4 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

4 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Otomotiv İhracatı İlk 11 Ayda Yüzde 20,5 Arttı:13.3 Milyar Dolar / En Fazla Artış Binek Otomobillerde Bursa - Ekonominin Lokomotif Sektörü Otomotiv, İhracatını Yılın 11 Ayında Yüzde 20,5 Oran..
Türkiye-İtalya-İspanya Kobi'lerarası İşbirliği Görüşmeleri Başladı İstanbul - İstanbul Sanayi Odası (İso) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Bodur Okyay, Çin ve Asya'nın Yükselen Pazarla..
Bankacılıkta Bilanço İçi Yabancı Para Pozisyon Açığı 477 Milyon Dolar Azaldı Ankara - Bankacılık Sektörü Bilanço İçi Yabancı Para Pozisyonu Açığı 17-24 Kasım Haftasında 477 Milyon Dolar Azala..
Şam: Steınmeıer'dan Suriye'ye Çağrı Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, Suriye'yi Lübnan'ın Dengesizleşmesini Önlemek İçin Elinden Gelen Her Şeyi Yapmaya Çağırdı.
Kayserispor'da Beşiktaş Alarmı Denizlispor Engelini Zor da Olsa 1-0'lık Skorla Geçen Kayserispor, Cumartesi Günü İlk Yarının Son Maçını Oynayacağı Beşiktaş Randevusunun Hazırlıklarına Kendi T..
Denizlispor'un Kozu Yanal Kayseri Yenilgisine Sünger Çeken Denizlispor'da Gözler Hafta Sonunda Vestel Manisaspor ile Oynanacak Ege Derbisine Çevrildi.
Galatasaray'ın Rakibi Lıverpool İstanbul'a Geldi Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Yarın Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Karşılaşacağı Liverpool, Bugün İstanbul'a Geldi.
'Türk Sporu Sponsoruyla Buluşuyor' Kongresi Başladı Türk Sporu Sponsoruyla Buluşuyor Kongresi, Bugün İstanbul'da Başladı.
Çanakkale: Hükümetten Gökçeada ve Bozcaada'ya 25 Trilyon Liralık Ödenek Maliye Bakanlığı, Çanakkale'de Gökçeada ve Bozcaada ile Deniz Ulaşımının Daha Sağlıklı Yapılabilmesi İçin 25 Trilyon Li..
Kocaeli: Kocaeli Üniversitesi'nin Yeni Rektörü, Görevi Eşinden Devraldı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Tarafından Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Görevine Atanan Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, ..
Turcas, Para Cezasının Ertelenmesi için Maliye Bakanlığı'na Başvurdu İstanbul - Turcas Petrol Aş, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Tarafından Verilen Para Cezasının Ertelenmesi ve Taks..
Banvit'ten Batman'a 11 Bin YTL'lik Yardım İstanbul - Banvit, Batman'da Ekim Ayı Sonunda Yaşanan Sel Felaketi için 11bin YTL Tutarında Para Yardımı Gerçekleştirdi. Banvit Evsiz Kalan Vatandaşl..
Turcas, Şirket Logosunu Değiştiriyor İstanbul - Turcas Petrol A.ş, Şirket Logosunu Değiştirecek. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şöyle Denildi: " Turca Petrol A.s. Yeni Kurumsal Kimlik..
Salı Günü (5 Aralık 2006) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 5 Aralık 2006 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar ..
İşte 5 Günlük Hava Tahmini İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Hava Tahmin Merkezi, İlde Hava Sıcaklıklarının Önümüzdeki Günlerde Biraz Daha Artarak Mevsim Normallerinin 3-5 Derece ..
Sansürlendiği Ortaya Çıktı Türkiye'de Cuma Günü "Hiç Sansür Yok" Denilerek Gösterime Giren 'Borat'ın Sansürlendiği Ortaya Çıktı.
'Dönüş' Ödüle Doymuyor İspanyol Aktris Penelope Cruz'a Avrupa Film Akademisi Tarafından En İyi Kadın Oyuncu Ödülü Verildi.
