24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bolu: Bakkalar Büyük Marketlere Karşı Yürüdü Bolu Bakkallar ve Şekerciler Odası, Süper Marketlerin Şehir Merkezinin Dışına Taşınmasını İsteyerek Yürüyüş Düzenledi.
Eskişehir: Eskişehir'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Eskişehir'de Sokakta Patlayan Su Borusu Caddeyi Adeta Buz Pistine Çevirdi. Buzlanan Yolda Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı.
Hande Kadir'í Yanına Aldı 15 Yaşında Bir Oğlu Olan 33 Yaşındaki Hande Yener, Kendinden 10 Yaş Küçük Garson Sevgilisi Kadir Doğulu ile Her An Birlikte...
SSK ve Bağ-kur Emeklilerine Enflasyon Farkı da Ödenecek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, 2007 Yılı Bütçe Kanunu Tasarısında Yapılacak Değişiklikle, Sosyal Sigortalar ve G..
Bakan Eker: Fındık Alımlarının Karşılığını Ödedik, Üreticiye Borcumuz Yok Trabzon - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) Bugüne Kadar Yaptığı Fındık Alımlar..
Antalya: Seçmen Listeleri Askıya Çıkıyor Bilgisayar Destekli Merkezi Seçmen Kütüğü (Seçsis) Projesi Kapsamında Seçimlerde Kullanılacak Seçmen Kütükleri, Güncelleştirilmek Üzere Antalya'nın Ke..
Perinçek: "Millet'in Katırıyız" İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Türk Milleti'nin Bir Etnik Grup Olmadığını Belirtirken, "Dumlupınar'da, Çanakkale'de Türkü, Kürdü Koyun Koyuna Yatıyo..
İstanbul: Kurban Pazarında "Rodeo" Şov İstanbul'da Kurban Pazarlarındaki Rekabet, Satıcıları Farklı Yöntemler Kullanmaya İtti. Kurban Bayramı Öncesi Hayvan Pazarları, Satıcıların "Rodeo" Şovu..
İdale: Somali'de Çatışmalar Etiyopya Destekli Somali Askerleri Ülkedeki İslami Harakete Bağlı Kuvvetlerle Gerçekleştirdikleri Çatışmalar Sonucunda Güneydeki İdale Köyünü Tekrar Ele Geçirdi. O..
Afyonkarahisar: Çay'da TOKİ Sevinci Afyonkarahisar'ın Çay İlçesi'nde Yaptırılacak Olan 95 Adet Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Konutlarının İhalesinin 9 Ocak 2007 Tarihinde Gerçekleşti..
SPK'dan "Kamu Altyapı Yatırımlarının Finansmanı" Konferansı Ankara - Sermaye Piyasası Kurumu (SPK), "Kamu Altyapı Yatırımlarının Sermaye Piyasaları Aracılığı ile Finansmanı" Konulu Bir Konfer..
Hamburg: Fenerbahçe'nin 100. Yıl Etkinlikleri Çerçevesinde Hamburg'da Bir Gala Yapıldı Fenerbahçe Kulübü'nün 100. Yıl Kutlamaları Çerçevesinde Almanya'nın Hamburg Kentinde Bir Gala Yapıldı. G..
Evi Yanarak Kül Oldu Dünyada Olduğu Kadar Ülkemizde de Büyük İlgi Gören Lost Dizisinin Seksi Yıldızı Evangeline Lilly Ölümden Döndü
Denizli: Denizlispor'da Teknik Direktör Arayışları Sürüyor Denizlispor, Teknik Direktör Bülent Ünder ile Görüşmelerini Sürdürüyor.
İşte En İyiler Listesi Geride Bırakmaya Hazırlandığımız 2006 Yılının En İyi Filmi, 11 Eylül Saldırılarına Uçaktaki Yolcuların Gözüyle Bakan "Uçuş 93-united 93" Seçildi.
Ankara: Sosyal Güvenlik Reformu Yasasının Yürürlük Tarihi, 1 Temmuz 2007 Yılına Erteleniyor Anayasa Mahkemesi Tarafından Bazı Maddeleri İptal Edilen ve Kamuoyunda "Tek Çatı" Olarak Bilinen So..
Sosyal Güvenlik Yasası'na 1 Temmuz'a Kadar Erteleme Sosyal Güvenlik Yasa Tasarı'sı 6 Ay Ertelendi. 1 Temmuz 2007'de Yürürlüğe Girecek Yasa'da Yeni Düzenlemeler Yapılacak.
Londra: Manş Tüneli'nin Saldırı Tehdidi Altında Olduğu Belirtildi Fransa ile İngiltere'yi Manş Denizi Altından Birbirine Bağlayan Manş Tüneli'nin Noel Tatili Döneminde İslami Militanların Sal..
Atina: Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni, Türkiye ile İlişkileri Değerlendirdi Iha0531ca0-dıs/24-ara-03d6-f9fe - Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni, Türkiye ile İlişkileri Değerlendi..
Hakkari: Hakkari'de Dinlenme Tesisi Açılışı Hakkari'de, Yapımı Tamamlanan Dinlenme Tesisi Törenle Hizmete Açıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10