31 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

31 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tahran: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından (2) İran Danışma Konseyi Başkanı Haşimi Rafsancani, "Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesi, İlahi Adaletin Tecellisidir" Dedi.
2006'nın Ünvanları F.bahçe'de Fenerbahçe, Geride Bıraktığımız 2006 Yılında Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası"nı Kaybetmesine Rağmen, Oynanan Resmi Maçlarda Rakiplerine Oranla Galibi..
YTL ve Vergi Kimlik Numarası Tarih Oluyor Yılbaşından İtibaren Vergi Kimlik Numarası Tarih Olacak ve Yerine Tc Kimlik Numarası Kullanılacak.
2006 Yılının Unvanları Fenerbahçe'de Fenerbahçe, Geride Bıraktığımız 2006 Yılında Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nı Kaybetmesine Rağmen, Oynanan Resmi Maçlarda Rakiplerine Oranl..
Erdoğan: " Saddam'ın İdamı Kine İntikama Dönüşmesin" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesiyle İlgili Olarak, "Biz Bugüne ve Düne Değil, Geleceğe..
Anadolu Ajansı'na 78 Ödül Anadolu Ajansı, 2006 Yılında, Değişik Kurum ve Kuruluşlarca Toplam 78 Ödüle Layık Görüldü.
Minik Serçe Şov Herkesin Sevgilisi Gaffur TRT 1'de Sezen Aksu'ya 'Nasılım?' Diye Soracak ve Minik Serçe ile 'Çakkıdı' Dansı Yapacak.
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da Kurban Bayramı Şanlıurfa'da Bayram Namazından Çıkan Vatandaşların Kurbanları Kestiği Sırada Hoş Olmayan Görüntüler Yaşandı.
Malatya: Malatya'da Kurban Bayramı Malatya'da Kurban Bayramı Nedeniyle Şehir Mezarlığındaki Şehitliğe Giden Vatandaşlar Burada Şehitler İçin Dua Ettiler.
Konya: Konya'da Kurban Bayramı Konya'da, Kurban Bayramı'nın İlk Gününde Sabah Saatlerinde Vatandaşlar Kurbanlarını Kesmeye Başlarken, Kadınlara Büyük İş Düştü.
Hakkari: Kurban Bayramı Iha0536602-yrl/31-ara-017e-14360 - Kurban Bayramı - Vatandaşa Gebe Olan Kurbanlık Hayvan Sattılar ( Fotoğraflı) Feyzullah Taş Hakkari (İha) ! Hakkari'de Bir Çok..
İstanbul: İstanbul'da Kurban Bayramı Kurban Bayramı Dolayısıyla Edirnekapı Şehitliği'ne Akın Eden Aileler, Şehit Verdikleri Evlatlarının ve Yakınlarının Ardından Gözyaşı Döktü.
Erdoğan: 'Irak Şu Anda En Öncelikli Sorun' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesine İlişkin Olarak, 'Türkiye'nin Şu Anda Irak, AB Sürecine Göre ..
İran ile Türkiye'nin Arası İstanbul'daki Irak Konferansı Nedeniyle Açıldı İstanbul'da Önceki Hafta Gerçekleştirilen ve Irak'taki Sünni Grupların Katıldığı Tartışmalı Konferans, İran ile Türki..
İlaçta Küçük Ambalaj Dönemi Başlıyor İlaçta Küçük Ambalaj Dönemi 1 Ocak 2007'ye Yürürlüğe Giriyor Devlet Daha Az Sayılı İlaçları ve Küçük Kutuları Karşılayacak. Aynı İlacın 20 Drajelik Olanı ..
Diyarbakır'da Uçak Seferleri Rötarlı Yapılacak Diyarbakır'daki Sis Nedeniyle Bugünkü Uçak Seferlerinin Rötarlı Yapılacağı Bildirildi.
Kadınlarda Cinsellik Araştırmasında İlginç Sonuçlar Kadınların Cinselliğe Bakışını Yansıtan Bir Araştırma, Özellikle Suudi Kadınlarla İlgili Çarpıcı Sonuçlar Ortaya Koyarken, Bu Kadınların Y..
Ankara: Tzob'dan 2006 Yılı Tarım Değerlendirmesi Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2006 Yılında Enflasyonla Mücadelede En Büyük Fedakarlığını Çiftçilerin ve..
İzmir: İtb, Ajanlık Sınavı Yapacak İzmir Ticaret Borsası (İtb), 23 Yıl Aradan Sonra Ajanlık Sınavı Yapacak. İtb Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Yemişçi, 22 Şubat 2007 Perşembe Günü Yapılacak S..
İzmir: Ege İhracatçı Birlikleri'nde Çifte Mutluluk Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nden Sonra, Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği de 2006 Yılında 01 Oc..
Tahminlere Göre Yurdun Kuzey Kesimleri Parçalı Çok Bulutlu Olacak İstanbul - Tahminlere Göre, Yurdun Kuzey Kesimleri Parçalı Çok Bulutlu, Orta Karadeniz Kıyıları, Doğu Karadeniz ile Sabah Saa..
Aksu: Bayramda Trafikle İlgili Bütün Birimler Görev Başında Olacak İstanbul - İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Trafikle İlgili Bütün Birimlerin Kurban Bayramı Süresince Görevleri Başında Olac..
Erdoğan: Irak, AB Sürecine Göre Çok Daha Öncelikli Bir Konu Haline Geldi İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesi Kararının İnfazının Ba..
Şener: Saddam'ın İdamının Irak'ın Birliğine Zarar Vermemesini Temenni Ediyorum Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Saddam Hüseyin'in İdamının Irak'ın Birliğine ve ..
Saddam, Oğulları Uday ve Kusay'ın Yanında Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin, İdam Cezasının İnfaz Edilmesinden 24 Saat Sonra, Doğum Yeri Tikrit Yakınlarındaki Avca Köyünde Oğlu Uday ve Ku..
Ankara: Hükümetten "Berdel'e Karşı Eylem Planı" Hazırlığı Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Kadına Yönelik Şiddet, Töre, Namus Cinayetlerinin Önlenmesi Amacıyla Yasal, Kurumsal, Eğitsel ve Kültüre..
Erzurum: Erzurum'da Kurban Bayramı Erzurum'da Belediyenin Kurban Kesim Yerlerine İlgi Göstermeyen Vatandaşlar, Yetkililerin Uyarılarına Rağmen Kurbanlarını Yine Sokak Ortasında Kesti.
Ankara: Başkentte Deli Boğa Operasyonu Ankara'da Kesilmek Üzereyken Kasapların Elinden Kaçan Boğayla Sahipleri Arasında Saatlerce Süren Bir Kovalamaca Yaşandı.
İstanbul: Bayramın Birinci Günü, Unkapanı'nda Kaza: 3 Yaralı Unkapanı'nda Bir Araç, Çok Yakında Bulunan Alt Geçidi Kullanmayıp, Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan 2 Gence Çarptı. Gençlerden Biri..
Almatı: Kazakistan'da Kurban Bayramı Kazakistan'da da Kurban Bayramı, Türki Cumhuriyetlerin Pek Çoğunda Olduğu Gibi Bugün Başladı.
Mogadişu: Somali'de Roket Saldırısı Somali'de İslami Hareketin Yoğun Olarak Bulunduğu Başkent Mogadişu'nun Kuzeyindeki Bir Eve Düzenlenen Roket Saldırısında 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği, Bir..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10