Ankara: İlbank Kuruluyor Hükümet 'Tüm İş ve İşlemlerinde Özel Hukuk Hükümlerine Tabi Olarak, Olanakları Ölçüsünde Yerel Yönetimlerin Her Türlü Kredi İhtiyaçlarını Karşılayan ve Bankacılık İşl..
Pantalon Yüzünden Bıçaklandı Antalya"da 16 Yaşındaki Genç, Satın Aldığı Pantolonun Paçasının Kısaltılması için Para İsteyen Tezgahtara Bıçakla Saldırdı. Edinilen Bilgiye Göre, M.ç. Ali Çetink..
AB, Kazakistan ile Nükleer Enerjide İşbirliği Yapacak AB Adalet Bakanları, Dünyanın Üçüncü Büyük Uranyum Üreticisi Kazakistan ile Nükleer Enerji Alanında İşbirliği Anlaşmasını Onayladı.
Meteoroitte Organik Madde! Bilim Adamları, Yaşamın Kökeninin Uzaydan Gelmiş Olabileceğine Dair Kanıt Buldular. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (Nasa) Bilim Adamları, 2000 Yılında Ka..
Etimesgut Şekerspor 2 Oyuncusuyla Yollarını Ayırdı Lig B 1. Grup Takımlarından Etimesgut Şekerspor, Ahmet Dursun ve Tamer Tuna ile Yollarını Ayırdı.
Havalar Daha da Isınacak İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Hava Tahmin Merkezi, İlde Hava Sıcaklıklarının Önümüzdeki Günlerde Biraz Daha Artarak Mevsim Normallerinin 3-5 Derece Üz..
İhop'tan Düşünce Özgürlüğü Kampanyası İhop, Türkiye'deki Düşünce ve İfade Özgürlüğünün Önündeki Engellerin Kaldırılması, 301 ve Düşünce Özgürlüğünün Önünde Engel Olan Maddelerin Kaldırılması..
SHP'li Cilasun: "Türk Kadınının Şansı Atatürk'e Sahip Olması" Ankara(anka)–shp Merkez Kadın Meclisleri Başkanı Eser Cilasun, Türk Kadınının Şansının Atatürk'e Sahip Olması Olduğunu Söyledi.
TRT Çalışanları'ndan "Papa" Açıklaması Papa 16. Benedikt'in Türkiye Ziyareti Görüntülerini Dağıtma Görevini Üstlenen TRT'nin, Yayın Aksaklıkları Nedeniyle Tepki Toplaması ve Yönetimin Soruştu..
Erdoğan'ın Romanya Ziyareti Ertelendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 6-7 Aralık 2006 Tarihleri Arasında Yapılması Planlanan Romanya Ziyareti, Bu Ülkedeki İç Siyasi Gelişmeler Nedeniyle İler..
Peşmergelerin Komutası Mesut Barzani'ye Kuzey Irak'ta Kürdistan Demokrat Partisi (Kdp) ile Kürdistan Yurtsever Birliği (Kyb) Peşmergelerinin Kurulacak 'Kürdistan Peşmerge Bakanlığı'na Bağlı O..
Samsunspor Gurbetçi Avında Türk Telekom Lig A'da Son Haftalarda Aldığı Kötü Sonuçlarla Taraftarlarını Hayal Kırıklığına Uğratan Samsunspor'da, Transfer İçin Düğmeye Basıldı.
F Tipi Cezaevine Karşı Ortak Deklerasyon Disk, Kesk, Ttb, Hak-iş, TMMOB, Meslek Örgütleri, Sanatçılar ve Aydınların Bulunduğu Bir Grup Yayınladıkları Ortak Deklârasyonda, Adalet Bakanlığının ..
Rus Ajan Müslüman Gibi Gömülmek İstemiş İngiltere'de Zehirlenerek Öldüğü Açıklanan Eski Kgb Ajanı Aleksandır Litvinenko'nun, Ölmeden Önce Cenazesinin "Müslüman Geleneklerine Uygun Olarak" Göm..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10