6 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

6 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Fortis Türkiye Kupası'nda Gruplarda 3. ve 4. Maçların Programı Belli Oldu Fortis Türkiye Kupası'nda Gruplarda 3. ve 4. Maçların Programı Belli Oldu.
Ankara: Özel Orman Alanlarında Yapılaşma Sorunu Çevre ve Orman Bakanlığı, Özel Orman Alanlarında Yapılaşmanın Kontrol Altına Alınması Amacıyla Belirlenen Alanda Toplam Yapılaşma Oranının, Öze..
Erzurum: Oltu'da Hafif Şiddette Deprem Erzurum'un Oltu İlçesi'nde Akşam Saatlerinde Hafif Şiddette Bir Deprem Meydana Geldi.
Onlar Reklam Peşinde Seray Sever, Ahlaksız Teklif Aldıklarını Açıklayan Deniz Akkaya, Doğa Bekleriz ve Lerzan Mutlu Gibi İsimleri Reklam Yapmakla Suçladı.
Önce ve Sadece Gecce.com'da Davut Güloğlu ve Yeliz Şar da Sev Kardeşim'den Ayrıldı. İşte İkilinin Diziden Ayrılma Nedenleri:
Çorum: Hamamlıçayköy Termal Kaplıcaları Hizmete Girdi Çorum'da Bir Süre Önce Kapatılan Hamamlıçayköy Termal Tesisleri, Bugünden İtibaren Tekrar Hizmet Vermeye Başladı. Çorum Gazeteciler Cemiy..
Tam Bir Aile Kızıyım Top Model Gısele Bundchen, "Ben Gönül Eğlendirilecek Biri Değilim. Tam Bir Aile Kızıyım" Diyerek İlginç Bir İtirafta Bulundu.
Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'daki Şehitliklere Düzenleme Afyonkarahisar Vali Vekili Nevzat Sinan, İl Genelinde Bulunan Şehitliklerin Bakım, Onarım ve Düzenlemelerinin Yapılacağını Bildirdi.
Madrid: Real Socıedad'da Futbolcular Birbirine Girdi Milli Futbolcu Nihat Kahveci'nin Eski Takımı Real Sociedad'da Sular Durulmuyor. Sezona Kötü Başlayan ve Ligin Dibine Demirleyen, Ardından ..
Ankara: TBMM Genel Kurulu Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Her 1.5 Senede Bir Af Çıkarıldığını İfade Ederek, "Ben Her Cezaevine Gittiğimde 'Baba Af Var mı' Diye Soruyorlar. Alışmış. Tiryakilik Olmu..
Mersin: Mersin'de Kurban Bayramı Hazırlıkları Mersin Valiliği Kurban Komisyonu'nun Aldığı Kararlar Uyarınca, Kasaplar Randevu Sistemiyle Çalışacak ve Öğleden Önce Büyükbaş Hayvan Kesemeyecek.
Manisa: Elektrik Akımına Kapılan Şahıs Ağır Yaralandı Manisa'nın Selendi İlçesi'nde Elektrik Kesintisi Sebebiyle Yüksek Gerilim Hattına Çıkan ve Tamir Etmek İsteyen Bir Genç, Akıma Kapılarak ..
Özel Ormanda Yapılaşma İzni Yüzde 5'e Düşüyor Çevre ve Orman Bakanlığı, Özel Orman Alanlarındaki Dikey Yapılaşmaya da El Attı. Sadece Yatay Yapılaşmaya Sınır Konulmasıyla Orman Ekosisteminin ..
İhracata Orta Anadolu Damgası Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel İhracat Rakamlarının Üzerinde Bir Performans Göstererek, Yüzde 71 Oranında Artışla Kasım Ayında 625 Milyon Dolara Ulaştı..
İstanbul: 4. Kobi Zirvesi, 13-14 Aralık'ta Lütfi Kırdar'da Toplanacak Türkiye'de En Önemli Kobi Organizasyonu Olarak Bilinen 4. Kobi Zirvesi 13-14 Aralık 2006 Tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre..
İstanbul: TMSF, 10 Gayrimenkulün Satışından 26 Milyon YTL'ye Yakın Gelir Sağladı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Bugün Düzenlediği İhalede 17 Gayrimenkulü Satışa Çıkardı. 10 Gayrimenku..
Atina: Türk Gençler Yunanlılar'ı Coşturdu Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Düzenlenen 1. Avrupa Şarkı Yarışması Festivali, Büyük Bir Coşkuya Sahne Oldu.
Mersin: Mersin Ülkü Ocaklarından Ücretsiz ÖSS ve Oks Kursu Mersin Ülkü Ocakları Tarafından Maddi Durumu İyi Olmayan Öğrencilere Yönelik Oks ve ÖSS Kursları Veriliyor. Haftanın Her Günü Devam ..
Başbakan Erdoğan Suriye'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bir Günlük Çalışma Ziyareti Çerçevesinde, Suriye Başbakanı Naci Otri ile Biraraya Geldi.
Özel Orman Alanlarındaki Yapılaşmalar Çevre ve Orman Bakanlığı, Özel Orman Alanlarında Yapılaşmanın Kontrol Altına Alınması Amacıyla Belirlenen Alanda Toplam Yapılaşma Oranının, Özel Orman A..
İstanbul: Türker Aslan'dan Yalanlama Tahkim Kurulu Başkanı Türker Aslan, Fenerbahçe-galatasaray Derbi Karşılaşmasının Ardından Basında Yer Alan "Fenerbahçe-galatasaray Maçındaki Olaylar 5 Maç..
Ankara: Denizli Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Görevinden Alındı Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Denizli Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Mehmet Küçükebe'nin Bugün İtibariyle Görevine ..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankamall'ın Karşısındaki 87 Dönümlük Alana, 2 Bin 400 Dükkanın Yer Alacağı Bir İş Merkezi Yapılacağını Söyl..
İstanbul: "Yılan" Operasyonu Kapsamında Tutuklu Bulunan Sanıkların Yargılanmasına Başlandı "Yılan" Adlı Operasyon Kapsamında, Aralarında Polis Memuru Mehmet Aydın'ın da Bulunduğu 6 Kişinin Öl..
TMSF Gayrimenkul Satışından 26 Milyon YTL Gelir Elde Etti TMSF Gayrimenkul Satışından 26 Milyon Gelir Elde Etti
Am: Başbakan Erdoğan, Suriye Başbakanı Muhammed Naci Otri ile Görüştü Babakan Recep Tayyip Erdo?an, Suriye Babakan? Muhammed Naci Otri ile Biraraya Geldi.
Kudüs: Bir Camiye Domuz Başı Atan İsrailli'ye 9 Ay Hapis Cezası Verildi İsrail Mahkemesi, Geçen Sene Bir Domuz Başını Camiye Atan Bir İsrail Vatandaşına 9 Ay Hapis Cezası Verdi.
Bitlis: Bitlis'te Öğrencilerin İl Temsilcisi Seçimi Bitlis'te, İl Merkezi ile İlçe Temsilcilerinin Katıldığı 'Demokrasi Eğitimi İl Temsilcisi' Seçiminde, Tek Kız Aday Olan Mutki Atatürk İlköğ..
Baykal: Seçimin Nisan Ayında Yapılması Yararlıdır/ "Kentsel Dönüşüm Yasası'nın İçinde Yüzlerce Acarkentler Var" Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 4 Yıl Önce Seçilmiş Bir Meclis'in Cumh..
Meclis Komisyonu, Sezer'in İade Ettiği Rektör Atamalarını Aynen Kabul Etti Ankara - TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Bir Kez Daha Görü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10