6 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

6 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avrupa'ya Açıldı Hülya Avşar'ın Birkaç Yıl Önce Modacılığa El Atan Kardeşi Helin Avşar'ın Maharetlerinin Sesi, Yurtdışına Kadar Uzanmış.
AB Daimi Temsilciler Komitesi, Türkiye Tartışmasını Erteledi Limanların Açılmaması Nedeniyle AB Komisyonu'nun Türkiye ile Müzakerelerin Geleceği Hakkında Hazırladığı Önerileri Ele Almak Üzer..
Kastorıa Cac: 64 - Beşiktaş Cola Turka: 89 Fıba Bayanlar Avrupa Kupası (B) Grubu'nda Beşiktaş Cola Turka, Deplasmanda Yunanistan'ın Kastoria Cac Takımını 89-64 Yendi.
Memur Emeklisine Enflasyon Farkı Ödenecek Memur Emeklilerinin, 2007 Ocak Ayında Bir Önceki 6 Aylık Kümülatif Enflasyon Kadar Artış Alacağı ve Bakanlar Kurulu Tarafından Alınacak Bir Kararla M..
Başesgioğlu'ndan Reform Değerlendirmesi: "Kimse Arazisinden Geçilmesini İstemiyor" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Tüm Kesimlerin Sosyal Güvenlik Reformunun Yapılmasında ..
İstanbul: Turkcell Süper Lig'de Haftanın Hakemleri Belli Oldu Turkcell Süper Lig'de Haftanın Maçlarında Görev Alacak Hakemler Belli Oldu.
İstanbul: Uleb Erkekler Avrupa Ligi Fenerbahçe Ülker, Uleb Erkekler Avrupa Ligi C Grubu'nda Rusya'nın Cska Moskova Takımına Kendi Evinde 74-64 Mağlup Oldu.
Moskova: İngiltere'nin Moskova Büyükelçiliği'nde Radyasyon Bulundu Rusya'nın Başkenti Moskova'daki İngiltere Büyükelçiliği'nde Yapılan Testlerde Radyasyon İzine Rastlandı.
Moskova: Litvinenko'nun Ölümü Rusya Başsavcısı Yuriy Çayka, Litvinenko Cinayeti Çerçevesinde Rusya'da Yapılacak Tüm Soruşturmaların İngiliz Uzmanlarca Değil, Rus Savcıları Tarafından Gerçekle..
Bridget Jones Aşkı! George Clooney ile Bruce Wıllıs'in Arkadaşlığı Renee Zellweger Nedeniyle Bitti.
Bağdat: Irak'ta 10 ABD Askeri Daha Hayatını Kaybetti Irak'ta 4 Ayrı Saldırıda 10 ABD Askerinin Hayatını Kaybettiği Bildirildi.
Fenerbahçe Ülker: 64 - Cska Moskova: 74 Basketbolda, Erkekler Avrupa Ligi (C) Grubu'nda Yapılan Maçta Fenerbahçe Ülker, Rusya'nın Cska Moskova Takımına 74-64 Mağlup Oldu.
Sanatçı Ayla Erduran'a Onur Ödülü Sevda-cenap And Müzik Vakfının '19'uncu Vakıf Onur Ödülü Altın Madalyası', Devlet Sanatçısı Ayla Erduran'a Törenle Verildi.
Erdoğan Suriye Gezisini Değerlendirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'ın Toprak Bütünlüğünün Korunması Konusunda İran, Suriye ve Türkiye'nin Aynı İnancı ve Kararlığı Taşıdığını Belirtti.
Hayranları Üzülebilir Yonca Evcimik, Artık Albüm Yapmayacağını Açıkladı. Ünlü Şarkıcı, "Albüm Yapmak Bana Çok Saçma Geliyor" Dedi.
Apollon Ptolemaıda: 82 - Botaş Spor: 93 Fıba Bayanlar Avrupa Kupası (C) Grubu'nda Botaş Spor, Deplasmanda Yunanistan'ın Apollon Ptolemaida Takımını 93-82 Yendi.
Beyaz Saray: "Nükleer Niyetinden Vazgeçmediği Sürece İranla Birebir Görüşmeyeceğiz" Washington Yönetimi, Diplomasiye Ağırlık Verilmesini ve "İranla Diyalog Kurulmasını" Tavsiye Eden Irak Çalı..
Ankara: Başbakan Erdoğan Yurda Döndü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hizbullah Tarafından Bir Süre Önce Kaçırılan 2 İsrail Askeriyle İlgili, "Bunu İstiyorsunuz da Karşılığında İsrail Olarak Ne..
İstanbul: Otoyolda Yasadışı Gösteri Yol Kapattı Okmeydanı Tem Bağlantı Yolu Alt Geçitte Yasadışı Gösteri Yapıp Yol Kapatan Bir Grup Trafiği Alt Üst Etti. Bomba Süsü Verilen Pankartlar Nedeniy..
Wassenaar: Irak Çalışma Grubu'nun Raporu İran Dışişleri Bakanı Menuçehr Muttaki, ABD'nin Irak'taki Askerlerini Çekme Kararını Uygulamak İçin, İran veya Bölgedeki Diğer Ülkelerle Müzakere Etme..
O da Genç Sevgili Buldu Şarkıcı Bendeniz de Genç Sevgiliyle Aşk Yaşayan Ünlüler Kervanına Katıldı. Bu Beraberlikle Birlikte Ünlü Popçunun Eski Halinden de Eser Kalmadı.
