26 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

26 Aralık 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vob, Günü 92.8 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Kapadı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 92 Milyon 766 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Topl..
Borsa, Yerinde Saydı/ Endeks 61 Puan Artıda: 38767/ Döviz ve Faiz Durgun İstanbul - Para Girişi ve İşlem Hacminin Yeterisiz Olmasıyla İlk Seansta Yükselişin Sınırlı Kaldığı İMKB'de İkinci Sea..
2327 Mağara İnternette Türkiye Arkeolojik Yerleşmeleri (Tay) Projesi Kapsamında, 4,5 Yıllık Bir Çalışma Sonucunda Hazırlanan ve Türkiye"deki 2 Bin 327 Mağarayı İçeren Envanter, İnternette Kul..
Trabzon'da 167 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Trabzon -Türkiye'yi Etkisi Altına Alan Kar Yağışı Trabzon'da da Etkili Oldu. trabzon Merkezine Bu Yıl İlk Defa Kar Düştü. Sabah Saatlerinde Şehir Merk..
Karabük: Kar Nedeniyle Köyde Mahsur Kalan İşçiler Kurtarıldı Karabük'ün Safranbolu İlçesi'ne Bağlı Değirmenci Köyü'nde Elektrik Hatlarını Yenileme İşi Sırasında Aniden Bastıran Kar Nedeniyle ..
İstanbul: Ülker 2007'de Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Pazarına 60 Milyon Euro'luk Yatırım Yapacak Iha0533386-eko/26-ara-0934-110e4 - Ülker 2007'de Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Pazarına 6..
Borsa 38.766,55 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 89,36 Puan Azalarak 38.766,55 Puandan Kapandı.
Polat: "Gerets ile Problemlerim Varmış Gibi Gösteriliyor" Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Teknik Direktör Erik Gerets ile Anlaşamadıkları Yönündeki Haberlerin Doğru Olmadığ..
Bursa'da Balalaykalı Yeni Yıl Konseri Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (Bbdso), Rus Balalayka Dörtlüsü ile 28 Aralık Perşembe Günü, Yeni Yıl Konseri Verecek. Şef Fahrettin Kerimov Yöneti..
İlknur Soydaş'dan Hayranın Koluna İmza Nevşehir'de, Bir Mobilya Mağazasının Açılışına Katılan Manken İlknur Soydaş, Hayranlarının İlgi Odağı Oldu
Tanpınar'ı İnceledi Kazandı Bursa"nın Merkez Osmangazi Belediyesi"nce Verilen ve Bu Yıl Araştırma-İnceleme Dalında Düzenlenen Tanpınar Ödülleri"nde Birinciliği İzmir"den Ali Osman Dönmez Elde..
Galatasaray Ceza Aldı! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Kulübü'ne Taraftarlarının Kötü Tezahüratları Nedeniyle 30 Bin YTL Para ve 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verdi
Pancar Çiftçisinin Bayram Avansı Kayseri Şeker Fabrikası Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesi Pancar Çiftçisine 2 Milyon 771 Bin 544 YTL Avans Dağıttı
Bağdat: ABD Askerlerinden Bağdat'ta Operasyon: 2 Ölü, 12 Yaralı Amerikan Askerlerinin Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bir Operasyon Düzenlediği Bildirildi.
Doğal Gaza Karşı Kömür Atağı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, "Her Geçen Gün Fiyatı Yükselen Doğal Gaz ve Petrol Karşısında Kömüre, Suya ve Yenilenebilir Enerjiye Bel Bağlayacağı..
Unakıtan'dan Sigaraya Yeni Zam Sinyali Bakan: Ötv"de Gidecek Yol Var Maliye Bakanı Unakıtan, Tütün ve Alkoldeki Özel Tüketim Vergisi (Ötv) Gelirlerinde Öngörülen Yüzde 24"lük Artışı Eleştire..
'Cari Açığın İlacı Reform' Merkez Bankası, Cari Açığın Azaltılması Konusunda Yürürlüğü 1 Temmuz 2007 Tarihine Ertelenen Sosyal Güvenlik Reformunu İşaret Etti. Durmuş Yılmaz...
