30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

30 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır: Diyarbakır'da Don Uyarısı Diyarbakır'da Dün Gece 77 Yılın En Soğuk Gecesinin Yaşandığı Bildirildi.
Chıcago: Mıchael Jordan Eşinden Boşanıyor Nba'in Gelmiş Geçmiş En İyi Oyuncuları Arasında Yer Alan Michael Jordan ve 17 Yıllık Eşi Juanita Boşanma Kararı Aldılar.
İzmir: İzmir, Organ Bağışında Örnek İl Oldu İzmir, 2006 Yılı İçinde Toplam Bin 669 Bağışla Liderliği Elinde Bulundururken, 289 Organ Nakli ve Kadavradan Nakille de Tüm Türkiye'ye Örnek Oldu.
Balıkesir: Eşinin Ameliyat Masrafı İçin Böbreğini Satışa Çıkardı Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde, Ameliyat Olması Gereken Eşi İçin Gerekli Parayı Bulamayan Kadın, Kendi Böbreğini Satılığa Çı..
2006'nın 'Servet Kazandıran' Filmleri Başrolünü Johnny Depp'in Üstlendiği 'Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı-pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest', Dünya Çapında 1 Milyar 60 Milyo..
TBMM 2006'da 125 Tasarı ve Teklifi Yasalaştırdı TBMM Genel Kurulu, 2006 Yılı İçinde 670 Saat Çalışarak, 125 Tasarı ve Teklifi Yasalaştırdı. En Çok Yasa, Meclisin Tatile Girmek İçin Yoğun Çal..
Balıkesir: Sındırgı Orman İşletmesi'ne Bayan İşletme Şefi Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'ndeki Orman İşletme Müdürlüğü'ne İlk Defa Bayan Şef Atandı.
Şırnak: Şırnak'ta Şehit ve Gazi Ailelerine Yardım Şırnak'ın Silopi Kaymakamlığı, Şehit ve Gazi Ailelerine Kurban Bayramı Öncesi Gıda ve Giyim Yardımında Bulundu.
Şanılurfa: Şanlıurfa Tema Vakfı'ndan Yılbaşında "Ağaçlara Kıymayın" Uyarısı Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Şanlıurfa İl Başkanı İlhami Günbeği, Yılba..
Bardakoğlu: "Kurban Keserken Temizliğe Dikkat Edin" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Kurban Kesimi Sırasında Şefkatli Olunması, Çevrenin Korunmasına, Temizlik Kurallarına Özen Gösterilm..
İstanbul: 3 Büyüklerin Saltanatı Sallanıyor Sezonun İlk Yarısında Anadolu Takımları Karşısında Adeta Ecel Terleri Döken 3 Büyüklerin Saltanatı Sarsılmaya Başladı.
Ankara: Bakan Gül'den KKTC'ki Seçimlerle İlgili Açıklama Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, "Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da KKTC'nin Siyasi ve Ekonomik İstikrarının, Bölgesinde Örnek Te..
İşte O Video Geçmişten Bugüne Dansın Geçirdiği Evreler. İşte Youtube'un Tüm Zamanlarda En Çok İzlenen Videosu.
Önümü Kesmeye Çalışıyorlar Türkiye'nin Oscar Aday Adayı Filmi "Dondurmam Gaymak"ın Başrol Oyuncusu Turan Özdemir'e Vize Engeli.
Bursa: Hırsıza Telefonlu Tuzak Bursa'da Daha Önce Cep Telefonu Çalınan Üniversiteli Bir Genç, Hırsızlar İçin Kurduğu Alarm Sistemi Sayesinde Hırsızlıkları Önledi.
Cakarta: Endonezya'da Feribot Devrildi Endonezya'da Cava Adasının Sahilinde Bir Feribotun Devrilmesi Sonucu 500'den Fazla Kişinin Kayıp Olduğu Bildirildi.
Küfe: Küfe'de Bomba Yüklü Otomobil Patladı: En Az 30 Ölü Irak'ın Merkezindeki Küfe Şehrinde Saddam Hüseyin'in İdam Edilmesinden Sadece Bir Kaç Saat Sonra Bomba Yüklü Otomobil Patladı.
Madrid: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından İspanya'nın Madrid Şehrindeki Barajas Havaalanında Bugün Saat 09.00 (Tsi 10.00) Sıralarında Bir Patlama Meydana Geldi. Cadena Ser Radio Havaalanın ..
Trablus: Saddam Hüseyin'in İdamının Ardından Libya, Saddam Hüseyi'nin İdam Edilmesinin Ardından 3 Günlük Ulusal Yas İlan Etti.
Madrid Havalimanı'nda Patlama İspanya"nın Başkenti Madrid"da Bulunan Barajas Havalimanı"nın Park Alanında Patlama Meydana Geldi. Reuters
Dünya Basınında İdamın Yankıları Saddam Hüseyin"in Bu Sabaha Karşı İdam Edilmesi, Dünya Basınında Geniş Yer Aldı. İdam Haberi, Dünyanın Hemen Hemen Bütün Önemli Gazetelerinde Manşetten Duyuru..
Mp'nin Yılbaşı Özel Çekilişi Yarın Yeni Yılın İlk Talihlileri Yarın Akşam Belli Olacak. Milli Piyangonun Yılbaşı Özel Çekilişindeki 20 Milyon YTL'lik Büyük İkramiye, Saat 00.10'da Sahibini B..
Hazine, İlk 11 Ayda 164 Milyar YTL Borç Servisi Yaptı Ankara - Hazine, 2006 Yılının Ocak-Kasım Döneminde Toplam 164 Milyar YTL Tutarında Borç Servisi Gerçekleştirdi. hazine Müsteşarlığı, Ara..
Koç Finansal Hizmetler Grubunun Finansal İştirakleri Birleşti İstanbul - Bankacılık Sektöründe Koçbank ve Yapı Kredi Birleşmesiyle Türkiye'nin En Önemli Banka Birleşmesini Gerçekleştiren Koç ..
Buzlanma Yüzünden 600 Kaza! İstanbul"da, Gizli Buzlanma Nedeniyle Çok Sayıda Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Kaza Meydana Geldi. Araçların Kaygan Zeminde Kontrolden Çıkması Sonucu Meydana Gelen K..
Mumcu: Büyüme Adıyla Borç Batağına, Fakirleşmeye ve Köleliğe Sürükleniyoruz Isparta - Türkiye'nin İyi Gösterilen Ekonomik Verilere Rağmen Giderek Fakirleştiğini Öne Süren Anavatan Partisi Gen..
Dünya Saddam'ı Konuşuyor Saddam Hüseyin'in Bu Sabaha Karşı İdam Edilmesi, Dünya Basınında Geniş Yer Aldı. İdam Haberi, Dünyanın Hemen Hemen Bütün Önemli Gazetelerinde Manşetten Duyuruldu.
Baykal Yeni Yıl Mesajında "Uzlaşma" Dedi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 2007'nin Kayıp Bir Yıl Olmamasını İsterken, Cumhurbaşkanlığı Seçiminin Uzlaşma ile Çözülebileceğini Belirtti.
İzmir: İzmir'de Yerel Yönetimler İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Kordinasyon Merkezi'nin (Ukome) Servis Araçları Yönergesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun İmzasından Sonra Y..
Washington: Kobe Bryant'ın 58 Sayısı Lakers'a Yetmedi Kobe Bryant'ın Sezon Yükseği Olan 58 Sayısı Bile Üç Kez Uzatmaya Giden Maçta, Los Angeles Lakers'ı, Charlotte Bobcats Karşısında Galibiye..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10