Bollywood'a Transfer Oluyor Hollywood'da Şu Sıralar, Kısa Süre Önce Evlendiği Keıth Urban'ın Alkol Bağımlılığı Nedeniyle Sorunlu Bir Evlilik Sürdüren Nıcole Kıdman'ın Eşini Aldattığı Konuşulu..
Nasa: "Mars'ta Akarsu Olabileceğine Dair Güçlü Kanıtlar Var" Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (Nasa), Mars'ta Uzun Süre Görev Yapan Uzay Aracı Mars Global Surveyor'ın Gönderdiği Fotoğr..
Washington: Irak Çalışma Grubu'nun Raporu Irak Çalışma Grubu Tarafından Bugün Açıklanan Raporda, ABD Başkanı George W. Bush'un Irak Politikasının 'Yürümediği', Irak'ta Durumun Çok Kötü Olduğu..
Kudüs: Hizbullah'ın Kaçırdığı İsrail Askerlerinin Yaralı Olarak Götürüldüğü İleri Sürüldü İsrail Üst Düzey Askeri Kaynakları, Temmuz Ayında İsrail-hizbullah Savaşının Başlamasına Neden Olan H..
Mısır'da 4000 Yıllık Mumya Bulundu Mısır'ın Başkenti Kahire'nin 20 Kilometre Güneyindeki Sakkara'da En Az 4000 Yıllık Olduğuna İnanılan Mumya Kalıntıları Bulundu.
Çmo: "Çevre ve Doğal Varlık Tahribi Hızlandı" Çevre Mühendisleri Odası, Türkiye'de Etkili Bir Çevre Yönetim Sistemi Olmadığını Belirterek, Türkiye'de Çevre ve Doğal Varlık Tahribatının Hızlan..
Ankara: Tck Uyum Yasası Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu'nda Görüşülen ve Ceza Mevzuatına Uyumu İçeren Çeşitli Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yasa Teklifi Kabul Edildi. Teklifin Görü..
Derbi Sonrası Sendromu! Dünyanın En Büyük Derbisi Seçilen Fenerbahçe - Galatasaray Maçının Henüz Yankıları Dinmemişken İlginç Galatasaray Fıkraları da Türedi. İşte Onlardan Biri...
Erdoğan: Filistin'de Asker Kaçırma Kurt Kuzu Hikayesi mi Başbakan Erdoğan, Filistin'de Kaçırılan İsrail Askeriyle İlgili Olarak "Bunun Devamında Faydası Olanlar mı Var, Siyasi Olabilir Başka ..
Trabzon: Başkan Albayrak'tan Destek Çağrısı Trabzonspor'un, Herkesin Yanında Bulunması Gereken Bir Süreçten Geçtiğini Belirten Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Bu Süreçte Herkesten Destek Bekledi..
Raporda Kerkük'te Referandumun Ertelenmesi İstendi Irak Çalışma Grubu'nun Raporunda, Irak Anayasasında Öngörüldüğü Gibi 2007 Yılı Sonundan Önce Kerkük'ün Geleceğiyle İlgili Referandum Düzenl..
Mersin: Akgübre'de İşten Çıkarılma Eylemi Mersin'de Bulunan Akgübre Fabrikası'nda Bir Grup İşçi, Bir Arkadaşlarının İşten Çıkarılmasını, İşçi Servisine Binmeyerek Protesto Etti. Petrol İş Sen..
Rakipleri Çok Zorlu Kendinden Oldukça Küçük Sevgilisi Yağmur Atacan'ın Açıklamasından Sonra Herkes Altuğ'un Sırtına Daha da Bir Dikkatli Bakar Oldu.
Roma: İtalya Genel Seçimlerinde Yeniden Oy Sayımı Yapılacak İtalya Senatosu'nun Parlamento Komitesi, Nisan Ayında Yapılan Genel Seçimlerdeki 700 Bin Oyun Yeniden Sayılacağını Açıkladı.
İngiltere: "Önerilen Önlemler Çok Sert" AB Komisyonunun Türkiye ile Müzakereler Konusundaki Önerileri, İngiltere Dışişleri Bakanı Margaret Beckett Tarafından Eleştirildi.
Bob Geldof: "AB'nin Türkiye'ye İhtiyacı Var" Ünlü Müzisyen ve Aktivist Bob Geldof, Türkiye'nin Mutlaka AB Üyesi Olması Gerektiğini Belirterek, "Türkiye Son Yıllarda Ortalama Yüzde 7.5 Büyürk..
Ankara: Karayolları Trafik Kanunu'nda Değişiklik Hükümet, Karayolları ve Trafik Kanunu'nda Değişiklik Öngören Yasa Tasarısını TBMM'ye Gönderdi. Yeni Düzenlemeye Göre Emniyet Genel Müdürlüğü B..
Eskişehir: Bakan Çelik Cuma Günü Eskişehir'e Gelecek Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in, Bir Dizi Programa Katılmak Üzere 8 Aralık'ta Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi'ne Geleceği Bildirildi.
Eskişehir: Eskişehir Emniyeti'nin Uyuşturucuyla Mücadele Başarısı Eskişehir Emniyet Müdürü Savaş Yücel, Uyuşturucuyla Mücadele Çerçevesinde Yapılan Planlı ve Projeli Operasyonlarla Türkiye İk..
Eskişehir: Eskişehir'de Sobadan Sızan Gazdan 3 Kişi Zehirlendi Eskişehir'de, Kömür Sobasından Sızan Gazdan Zehirlenen Aynı Aileden 3 Kişi Hastaneye Kaldırıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10