30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesi Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, DYP Avcılar İlçe ve İstanbul İl Eski Başkanı Nadir Ertan Uygun'un Cenaze Törenine Katıldı. Cenaze ..
Ankara: Baykal'ın Kurban Bayramı ve Yeni Yıl Mesajı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Bir Erken Seçim Yapılmadan, Oldu Bittilerle Cumhurbaşkanlığı Seçiminin Yapılması Halinde, Bu Seçimin Gölges..
Mersin: Tamire Getirilen Otobüs, Alev Alev Yandı Mersin'de Bir Yolcu Otobüsü, Tamir İçin Getirildiği Atölyede Henüz Bilinmeyen Bir Nedenle Çıkan Yangında Tamamen Yandı.
Elazığ: Elazığ'da Soba Zehirlenmesi: 1 Ölü Elazığ'da, Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
İzmir: Eib 2007 Yılında 8 Uluslararası Fuara Katılıyor Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Görevlendirmesiyle 1994 Yılından Beri Dünyanın Dört Bir Tarafındaki İhtisas Fuarlarına Türkiye'nin Milli Ka..
Erbil: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından Kürdistan Demokrat Partisi (Kdp) Lideri Mesud Barzani, Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesini Memnuniyetle Karşılarken, Devrik Liderin "Kürtler'e Karşı İ..
Berlin: Hz. Muhammed'e Hakaret Edilen Oyuna Türlerden Tepki Almanya'nın Başkenti Berlin'de, Hz. Muhammed'in Başının Kesildiği Sahne Dolayısıyla Daha Önce Tepki Alarak Kaldırılan "Idomeneo" Ad..
Giresun: Giresun'da Kış Giresun'da Kar Nedeniyle Halen 121 Köy Yolunun Ulaşıma Kapalı Olduğu Bildirildi.
Malatya: Malatya'da 2 Başhekim Yürütmeyi Durdurma Kararı Aldı Malatya'da Beydağı ile Yeyşilyurt Devlet Hastanesi'nin Başhekimleri, Mahkeme Kararıyla Görevden Alınmalarını Durdurdu.
Bursa: Bursa'da Fırıncılar Bayramda Fazla Mesai Yapacak Bursa'da Fırıncılar, Kurban Bayramı Sürecince Sadece 2 Gün Tatil Yapacak. Fırıncıların Bu Kararı, Vatandaşların Mağdur Olmaması İçin Al..
Ankara: Baykal'dan Saddam'ın İdamıyla İlgili Açıklama CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Saddam Hüseyin'in İdam Kararının İnfaz Edilmesinin, Günümüzde Siyasi Hesaplaşmaların Ölümle Devam Ettiğin..
Erdoğan: "Özgür ve Müreffeh Türkiye Ufukta Belirmeye Başladı" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2006 Yılının Her Açıdan Başarılı Bir Yıl Olduğunu Belirterek, "Özlemini Çektiğimiz Özgür ve Müreff..
Mekanı Hemen Terk Etti Sivri Dili ve Kıvrak Danslarıyla Tanınan Oryantal Asena, Geçtiğimiz Günlerde Sevgilisi Serhat Fafal'la Birlikte İstanbul'un Gözde Mekanlarından Cahide Variete'ye Eğlenm..
Gaziantep: Bakan Tüzmen, Bayramda Gaziantep'e Gelecek Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Kurban Bayramı'nda Yapılacak Bayramlaşma Törenine Katılmak İçin Gaziantep'e Gelecek.
Bursa: Hasta Ziyaretine Gelen Şahsın Otomobilini Çaldılar Bursa'da, Hasta Ziyareti İçin Gelen Refakatçinin Hastane Önüne Bıraktığı Otomobilini Çalıp, Aynı Otomobille 4 Ayrı Hırsızlık Olayına ..
Kayseri: Kurbanlık Koyun Çalan Şahıslar Yakalandı Kayseri'de Çaldıkları Kurbanlık Koyunları Satmak İçin Pazara Getiren 3 Şahıs, Jandarma Ekipleri Tarafından Yakalandı.
