27 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

27 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor'dan Kratochvil'e Kanca Transfer Çalışmalarını Sürdüren Trabzonspor, Denizlispor'un Tecrübeli Savunma Oyuncusu Roman Kratochvil'e Talip Oldu
Egemen Bağış: "Limanları Açacağız Ama Sözler Yerine Getirildiğinde" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış İlişkiler Danışmanı, AKP İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, "Limanları Açacağız Ama B..
Düşük Faizli Krediye Devam Tarımsal Üretim, Esnaf ve Sanatkarların Desteklenmesi İçin Düşük Faizli Kredi Kullandırılması Uygulamalarının, Özelleştirme Sonrasında da Devam Etmesini Öngören Yas..
Küçük: "Kamu Kaynaklı Sorunlar Çözülemedi, 2007 Zor Bir Yıl Olacak" İso Başkanı Tanıl Küçük, 2006 Yılında Yüksek Enerji Maliyetleri, İşgücü Maliyeti, Finansman Sıkıntısı, Kayıt Dışılık, Yüks..
Azerbaycan: "Türkiye Nota Vermedi" Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin Bakü'ye Nota Verdiği Yönünde Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Savundu.
İstanbul: Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Cezalarında İndirim Yaptı Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 Yıl Hak Mahrumiyeti Cezasını 5 Aya İndirirken,..
Van: Van'da Kurbanlık Satış ve Kesim Yerleri Belli Oldu Van Belediyesi, Yaklaşan Kurban Bayramı Sebebiyle Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi.
Ankara: En Son Yapılan Hakim ve Savcı Kurasına Kısmi İptal Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun Dün Bilgisayarlı Ortamda İlk Kez Gerçekleştirdiği Adli Yargı Hakim ve Savcı Atamalarında Yazı..
Van: Van'da Kar Tatili 1 Gün Uzatıldı Van'da Yoğun Kar Yağışı Sebebiyle Okullara Verilen Yarım Günlük Tatil Bir Gün Daha Uzatıldı.
Ankara: Hikmet Çetin'den 'Afganistan' Konferansı NATO'nun Afganistan Eski Sivil Temsilcisi ve Dışişleri Eski Bakanı Hikmet Çetin, Afganistan'da NATO Kuvvetlerinin Sadece Askeri Müdahaleyle Ba..
Aydın: Aydın'da Yangın Aydın'ın Köşk İlçesi'ne Bağlı Ilıdağ Köyü'nde Meydana Gelen Yangında Bir Ev Tamamen Yandı. Sokakların Dar Olması Nedeniyle İtfaiye Hortumunun Yangın Yerine Ulaşamadığı ..
Ankara'ya Gitti Metin Şentürk, Özürlülerden Sorumlu Bakanlık Kurulması İçin Meclis'e Gidiyor.
Önemli İsimler Katılacak İstanbul'un Ortadoğu Kültüründen Esinlenerek Yaratılan İlk Restaurantı Al Jamal, Özel Bir Davetle Kapılarını Açıyor.
Soner Arıca Coşturacak Hidiv Kasrı ve Kanlıca'nın Buluştuğu Noktada Muhteşem Boğaz ve Doğa Manzarasıyla Anadolu'dan Avrupa'nın En Keyifli Seyir Noktası Olan Paysage Restaurant'ta Soner Arıca'..
Ankara: Rusya Federasyonu Karadeniz Uyumu Harekatına Dahil Oldu Karadeniz'de Ortaya Çıkabilecek Asimetrik Riskleri Caydırmak ve Önlemek Amacıyla Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Tarafından Başlat..
Fenerbahçe Avukatları 2,5 Saat Savunma Yaptı Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Verilen 1 Yıl Hak Mahrumiyeti ve Sarı-lacivertli Kulübe Verilen 3..
Bursa: Bursa'da Barınma Evi Açıldı Bursa Büyükşehir Belediyesinin Kimsesiz ve Evsiz Vatandaşların Soğuk Havalarda Barınması İçin Her Kış Kültürpark'ta Açtığı Barınma Evi, Bu Yıl Eski Köy Hizm..
Isparta: Eğirdir Myo'dan Satranç Turnuvası Süleyman Demirel Üniversitesi (Sdü) Eğirdir Meslek Yüksekokulu ile Sdü Satranç ve Briç Kulübü Tarafından Organize Edilen "Iı. Satranç Turnuvası" Ger..
Londra: Adebayor, Sheffıeld Unıted Maçında Oynayamayacak İngiltere Premier Ligi'nde Cumartesi Günü Sheffield United'la Karşılaşacak Olan Arsenal'de Golcü Emmanuel Adebayor Sakatlığı Nedeniyle..
Erdoğan Bayramda Lübnan'daki Türk Askerini de Ziyarete Edecek Yeni Yılın İlk Ziyaretini Lübnan'a Gerçekleştirecek Olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan'daki Türk Birliğini de Ziyaret Ede..
Bursa: İlk Emekli Maaşı Yolunda Hayatını Kaybetti Bursa'da İlk Emekli Maaşını Almak İçin Yola Çıkan İşçi Emeklisi, Merdivenlerden Düşerek Hayatını Kaybetti.
Ankara: Kobi'lere TBMM'den Tam Destek TBMM Genel Kurulu'nda, Kamuoyuna 'Anadolu Yaklaşımı' Olarak Yansıyan, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler'in (Kobi) Borçlarının Yeniden Yapılandırılmasını Ö..
Fransız Uzay Teleskobu Corot Yörüngeye Fırlatıldı Güneş Sisteminin Dışındaki Gezegenleri Araştırması Planlanan Fransız Uzay Teleskobu, Bir Rus Roketiyle Bugün Uzaya Gönderildi.
Vergi Ceza İhbarnamesi Petrol Ofisi'ne Tebliğ Edildi Petrol Ofisi, 1 Milyon 687 Bin 919 YTL Tutarındaki Vergi Aslı ve 1 Milyon 687 Bin 919 YTL Ceza İhbarnamesinin Kendilerine Tebliğ Edildiği..
Hakim Savcı Adayı Ad Çekmelerinde Hata Meslek Öncesi Eğitimlerini Tamamlayan 339 Adli Yargı Hakim ve Savcı Adayı ile 157 İdari Yargı Hakim Adayının Dün Bilgisayar Ortamında Yapılan Görev Bel..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10