31 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

31 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul'da 415 Kişi Kurban Keserken Yaralandı İstanbul'da Kurban Bayramının İlk Gününde Kurban Keserken Kendini Yaralayan veya Kurbanlıklar Tarafından Yaralanan 415 Kişi Tedavi Altına Alınd..
Papa'dan Hz. Meryem'e Şükran Papa 16. Benediktus, Yıl Sonu Konuşmasında Hristiyanları, Katoliklik İnancında "Tanrı'nın Annesi" Diye de Nitelenen Hz. Meryem'e Yakarı ve Duaya Odaklanmaya Çağı..
Tekirdağ: Telirdağ'da Bayramlaşma Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan ve Eşi Hatice Doğan, Bayram Tebriklerini Kabul Ettikten Sonra, Huzurevinde Bulunan Yaşlı ve Çocuklarla Bayramlaşarak Onlara..
Viyana: Saddam'ın İdam Edilmesine Avusturya Medyasında Geniş Yer Verildi Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Edilişi Avusturya Medyasında da Yankı Buldu. Gazetelerin Manşetten Verdiğ..
Konseri En Önden İzleyin! Muhteşem Bir Atmosferde Canlı Olarak Gerçekleşecek Ajda Pekkan Konserini En Önden Siz İzleyin.
Madrid: Madrid'de de Yeni Yıl Kutlamaları İptal Edildi Madrid Şehir Merkezindeki Yılbaşı Kutlamaları, Dün Havaalanına Yapılan Bombalı Saldırı Nedeniyle İptal Edildi.
İstanbul: İstanbul'da Yeni Yıl Kutlamaları Taksim Meydanı'nda Eğlenen Kalabalığın İçinde Ellerinde Bira Kutuları Bulunan Biri Kız Olmak Üzere Yaklaşık 8 Yaşlarındaki 2 Çocuk Kameralara Takıld..
Kozloduy: Bulgaristan'ın AB Üyeliği Yarın Resmen Avrupa Birliği'nin (AB) Yeni Üyesi Olacak Olan Bulgaristan, Bugün Tek Nükleer Santralindeki 2 Reaktörü Kapattı.
Ünlü Çift Yeni Yılı Costa Rica'da Plajda Karşılayacak Hollywood'un Ünlü Çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, Noel'i Kolombiyalı Mültecilere Hediyeler Vererek Kutladıktan Sonra, Yeni Yılı da Co..
Yardımcısına Aldı Ünlü Manken Tuğba Özay Bugün Kurban Pazarına Giderek Hem Kendisi Hem Yardımcısı İçin Kurban Aldı.
Saddam'ın Son Dakikaları Irak'ın Cumartesi Şafak Vakti İdam Edilen Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in, İnfazından Önceki Son Dakikalarında, Cellatlarıyla ve İdamı İzleyenlerle Tartıştığı Ortaya..
THY Uçağında Motor Arızası Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-istanbul Seferini Yapacak Uçağı, Kalkış Öncesindeki Arıza Nedeniyle Yolcular İndirilerek, Bakıma Alındı.
Atina: İsrail Uçağı Atina'ya Acil İniş Yaptı Bir İsrail Yolcu Uçağı, Yunanistan'ın Başşehri Atina'ya Acil İniş Yaptı.
Acemi Kasapların Sayısı Bin 400 Kişiyi Geçti Yurt Genelinde Kurban Keserken Kendini Yaralayarak, Hastaneye Başvuranların Sayısı Bin 418'e Ulaştı.
Aydın: Bakan Koç Aydın'da Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Muhalefetin Sürekli Olarak Kendilerini Haksız Yere Eleştirdiğini Bildirerek, "Bunlar Hokkabazların Kesesinden İyi Kuş Çıkarıyorla..
İstanbul: Üsküdar'da Yangın İstanbul'da 2 Katlı Ahşap Bir Binada Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu. İtfaiye Ekipleri Yangını Söndürmekte Zorlanırken, Bina Kullanılamaz Hale Geldi.
Yılbaşı Programları Rezervasyonlarını Hemen Hemen Tamamlayan Geccelik Konaklamaları 80 ile 200 YTL Arasında Değişen Otellerde, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Seda Sayan, Nükhet Duru, Petek Di..
Bangkok: Tayland'daki Patlamalar Tayland'ın Başşehri Bangkok'ta Gece Yarısından Önce Meydana Gelen Yeni Patlamalarda 6 Yabancıyla Bir Taylandlı Yaralandı.
İmamdan Şok Vaaz Antalya'nın Demre İlçesi'ndeki Çatlak Camii'nde Bayram Namazında, 'Derilerinizi İstediğiniz Yere Verin' Dediği İleri Sürülen İmam Ahmet Köprücü, Hakkında Açılan Soruşturma Ta..
El Kaide'den Cihad Çağrısı El Kaide Terör Örgütünün Irak'taki Kolu, Yandaşlarına İşgal Güçlerine Karşı Cihad Başlatma Çağrısında Bulundu.
Lefkoşa: KKTC'de Kargoyla Gönderilen Yeni Yıl Hediye Paketinden Uyuşturucu Çıktı KKTC'nin Başkenti Lefkoşa'da Gümrük Dairesi'nin Kargo Şubesindeki Bir Paketin İçinde Uyuşturucu Bulundu.
'Yasaklar Koymayın' Sosyetenin En Formda Kadınlarından Biri Olan Diyetformula Güzellik Merkezinin Sahibi Deniz Berdan, Kurban Bayramı'nda Beslenme Konusunda Önerilerde Bulundu:
Balıkesir: Omzunda Taşıdığı Tüfeği Ateş Alan Şahıs Yaralandı Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde Omzunda Taşıdığı Tüfeğin Ateş Alması Sonucu Bir Kişi Yaralandı.
İngilizler Türkiye Dedi Kış Ortasında Güneşli Yerlerde Sıcak Bir Tatil Düşleyenlere 2007 Yılındaki En İyi Tatil Yerleri Tanıtıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10