5 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

5 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doğuş Otomotiv'e Societe Generale Bank'tan 27.2 Milyon Euro Kredi İsatanbul - Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.ş, Societe Generale Bank'tan 27.2 Milyon Euroluk Kredi Sağladı. şirketin Bor..
Indeks, Sony Notebookların Türkiye?de Dağıtımı için Görüşüyor İstanbul - Indeks Bilgisayar Sistemleri Muhendislik Sanayi ve Ticaret A.ş., It Kanalına Sony Vaio Marka Notebookların Dağıtımı iç..
Adana: Her Gün 7-8 Kişi Zatürreeden Hayatını Kaybediyor Çukurova Üniversitesi (Çü) Tıp Fakültesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yeşim Taş..
YTL, Kasımda Tüfe Bazında Yüzde 1.7 Değer Kazandı, Üfe Bazında Değişmedi Ankara - Yeni Türk Lirası Bu Yılın Kasım Ayında Reel Olarak, Bir Önceki Aya Göre Tüketici Fiyat Endeksi(tüfe) Bazında ..
Ankara: Sülaymaniye Kütüphanesi İçin Türkiye, BM ve İKÖ Arasında Mutabakat Muhtırası İmzalandı Süleymaniye Kütüphanesi'nde El Yazmaları Restorasyon Uygulama Eğitim Merkezi Kurulması İçin Türk..
Samsun: Yetersiz Beslenen Gebelerde Düşük Riski Artıyor Yetersiz ve Dengesiz Beslenmenin Kadınların Gebe Kalma Olasılığını Düşürdüğü, Gebe Kalması Halinde İse Rahimdeki Bebeğin Beyin ve Omuri..
Kütahya: Msn Yoluyla Dolandırıcılığa Dikkat Kütahya'da, Son Zamanlarda İnternet Yoluyla Dolandırıcılıkların Artması Üzerine Yetkililer Vatandaşları İkaz Etti.
Erzincan: Fabrika Gibi Okul Erzincan Merkez Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin Mobilya ve Metal İşleri Atölyelerinde, Bölge İllerindeki Okulların Eğitim-öğretim İçin Gerekli Olan Tü..
Kocaeli: Çayır Köpekleri Türkiye'de Kocaeli'nin Gebze İlçesi'ne Bağlı Darıca Beldesi'nde Bulunan Boğaziçi Hayvanat Bahçesi'nin Son Konukları, Türkiye'ye İlk Kez Getirilen Çayır Köpekleri Oldu..
Mersin: CHP Narenciye Komisyonu Tarsus'ta CHP Narenciye Komisyonu Başkanı ve Muğla Milletvekili Gürol Ergin, Çiftçinin Hiç Bir Zaman Böyle Zorluk Yaşamadığını Söyledi.
AİHM'de Açılan Davalar Karara Bağlandı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Türkiye Aleyhine Açılan 14 Davayı Bugün Karara Bağladı.
Ankara: Süleymaniye Kütüphanesi İçin Türkiye, BM ve İKÖ Arasında Mutabakat Muhtırası İmzalandı Süleymaniye Kütüphanesi'nde El Yazmaları Restorasyon Uygulama Eğitim Merkezi Kurulması İçin Türk..
Elazığ: Elazığ'da Kiralık Kitap Uygulaması Kitap Okuma Alışkanlığını Toplumda Yaygınlaştırmaya ve Kitap Okumamaya Yönelik Olumsuzlukları Ortadan Kaldırmak İçin Çalışmalar İçerisine Giren Kita..
8 Kişinin Ölümüne Neden Olan Sürücüye 10 Yıl Hapis Trabzon'da, 8 Kişinin Hayatını Kaybettiği ve 7 Kişinin de Yaralandığı Trafik Kazasına Neden Olan Kamyonun Sürücüsü Cevdet Kurt, 10 Yıl Ağır ..
Düşük Kükürtlü Motorine Zam Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketi (Tüpraş), Düşük Kükürtlü Motorinin (50 Ppm) Rafineri Çıkış Fiyatına Yarından Geçerli Olmak Üzere Zam Yaptı.
SPK Maaşları 5 Yıldır Donduruldu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) İkinci Başkanı Doç. Dr. Turan Erol, BDDK ve SPK'da Büyük Maaş Artışları Olmasına Karşın SPK'nın Maaşlarının 5 Yıldır Dondurulduğ..
