27 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

27 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi Tarafından 3 Ocak Mersin'in Kurtuluş Günü Dolayısıyla "Mersin'in Kurtuluş Mücadelesi" Konulu Resim, Şiir ve Kompozis..
İstanbul: Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Cezalarında İndirim Yaptı (2) Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 Yıl Hak Mahrumiyeti Cezasını 5 Aya İndirir..
Ankara: Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi. Başbakanlık Merkez Bina'daki Toplantı 6 Saat Sü..
Ankara: Çiftçi, Esnaf ve Sanatkar, Kamu Bankalarının Özelleştirilmesinden Etkilenmeyecek Tarımsal Üretimin, Esnaf ve Sanatkarların Desteklenmesi Amacıyla Kamu Sermayeli Bankalar Tarafından Yü..
Ankara: Ankara Üniversitesi'nde Gerginlik Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde Sağ Görüşlü Bir Öğrencinin Sınava Girmesini Engelleyen Gruplarla Polis Arasında Gerginlik Yaşandı.
Kimseyle Görüşmüyor Son Günlerde Okan Bayülgen ile İlgili Haberlerle Gündeme Gelmek Nida Ünsal'ın Sinirlerini Çok Yıprattı.
Eğlence Tam Gaz Sürecek Yılbaşı Geccesi Banu Zorlu ile Konuklarına Müzik Ziyafeti Sunmaya Hazırlanan Karınna Hotel Convention & Spa'da Eğlence Bayram Boyunca Arto ve Ozan Doğulu ile Devam Ede..
Belki Türkiye'ye de Uğrar! Jennıfer Lopez ile Üçüncü Eşi Marc Anthony, 2007 Yılında En Büyük İsteklerinin Dünya Turu Yapmak Olduğunu Söyledi.
Van: Van'ın Gevaş ve Başkale İlçelerinde Kar Tatili 2 Gün Uzatıldı Van'ın Gevaş ve Başkale İlçelerinde Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Okullar 2 Gün Tatil Edildi.
Batman: Batman'da Okullar Tatil Edildi Batman'da, Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Yarın İçin de Tatil Edildi.
Çorum: Çorum'da Gizli Görüntüyle Şantaj Çorum'da, Sevgilisi ile Yaşadığı Mahrem Anları Görüntülediği ve Görüntüleri İnternete Yayınlacağını Belirterek Şantaj Yaptığı İddia Edilen Temizlik Gör..
Van: Van'da Hamile Olduğu Ortaya Çıkan 16 Yaşındaki Kız Koruma Altına Alındı Van'da Tedavi Olmak İçin Hasteneye Giden ve Hamile Olduğu Ortaya Çıkan 16 Yaşındaki Genç Kız Koruma Altına Alındı.
İso Yenibosna'daki Arsanın Kira Bedeli İçin Yargıya Gidecek İso Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, Yenibosna'da Kendilerine Ait Olan Arsanın Kirasını İstanbul Defterdarlığı'nın 887 Bin YTL'y..
Aziz Yıldırım'ın 1 Yıllık Cezası 5 Aya İndi Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Verilen 1 Yıl Hak Mahrumiyeti Cezasını 5 Aya İndirirken, Fenerbahçe'ye ..
Rus Gaz Şirketi Gazprom, Avrupa'yı Uyardı Rus Gaz Şirketi Gazprom, Belarus'la Aralarındaki Fiyat Tartışması Nedeniyle Gaz İkmalinde Sorunlar Yaşayabilecekleri Konusunda Avrupa'daki Müşterile..
Düşük Faizli Kredi Uygulaması Özelleştirme Sonrasında da Devam Edecek Tarımın, Esnaf ve Sanatkarın Desteklenmesi İçin Düşük Faizli Kredi Kullandırılması Uygulamalarına, Özelleştirme Sonrasınd..
İstanbul: Fenerbahçe, Tahkim Kurulu'na Savunmasını Verdi Fenerbahçe Kulübü, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'a Verilen 1 Yıl Hak Mahrumiyeti ve Kulübe Verilen 3 Maç Seyircisiz Oynama Cezasına Tahk..
Merakla Bekleniyor "Kırcan mı Belimi?" Şarkısıyla, Üç Yıl Önce Müzik Dünyasına Damgasını Vuran Ayşe Hatun Önal'ın Merakla Beklenen Yeni Albümü Çok Yakında Müzik Marketlerdeki Yerini Alacak.
Eğitime Kar Engeli Hakkari, Van ve Rize'de Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Eğitime 1 Gün Ara Verildi.
Diyarbakır: Diyarbakır'da Yerel Yönetimler Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 6 Otobüsü Ulaşım Mastır Planına Bağlı Olarak Otogar-fakülte Arasında Hizmete Sundu.
İstanbul: Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Cezalarında İndirim Yaptı Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 Yıl Hak Mahrumiyeti Cezasını 5 Aya İndirirken,..
Diyarbakır: Yolcu Otobüsü Mahsur Kaldı Iha0534244-gen/27-ara-0b50-11fa2 - Yolcu Otobüsü Mahsur Kaldı - Çok Sayıda Araç Yollarda Mahsur Kaldı İhsan Yılmaz Diyarbakır(iha) - Diyarbakır-bi..
Başbakan Erdoğan, 3 Ocak'ta Lübnan'a Gidecek Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 3 Ocak 2007 Tarihinde Lübnan'a Günübirlik Bir Ziyaret Yapacağı Bildirildi. başbakanlık Basın Merkezi'de..
"Anadolu Yaklaşımı" Yasalaştı TBMM Genel Kurulunda, ""anadolu Yaklaşımı"" Adı Verilen ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (Kobi) Borçlarının Yeniden Yapılandırılmasını Öngören Tasarı, Kabul..
Po Hisseleri Günlük %3,48 Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 75,19 Puan Artarak 38.610,57 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ort..
Erzurum: Tortum'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Erzurum'un Tortum İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi de Yaralandı.
Vob, Günü 104.7 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Kapadı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 104 Milyon 700 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da To..
"Anadolu Yaklaşımı" Yasalaştı/ 1 Milyar YTL'lik Kobi Borcu Yeniden Yapılandırılacak Ankara - TBMM Genel Kurulunda, "Anadolu Yaklaşımı" Adı Verilen ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (Kobi)..
Diyarbakır: Diyarbakır'da Kurban Kesim Yerleri Belirlendi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Kurban Kesim ve Satış Alanlarını Belirledi.
Petrol Ofisi: Vergi Aslı ve Cezasını İçeren İhbarname Şirketimize Tebliğ Edildi İstanbul - Petrol Ofisi, 1 Milyon 687 Bin 919 YTL Tutarındaki Vergi Aslı ve 1 Milyon 687 Bin 919 YTL Ceza İhbar..
Konya: Yardımlaşma Derneğinin Deposunu Soydular Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde, Göl Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne Ait Depo Soyuldu.
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Bir Kişi Kardeşini Bıçakla Yaraladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10