İstanbul: İstanbul Polisinden 'Noel' Operasyonu İstanbul Polisinin, Yılbaşı Öncesi Düzenlediği 'Noel' Operasyonunda, 3 Milyon YTL Değerinde Kaçak İçki ve Sigara Ele Geçirildi. Operasyonlar So..
Dış Borç 5 Yılda Yüzde 74.5 Arttı Ankara Ticaret Odası (ATO), Uluslararası Para Fonu (IMF) da Dahil Son Haftalarda Bir Çok Kesimin Uyardığı ve Önemli Kırılgan Noktalardan Biri Olarak Gösterd..
Barzani: "Saddam'ın İdamı Yeni Bir Sayfa Açacak" Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Yönetimin Başkanı Mesud Barzani, Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinin Irak Tarihinde Yeni Bir Sayfa Açmasını Umduk..
Beyrut: Lübnan'da Kurban Bayramı Lübnan, Arap Dünyasının Genelinde Olduğu Gibi Bu Yıl da Kurban Bayramına Bir Gün Erken Başladı.
Mumcu, Baykal'ın Değerlendirmelerine Karşı Anavatan Partisi (Anavatan)genel Başkanı Erkan Mumcu, Cumhurbaşkanlığı Seçimi Konusunda CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Değerlendirmelerine Katıl..
İstanbul: Yıldırım Demirören, Beşiktaş Camiasına Umut Dolu Mesajlar Verdi Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 2007 Yılını Yeni Umutlarla, Yeni Heyecanlarla, Yeni Beklentilerle ve Yeni..
Ankara: Bahçeli'nin Kurban Bayramı ve Yeni Yıl Mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2007 Yılının Erken ya da Zamanında Seçim Yılı Olarak Hükümetin Görev Süresinin Son Bulacağı Yeni Bir De..
Ankara: Sezer'den Bayram ve Yeni Yıl Mesajı DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "Gerginlikleri Bırakıp, '2007, Kayıp Yıl Olacak' Endişelerini Boşa Çıkaralım. Bu Dönemde, Kişisel İkbal ve Parti Çıka..
Ankara: Milletvekilleri, 2006 Yılında Yaklaşık 7 Bin 500 Soru Önergesi Verdi TBMM'de Görev Yapan Miletvekilleri, 2006 Yılında Toplam 7 Bin 455 Yazılı Soru Önergesi Verdi.
İstanbul: Gürpınar Sahilinde Dev Orkinos Balığı Yakalandı Gürpınar Açıklarında Dev Orkinos Balığı Yakalandı. 400 Kilogram Ağırlığında Olan Dev Orkinos Balığı, Gürpınar'daki Balıkçı Kenan'da S..
Saddam'ın Cesedinin Görüntüleri Yayımlandı Irak Devlet Televizyonu, İdam Edilen Devrik Lider Saddam Hüseyin'in Cesedinin Görüntülerini Yayımladı.
Egeli İhracatçılar 2007'de 8 Uluslararası Fuara Katılacak Ege İhracatçı Birlikleri, 2007 Yılında 8 Fuarda Türkiye Milli Katılım Organizasyonu'nu Üstlendi.
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da İlginç Hırsızlık Olayı Şanlıurfa'da Çaldığı Otomobilleri Bulduğunu Söyleyerek, Otomobil Sahiplerinden Para Ödülü Aldığı İddia Edilen Bir Kişi Yakalandı.
Dubai: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından Birleşik Arap Emirlikleri (Bae), Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinin Ardından Iraklılara Şiddeti Terk Etmeleri Çağrısında Bulundu.
Hayatım Bir Günde Değişti 26 Yıllık Ömrüne Bir 'Altın Ayı' Bir de 'Altın Portakal' Sığdıran Sibel Kekilli Sürekli, Bir Arayış İçinde Olduğunu Ama Neyi Aradığını Bilmediğini Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10