5 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

5 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Washington: ABD, 2020'den İtibaren Ayda Üs Kurmaya Başlayacak Nasa İnsanlı Uzay Yolculukları ile 2020'den İtibaren Kalıcı Ay Üssü Kurmaya Başlayacaklarını Açıkladı. Ay Üssünün Güneş Sistemini..
Kayserispor, Beşiktaş Maçına Eksiksiz Hazırlanıyor Son 6 Haftada 3 Galibiyet ve 3 Beraberlik ile Yenilmezlik Serisi Yakalayan Kayserispor, Beşiktaş ile Yapacağı Maça, Sakatlıkları Geçen Gökha..
Helsinki: Finlandiya AB Anayasasını Onayladı Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Finlandiya, AB Anayasası'nı Onayladı. Böylece Ülke, Anayasayı Onaylayan 16. AB Üyesi Ülke Oldu. Finlandiya Parl..
Depresyona Girdi Son Yıllarda Ünlü Yıldızların Korkulu Rüyası Haline Gelen Seks Videoları Bu Kez de Güzel Şarkıcı Jessica Simpson'ı Depresyona Soktu.
Bu Kez Parıs Yoktu Üst Üste Verdiği Olay Frikiklerle Gündeme Gelen Britney Spears Sonunda Külot Giydi. İşte O Kareler.
Schengen Bölgesi Genişliyor AB Adalet ve İçişleri Bakanları, Halen 15 Ülkenin Dahil Olduğu Ortak Vize Uygulanan Schengen Bölgesine 2004 Yılında AB'ye Giren 10 Ülkenin Katılımına Karar Verdi.
Bu Gecce Yapılacak Levent'in Gözde Kulüplerinden Sapphire'de, Klasikleşen 'Generations Partileri' Adı Altında Bu Gecce Tr-pop Partisi Düzenlenecek.
'Gaffur Şov' Artık Barlarda Atv'de Yayınlanan "Avrupa Yakası" Dizisinde Peker Açıkalın'ın Canlandırdığı Kapıcı Gaffur Karakterinin Fanatikleri, Gün Geçtikçe Artıyor.
Ordu: Ordu'ya Mehmetçik Dershanesi Ordu Jandarma Komutanlığı, Ordu'nun Ekonomik ve Sosyal Yönden En Geri Kalmış ve Bugüne Kadar Üniversiteye Öğrenci Kazandıramayan Mesudiye İlçesi'ne Dershane..
Şimdiden Gözde Oldu Çok Özel Tasarımı ve Mönüsü ile İstanbullular'la Buluşan Thai Mutfağının Özgün Temsilcisi "Çok Çok", Muhteşem Açılışında Ünlüleri Ağırladı.
İş Bankası'nda Memur Alım Sınavlarında Elektronik Dönem İş Bankası, Memur İhtiyacını Karşılamak Üzere Yapılan Sınavları Artık Elektronik Ortama Taşıdı. İşe Başvurma ve İşe Giriş Süreçlerinde ..
AB Komisyonu Başkan Yardımcısı: "Türkiye'nin Dışlanmasının Ciddi Sonuçları Olur" Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı İsveçli Margot Wallstrom, Türkiye'nin AB Üyeliğinin AB'nin Uluslararası Siy..
Mersin: Mersin'in Doğalgaz İhtiyacı Mersin Ticaret Borsası (Mtb) Başkanı Abdullah Özdemir, Doğalgazın Mersin İçin Bir İhtiyaç Haline Geldiğini Söyledi.
Tüsiad Başkanı Sabancı: "AB Yanlış Yaptı" Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Sabancı, AB Komisyonu'nun Tavsiye Kararının Siyasi Düzlemin Meselelerini Teknik Düzleme Çekerek Müzakerelerin Önünü Tık..
SHP'den "Avrupa" Çıkarması SHP Genel Başkan Yardımcısı Göğüş Portekiz'de Avrupa Sosyalistleri Partisi (Pes), Myk Üyesi Çiğdem Aydın da Brüksel'de Radikal Enternasyonal Kongrelerine Katılacak..
Ankara Barosu'ndan Emeklilerin Gelirinin Düşürülmesine Tepki Ankara Barosu Başkanı Vedat Ahsen Coşar, Çalışan Emeklilerin Gelirlerinin Düşüren Düzenlemeye Anayasa'nın Temel İlkelerinden Sosya..
İzmir: TRT'de Yangın Paniği TRT İzmir Bölge Müdürlüğü'nün Stüdyolarında Program Çekimi Sırasında Elektrik Aksamından Çıktığı Belirlenen Yangın Paniğe Neden Oldu. Dumandan Etkilenen 1 Prodüktö..
Kordsa, Endonezya'daki Pt Branta'nın Yüzde 54.21'ine Talip Kordsa Global, Asya ve Uzakdoğu Stratejisi Çerçevesinde Merkezi Endonezya'da Bulunan Pt Branta Mulia Tbk Şirketinin Yüzde 54.21 Hiss..
Döktaş'tan Mesleki Eğitime 270 Bin YTL Bağış Döktaş Dökümcülük, Vehbi Koç Vakfı'nın Mesleki ve Teknik Eğitim Fonuna 270 Bin YTL Bağışladı.
Ünlü Besteci Ferit Alnar Anılacak İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İzdso) Klasik Türk Müziği ile Batı Müziği Tekniklerini Bağdaştırma Çalışmalarıyla Tanınan Besteci ve Orkestra Şefi Ferit Aln..