Ankara: Ankaralı Ayakkabıcılar'dan Kızılay'a 11 Bin Çift Ayakkabı Ankara Ayakkabıcılar ve Çantası Odası, Kunduracı Esnafından Toplanan 11 Bin 536 Çift Ayakkabıyı, Filistinli Çocuklarla Türkiy..
Van: Erdal Erdoğan 18 Aralık'ta Hakim Karşısına Çıkacak Pkk/kongra-gel Terör Örgütünden Kaçarak Güvenlik Güçlerine Teslim Olan Ünlü Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Yılmaz Erdoğan'ın Amcasının Oğl..
Fenerbahçe Kulübü, PFDK'ya Sevkedildi Fenerbahçe, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Pazar Günü Oynadığı Galatasaray Derbisinde, Sarı-Lacivertli Taraftarların Sahaya Attığı Yabancı Maddeler Nedeniyle ..
İstanbul: Matbaa ve Teknik 10. Yıl Onur Ödülleri ve Yılın Baskıcısı Ödüllerini Dağıttı Matbaa ve Teknik 10. Yılını Matbaacılar ve Tedarikçilerle Bir Arada Kutladı. İhlas Holding Vıp Salonunda..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:00) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 61 kb] ...
Kahramanmaraş: Elbistan Şeker Fabrikası, 290 Bin Ton Şeker Pancarı Alımı Yaptı Elbistan Şeker Fabrikası'nda, 65 Günde Toplam 290 Bin Ton Şeker Pancarı Alımı Yapıldığı Bildirildi.
Kahire: Irak Arap Ülkelerini İran'a Karşı Sessiz Kalmakla Suçladı Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, İran'ın Irak'ı Etkilemesinin Arap Ülkelerinin Sessizliğinden Kaynaklandığını Belirtti.
Aşırı Bakımı Sevmiyorum Yönetmenliğini Sofıa Coppola'nın Üstlendiği Yeni Filmi 'Marıe-antoınette' ile Son Günlerde Gündemde Olan Hollywood'un Beyaz Tenli Genç Yıldızı Kırsten Dunst, Samimi İt..
Brüksel: KKTC'deki Üniversitelerin Rektörleri Brüksel'de KKTC'de Bulunan Üniversitelerin Rektörlerinden Oluşan Bir Heyet, KKTC'deki Üniversitelerde Akademik Özgürlüklerin Sınırlanması ve Kuze..
Turcas, Azeri State Oil?le Ortak Girişim Şirketi Kuruyor/ İmzalar Atıldı İstanbul - Turcas ile State Oil Company Of Azerbaijan Repablic (Socar) Arasında Kurulacak Ortak Girişim Şirketine Ait ..
Selçuk Ecza Deposu, Eskişehir'de Şube Açtı İstanbul - Selçuk Ecza Deposu, Eskişehir'de Şube Açtı. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada, "Yönetim Kurulumuzun Eskişehir?de Bir Şube Açılmasına..
Çarşamba Günü (6 Aralık 2006) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 6 Aralık 2006 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Do..
Turkcell'den Hacılara Yüzde 50 İndirim İstanbul - Turkcell, Hac Ziyareti için Suudi Arabistan'a Giden Hacılar için Yüzde 50 İndirim Sağlayacak. turkcell'den Yapılan Yazılı Açıklamada, Hac Zi..
Yalancı Komşunun Sonu! Defalarca Polisi ve 112 Acil Servis Sağlık Ekiplerini Arayarak Önce Komşularının Evde Esrar İçtiğini Sonrada Boş Bir Arazide Vurulduğunu İddia Ederek Yalan İhbarda Bulu..
Oecd'de Enflasyon Ekim Ayında Yüzde 1.7 Enerji Fiyatlarındaki Düşüş, Oecd Bölgesinde Enflasyona Olumlu Yansıdı.
Zeki Sezer'den Kadın Hakları Eleştirisi: "Bir Arpa Boyu Yol Gidemedik" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Kadınların Siyasi Haklarıyla İlgili Olarak, "Bir Arpa Boyu Yol Gidemedik" Dedi. Sezer, Kad..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10