30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afyonkarahisar: Belediyeden Su Abonelerine Don Uyarısı Afyonkarahisar Belediyesi, Kış Mevsiminde Su Sayaçlarında Meydana Gelebilecek Donma Konusunda Aboneleri Uyardı.
Sezer: 'Yapıcı Eleştiriler Dikkate Alınmalı' Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 2007 Yılının Türkiye İçin Her Yönden Önemli Bir Yıl Olduğunu Belirtti. Yeni Yılda Seçimler Başta Olmak Üzere Tü..
Vatikan: 'Saddam'ın Asılması Trajik' Vatikan, Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinin, Irak'ta Mevcut Şiddeti Daha da Arttırmasından Endişe Ediyor.
Baykal: 'Saddam'ın Asılmasını Üzüntüyle Karşılıyorum' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Asılmasını Üzüntüyle Karşıladığını Bildirdi.
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer, 2006 Yılında 12 Yasayı Veto Etti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 2006 Yılı İçinde 12 Yasayı Yeniden Görüşülmek Üzere TBMM'ye İade Etti.
Ankara: TBMM Başkanı Arınç'tan Kurban Bayramı ve Yeni Yıl Mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç, "Gereksiz Korkulardan, Vehimlerden Sıyrılarak, Sorunlarımızı Toplums..
Ankara: Başbakan Erdoğan'ın Kurban Bayramı ve Yeni Yıl Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Farklı İnanç ve Kültürler Arasında Şiddet ve Nefretin Giderek Yaygınlaştığı Dünyada Türkiye'nin, Y..
Malatya: Birahanedeki Patlamanın Nedeni El Bombası Çıktı Malatya'da 6 Kişinin Yaralanması ile Sonuçlanan Birahanedeki Patlama Olayının El Bombasının Atılması Sonucu Meydana Geldiğinin Tespit ..
Malatya: Malatya'da Birahanede Bomba Patlaması Malatya'da Bir Birahanede Bomba Patlaması Olayında Yaralanan 6 Kişiden Sadece Durumu Ağır Olan 1 Kişi Tedavi Altında Tutuluyor.
Telsim Vodafone'dan Yeni Yılda Sınırlar Ötesi Tarife Telsim Vodafone, "Sınırlar Ötesi Tarife"yle Kullanıcılarına Diğer Ülkelerdeki Vodafone Kullanıcılarını Daha Ucuza Arama Fırsatı Sunacak.
AB Menşeli Tarım Ürünlerine Uygulanacak Gümrük Vergisi Belirlendi Ankara - Avrupa Birliği Menşeli Bazı Tarım Ürünleri İthalatında Tarife Kontenjanı Uygulanması Hakkındaki Bakanlar Kurulu Kar..
2007 Gümrük Tarife Cetveli Belirlendi/ 1 Ocak'tan İtibaren Geçerli Olacak Ankara - İstatistik Pozisyonlarına Bölünmüş Gümrük Tarife Cetveli'ne İlişkin Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete'nin..
Bürokrat Atamaları Sürüyor/ Türk Patent Enstitüsü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Yusuf Balcı Yeniden Atandı Ankara - Çeşitli Bakanlıklara İlişkin Atama Kararları, Resmi Gazete'nin Bugünkü Say..
2007 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Yürürlükte/ Gider 204.9, Gelir 188.1 Milyar YTL Olarak Öngörüldü Ankara - 2007 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu, Dün Gece Resmi Gazete'nin Mükerrer Say..
Özak: 'İller Bankası Belediyelerin Ortağı' Bayındırlık ve İskan Bakanı Bakanı Faruk Nafiz Özak, Belediyelerin Patronu Olarak Tanımlanan İller Bankasının, Hükümetleri Döneminde Büyük Bir Deği..
Dolandırıcılar Cebe Dadandı, Tuzak Mesajla 'Cep'ten Kontör Çalıyorlar Dolandırıcılar 'Cep'e Dadandı. Logo veya Melodi Hattına İstedikleri Numarayı Abone Yapıyor, Ardından Mesaj Atıyorlar. Mes..
Bursa: Bursaspor Başkanı Levent Kızıl'dan Açıklama Bursaspor Kulubü Başkanı Levent Kızıl, Kulübün Resmi İnternet Sitesine Yaptığı Açıklamada, Beşiktaş Kulübü'ne Savaş Açtığı Şeklindeki Haberl..
Atina: Olimpiyakos'un Yeni Teknik Direktörü, Takis Lemonis Oldu Yunanistan Birinci Ligi'nin Güçlü Takımlarından Olimpiyakos'ta, Teknik Direktörlük Görevine Dört Yıllık Bir Sürenin Ardından Te..
Moskova: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından Rusya, Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinin Irak'ta Çatışmalara Neden Olabileceğini Bildirdi.
Brüksel: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından Avrupa Birliği (AB) Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesini Kınadı.
Arınç'tan Bayram ve Yeni Yıl Mesajında "Yapay Gerginlik" Uyarısı TBMM Başkanı Bülent Arınç, 2007'de İki Önemli Seçim Yapılacak Olması Nedeniyle Yapay Gerginlikler Oluşturarak Milleti Huzursuz..
Babasız Bir Çocukluktan Babasız Bırakan Yönetimlere Bugün İdam Edilen Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'in Hayatı Bir Film Senaryosu Gibiydi, İşte Babasız Geçen Bir Çocukluktan İnsanları B..
Baykal: Saddam'ın Asılmasını Üzüntüyle Karşıladım CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Saddam Hüseyin Hakkında Verilen İdam Cezası Kararının İnfaz ile Sonuçlanması ve Saddam'ın Asılmasını Üzüntüyl..
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu: "Szymkowiak'ı İkna Etmeye Çalışacağız" Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Szymkowiak İmzasıyla Kulübe Gelen ve Polonyalı Futbolcunun Futbolu ..
Aşti'de Bayram ve Yılbaşı Yoğunluğu Kurban Bayramı ve Yılbaşı Tatili Nedeniyle Ankara Dışına Çıkanlar ve Başkente Gelenler Nedeniyle Aşti'de Yoğunluk Yaşanıyor.
Konya: Toroslar Kara Hasret Kaldı Toroslar'ın Eteğindeki Beyşehir Gölü ve Gembos Havzası, Kara Hasret Kaldı.
Her Gecce Birlikteler Son Günlerde Magazin Kulislerinde Dedikoduları Çıkan Ünlü Oyuncu Hande Ataizi ile Piyano Virtüözü Fazıl Say Önceki Akşam Magazin Muhabirlerine Yakalanınca, Aralarındaki ..
Kütahya: Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda Değişiklik Yapıldı AK Parti Kütahya Milletvekili Alaettin Güven, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Seyahat Acenteleri ve Seyahat Acenteleri Birliği K..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10