Ft: "Türkiye AB İlişkileri Tren Enkazı" İngiliz Financial Times Gazetesi, Kıbrıs Rum Kesimi'nin 2004 Yılında AB'ye Kabul Edilmesi ile Bir "Tren Enkazının" Beklendiğini ve Gelecek Hafta İlişki..
Şırnak: Şırnak'ta 5 Terörist Ölü Ele Geçirildi Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde Güvenlik Güçleriyle Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada 5 Terörist Ölü Ele Geçirildi.
Malatya: Pancar Kooperatifi Cinayeti Davası Malatya Pancar Üreticileri Kooperatifi Müdürü Nusret Erbaş'ı Öldürdüğü İddiasıyla Yargılanan Eski Kooperatif Başkanı Mustafa Balaban'ın Duruşması, ..
Ağrı: Taşlıçay'da Deprem Ağrı'nın Taşlıçay İlçesi'nde, 3.1 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Aziz Nesin 91 Yaşında; "Yaşasaydı Sigaraya Başlayacaktı" Ünlü Yazar Aziz Nesin'in 91. Doğum Günü, Sanatçı Dostları Tarafından 22 Aralık 2006'da İstanbul Bakırköy'de Düzenlenecek Etkinlikle Ku..
Adana: Adana'da Silahlı Gasp Adana'da Bir Eve Girerek Yaşlı Çifti Silahla, Torunlarını da Elini, Ağzını ve Ayaklarını Bağlayarak Etkisiz Hale Getiren 3 Kişi, Çelik Kasadaki 5 Aileye Ait Ziyne..
Dokuz Ayda 416 Bin Dairenin İnşaatına Başlandı Yılın İlk Dokuz Aylık Döneminde 416 Bin 63 Dairenin İnşaatına Başlandı. Geçen Yıl Bu Sayı 360 Bin 676 Olarak Belirlenmişti.
Evlenmedi, Kitap Yazdı Kanal D'de Geçen Yıl Yayınlanlanan 'Hayallergerçek Oluyor' Adlı Evlilik Yarışmasını Birinci Bitirdikten Sonra, Evdeki Hiç Bir Damat Adayı ile Evlenmeyen Esra Nagihan Er..
Muş Lisesi'nde 'Özgürlük Duvarı' Öğrenciler Duvara İstediklerini Yazabiliyor
İstanbul: TMSF, Toplam 29 Milyon YTL Muhammen Bedelli 17 Gayrimenkulü Yarın Satışa Çıkaracak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 6 Aralık'ta Muhammen Bedelleri Toplamı 29 Milyon YTL Olan 1..
Dünyanın Keyfini 37 Milyon Sürüyor 6 Milyarlık Dünyanın Zenginliğinin Yarısı 37 Milyon Kişiye Gidiyor. En Zenginlerin Yarısı da ABD ya da Japonya'da Yaşıyor.
İstanbullu ve Ermeni Fotoğrafçılar Çektiklleri "Fotoğraflarla" Bir Araya Geldi İstanbullu ve Erivanlı On Fotoğrafçı, Türkiye'de ve Ermenistan'da Varolan Önyargıların ve Diyalog Eksikliği Nede..
Garanti Bankası 500 Milyon Dolar Dış Finansman Sağladı Garanti Bankası, 500 Milyon Dolar Tutarında Dış Finansman Sağlandığını Açıkladı.
İran İki Türk Heykeltraşı Davet Etti İran, Birinci Tahran Uluslararası Heykel Sempozyumuna Aralarında Türkiye'nin de Bulunduğu Çeşitli Ülkelerden 20 Sanatçı Davet Etti. Türkiye'den Davet Edi..
Trabzon: Doğu Karadeniz Bölgesi'nden Yapılan İhracatta Düşüş Kaydedildi Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği'ne (Dkib) Bağlı 3 İlden, Ocak-ekim Aylarını Kapsayan Bu Yılın 11 Aylık Döneminde Y..
Şekerbank'ın Genel Kuruluna Ortaklardan Bir Dava Daha Şekerbank'ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında Alınan Kararların İptali İstemiyle Ortaklarının Açtığı Dava Sayısı Artıyor.
Şeb-i Aruz Törenlerine 60 Bin Seyirci Hedefi Mevlana'yı Anmak İçin Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Şeb-i Aruz Törenlerine Bu Yıl 60 Bin İzleyicinin Katılması Bekleniyor.
Delgado: Ben Kahraman Değilim Beşiktaş"ın Arjantinli Futbolcusu Matias Emilio Delgado, Böyle Büyük Bir Camiaya Gelip Sakatlığı Nedeniyle Uzun Süre Oynayamamasının Kendisini Üzdüğünü Söyledi. ..
İngiliz Lordlar: "AB Önerisi Türk Halkına Hakaret" İngiltere'de Lordlar Kamarası'nın Sekiz Üyesi, Daily Telegraph Gazetesinde "Türkiye'ye Hakaret" Başlığıyla Açık Bir Mektup Yayınlayarak AB'y..
Erdoğan Yılın Devlet Adamı Rehn Yılın AB Bürokratı Seçildi Türkiye İş Kadınları Derneği, Avrupa Gazeteciler Cemiyeti ve True Dergisinin 2006 Yılı Türkiye Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu. Ba..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10