye'nin, Kıbrıs Rum Kesimi Gemilerine Bir Limanı Açma ile İlgili Teklifinin AB ile Üyeli..
Galatasaray'daki Hisselerimizi Son Ana Kadar Satmayacağız Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar Aş, Tasarruf Sağlamak ve Sermaye Tedarik Etmek için Ana Şirket Galatasaray Spor ve Fu..
Memurlar, Bankalarla Maaş Pazarlığında Yetki İstiyor Bankaların, 'Kamu Kurumlarının Maaşlarını Ödeme' Rekabeti Çerçevesinde Verdikleri Promosyonlar Yüklü Tutarlara Ulaşınca, Memurlar da Bu Pa..
Satış Elemanı Olarak Başladı, İçecek Devinin Zirvesine Çıktı İş Hayatına Coca-Cola'nın Kamyonlarında Satış Yaparak, Raf Yerleştirerek ve Para Tahsil Ederek Başladı. Aradan 28 Yıl Geçtikten So..
Toprak'ın Sarıkamış Oteli Satılıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Toprakbank'ın Borçlarına Karşılık El Koyduğu Sarıkamış Oteli ile Polyester İplik Fabrikası'nı Satışa Çıkardı.
Yapay Renklendirici Bulunmayan Sakız Ülker, Tamamı Türkiye'de Üretilip Geliştirilen, Aspartam İçermeyen ve İçinde Hiçbir Yapay Renklendirici Bulunmayan Sakız Üretti.
MB Banka Meclis Üyeliğine Atama Durmuş Yılmaz'ın Başkanlık Görevine Getirilmesiyle Boşalan Merkez Bankası Banka Meclisi Üyeliğine, Bankanın Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Necdet Şensoy Seçi..
Market Olimpiyatının Birincisi Dinçmar Zincir Marketlerin En Hızlı Olmak için Yarıştığı '2. Market Olimpiyatı'nda Dinçmar Marketler Birinci Seçildi.
Büyükanıt: Televizyondan Öğrendim Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın, Hükümetin Kıbrıs Kararını Televizyondan Öğrendiği Yönündeki Açıklaması, CHP'yi Harekete Geçirdi. CHP'de, TB..
Bülent Ersoy'dan Baykal Davasında 'Reddi Hakim' Talebi CHP Lideri Deniz Baykal'ın, Bülent Ersoy'a Açtığı Manevi Tazminat Davasında Ersoy'un Avukatı Halil İbrahim Serbest, 'Reddi Hakim' Talebi..
Ağar, Özgürlükçü Anayasa İstedi DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Bireyin Hak ve Özgürlük Alanını Genişleten Yeni, Sivil ve Demokratik Bir Anayasaya İhtiyaç Olduğunu Söyledi.
Kaygıya Gerek Yok; İki Seçim de Özgürce Yapılır Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 2007 Yılında Yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için İtidal Çağrısı Yaptı.
Enflasyondan Memnun Ama Ekonomiyi Sorunsuz Görmüyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Enflasyonun Tek Haneli Rakama Düşmesini 'Memnuniyet Verici Bir Gelişme' Olarak Değerlendirdi.
AKP: Baykal'a Rakip Olabilir "Sezer Siyasete mi Giriyor?" Tartışmasına Katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Salih Kapusuz'dan İlginç Bir Yorum Geldi.
Yazarlara Göre, Cumhurbaşkanı Sezer Siyasete Hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in 6,5 Yıllık Görevi Boyunca İlk Kez Özel Bir Televizyonun Gecesine Katılması, Basında 'Siyasete Haz..
Genelkurmay, Fişleme Yapan Komutanı Emekli Etmişti Fişleme, 28 Şubat Sürecinin En Çok Tartışılan Konularından Biriydi. Marketlerden Kebapçılara Kadar Fişlenen İsimlerin Listeleri Elden Ele Do..
Cumhurbaşkanı Sezer, Belediyelerde Fişleme İstedi Çankaya Köşkü'ndeki Resepsiyonlara Eşi Başörtülü Milletvekillerini Davet Etmeyen Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Şimdi de Belediyelerde Çal..
Beşiktaş ve Botaş'ın Bayanları Grup Lideri Basketbolda Fiba Bayanlar Avrupa Kupası'nda Mücadele Eden ve Bu Haftaki 5. Maçlarından da Galibiyetle Ayrılarak 10'ar Puanla Liderliklerini Yenilgis..
Ağrı: Hamur Kümbeti'nin Restorasyon Çalışmaları Ağrı'nın Hamur İlçe Belediye Başkanı İsmet Aslan, Hazırladıkları Bir Projeyle Hamur Kümbeti'nin Restorasyonunu Yapmayı Düşündüklerini Belirtti.
Shevchenko, Chelsea'den Ayrılacak mı? Chelsea'ye, Bu Yıl Rekor Bir Transfer Ücretiyle Giden Ukraynalı Andriy Shevchenko, İngiliz Kulübünden Ayrılmak İstiyor.
Üzüm, Kotoko'yu Gana'da Şampiyon Yaptı Gana'nın Ünlü Takımlarından Asante Kotoko'da Ekim Ayında Göreve Başlayan Talat Üzüm, Çalıştığı Ekibi Lig Şampiyonu Yaptı.
Yükselme Grubu'na Kalanlar Belirleniyor İkinci Lig B Kategorisi 18. Hafta Sonunda 2. Grup'ta Tarsus İdmanyurdu ile Alanyaspor, 5. Grup'ta İse Adana Demirspor ile Şanlıurfaspor Yükselme Grubu'..
Eskişehir: Eskişehir'de Yerel Yönetimler Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 5 Yeni Caddenin Yapımına Başladı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10