3 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

3 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Lisansüstü Eğitime Giriş Sınavı Yapıldı Lisansüstü Eğitim Görmek İsteyenlere Yönelik Aralık Dönemi Lisansüstü Eğitime Giriş Sınavı (Les) Yapıldı.
Bursa: Yıldırım'da Trafik Akışına Altyapı Düzenlemesi Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (Buski) Yıldırım İlçesi'nde 152 Evler Mahallesi Profesör Tezok ile Eğitim Cadd..
AKP'de Kayseri Yaklaşımı "Erdoğan Köşk'e Çıkarsa Gül Başbakan Olacak" Heyecanı Yaşayan AKP Kayseri Teşkilatı, "Nöbetçi Milletvekili" Adıyla Yeni Bir Uygulama Başlattı. Artık Partililerin, "İş..
Halk Bankası'ndan Emekliye Kötü Sürpriz Halk Bankası'ndan Emekli Maaşlarını Alan Emekliler, T.c. Kimlik Numaraları Kayda Girmediği İçin Maaşlarını Çekemedi. Banka Atm'lerinde İşlem Yapmak İst..
Bursa: Büyükşehir'den Bursa'ya Bir Yeni Uluslararası Festival Daha Bursa Büyükşehir Belediyesi, Şehrin Kültür-sanat Hayatını Saygın ve Uluslararası Bir Film Festivaliyle Renklendirmeye Hazırl..
Tokat: Bakan Yıldırım Tokat'ta Pistteki Ondülasyon (Dalgalanma) Nedeniyle Hava Trafiğine Kapatıldıktan Sonra Gerekli Betonlama ve Asfaltlama Çalışmasının Ardından 6 Kasım'da Uçuş Trafiğine Aç..
Beyrut: Sinyora, Görevine Devam Edeceğini Açıkladı Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, Geçen Ay Suikast Sonucu Hayatını Kaybeden Sanayi Bakanı Pierre Cemayel İçin Hükümet Merkezinde Düzenlenen Tö..
Kızım Olmadan Asla Çıkmam Son 2.5 Ayını Evinde Özel Bir Yatakta Yatarak Geçiren Aşkın Nur Yengi, Hastaneden Çıkmadan Önce Yardımcılarını Arayarak, "O Yatağı Evde Görmek İstemiyorum.
Almanya'da Aile Saadeti Tuğba Altıntop Çocuklarını Kendisine Göstermemek İçin Her Yolu Denediğini Öne Sürerek Mahkemeye Verdiği Rafet El Roman ile Buzları Eritti. Münih'e Giden Altıntop, Darm..
Erdoğan:"özürlüler İçin Gerekli Ödeneği Ayırdık" Başbakan Erdoğan, Hükümet Olarak, Yılların İhmaliyle Biriken Sorunların Bir An Önce Çözülmesi İçin Gereken Bütün Adımların Atılacağını Belirte..
Ankara: Alperen Ocakları Genel Merkezi Açılışı Büyük Birlik Partisi (Bbp) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Alperen Gençliğe, "Şiddete Asla Tevessül Etmeyeceksiniz. Çünkü Silahınız Fikirlerini..
Kocaeli: Bakan Pepe, Minibüsçülerle Kahvaltıda Buluştu Çevre Orman Bakanı Osman Pepe, İzmitli Minibüsçü Esnafıyla Birlikte Kahvaltı Yaptı. Antikkapı Restoran'da Gerçekleşen Kahvaltıya Vali Gö..
Ağrı: Patnos'ta Trafik Kazası Ağrı Valisi Halil İbrahim Akpınar, Patnos İlçesinde Askerleri Taşıyan Sivil Bir Minibüsün Bir Tır'la Çarpışması Sonucu 2 Erin Şehit Olduğunu, Biri Sivil 8'i As..
Bağdat: Irak'ta 1 ABD Askeri Öldü Irak'ta 1 ABD Askerinin Yol Kenarına Yerleştirilen Bir Bombanın İnfilak Etmesi Sonucu Öldüğü Bildirildi.
Ordu: Ordu Emniyet Müdürü, Basına Kahvaltı Verdi Ordu Emniyet Müdürü Sezai Boran, Ordu'da Görev Yapan Yerel ve Ulusal Basın Organlarının Temsilcileriyle Kahvaltıda Buluştu.
Asker Taşıyan Minibüs Tır'la Çarpıştı: 2 Er Şehit Asker Taşıyan Minibüsün Tır'la Çarpışması Sonucunda 2 Asker Şehit Oldu, 9 Asker ile Minibüs Sürücüsü Yaralandı.
Mardin: Mtso'dan Eğitim ve Gıda Yardımı Mardin Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Tarafından 50 Üniversite Öğrencisine Burs, 600 İlk ve Ortaöğretim Okulu Öğrencisine Giyim ve Kırtasiye, 600 Fakir..
İstanbul: "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" "3 Aralık Dünya Özürlüler Günü" Nedeniyle Düzenlenen Etkinliğe Katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva, İstanbul Ziyareti Sırasında Papa ..
İstanbul: İtalyan ve İspanyol Firmalar, İkili Görüşmeler Yapmak Üzere Yarın İstanbul'a Geliyor İtalyan ve İspanyol İşadamları, Türk Firmalarıyla İşbirliği Görüşmeleri Yapmak İçin, Yarın İsta..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10