Şanlıurfa: Siverek İlçesi'nde Okullar 2 Gün Tatil Edildi Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde Kar Yağışı Sebebiyle Okullar 2 Gün Süreyle Tatil Edildi.
Başkalarına Cesaret Verecek Gamze Özçelik, Mücadelesinin Sebebinin Mağdurlara Cesaret Vermek Olduğunu Söyledi.
İşte O Kareler Dün Akşam Eşi İbrahim Kutluay ile Özel Bir Gecceye Katılan Demet Şener'in Elbisesi Sutyen Takmadığını Gösteriyordu.
Merkez Bankası'ndan Hem Bankalara Hem Tüketicilere Uyarı Kredi Kartı İşlemlerinde Uygulanacak En Yüksek Faiz Oranlarını Yeniden Belirleyen Merkez Bankası, Bankaları Bu Oranları Geçmemek Üzere..
Galatasaray'a 1 Maç Seyircisi Oynama Cezası Verildi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Bugün Yaptığı Toplantıda Şu Kararları Aldı:
Beşiktaş Kulübü'nden, Lucescu Yalanlaması Beşiktaş Kulübü'nden Yapılan Açıklamada, Başkan Yıldırım Demirören'in, Teknik Direktör Mircea Lucescu'ya "Takımın Başına Geç" Şeklinde Teklifte Bulun..
Aksoy Grubu, Elektrik ve Doğalgaz Şirketlerini Turcas'a Devredecek Turcas Petrol'ün Ana Hissedarı Aksoy Grubu, Turcas'ın Entegre Bir Enerji Şirketi Olabilmesi İçin, Elektriğin Toptan Satışı-ü..
Elazığ: Fırat Ünversitesi'nin 2007 Bütçesi 118.7 Milyon Elazığ Fırat Üniversitesi'nin (Fü) 2007 Yılı Bütçesi, 118 Milyon 743 Bin YTL Olarak Kabul Edildi.
Borsa, Yerinde Saydı/ Endeks 61 Puan Artıda: 38767 /döviz ve Faiz Durgun İstanbul - Para Girişi ve İşlem Hacminin Yeterisiz Olmasıyla İlk Seansta Yükselişin Sınırlı Kaldığı İMKB'de İkinci Se..
Temyiz Mahkemesi Saddam'ın İdam Cezasını Onadı Irak Temyiz Mahkemesinin, Duceyl Davasında Devrik Lider Saddam Hüseyin Hakkında Verilen Ölüm Cezası Kararını Onadığı Bildirildi.
NATO Genel Sekreterinin Görev Süresi Uzatılıyor NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer'in Görev Süresinin İki Yıl Uzatılacağı Bildirildi.
Nijerya'daki Yangın Kontrol Altında Nijerya'da Petrol Boru Hattındaki Patlama Sonucu Çıkan Yangının Kontrol Altına Alındığı, Kurtarma Ekiplerinin Etrafa Dağılmış Kömürleşmiş Cesetleri Toplam..
Adıyaman: Adıyaman Kısa Kısa Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde Küçük Yaşta Bir Çocuk Minibüsün Altında Kalarak Hayatını Kaybetti.
MB, Kredi Kartları için Yeni Azami Faiz Oranlarını Belirledi/ Aylık Azami Gecikme Faizi YTL için Yüzde 6.22 Ankara - Merkez Bankası, Kredi Kartları için Yeni Azami Faiz Oranlarını Belirledi. ..
Gürcistan Dışişleri: Türkiye ile Yakında Sta İmzalayacağız Tiflis - Gürcistan Dışişleri Bakanı Gela Bejuaşvili, Türkiye ile Yakın Dönemde Serbest Ticaret Anlaşması İmzalayacaklarını Söyledi. ..
Bağdat: Saddam Hüseyin'e İdam Cezası Verilmesi Irak Yüksek Mahkemesi, Devrik Lider Saddam Hüseyin'e Verilen İdam Cezasını Onayladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10