24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Denizli: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grubu'nda Mücadele Eden Denizli Belediyespor'da Tatil Sona Erdi.
Seda Patent Aldı Seda Sayan Yeni Albümü Çıkmadan Önce İsminin Tüm Haklarını 10 Yıllığına Satın Aldı.
Malatya: Kızılay Malatya'da 35 Öğrenciye Burs Verdi Türkiye Kızılay Derneği Malatya Şubesi Tarafından Bu Yıl 35 Öğrenciye Burs Verildiği Bildirildi.
İstanbul: İstanbul'un En Ağır Boğası, 1.5 Ton Ağırlığında Türkiye'nin Dört Bir Yanından İstanbul'a Getirilen Kurbanlıklar Arasında En Ağır Boğa Olan 1.5 Tonluk "Barış" Adlı Boğa, Vatandaşın İ..
İstanbul: Türkmenbaşı'nın Ölümü Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Türkmenbaşı Saparmurat Niyazov İçin İstanbul'da Bayraklar Yarıya İndirildi.
İstanbul: İstanbul'da Çete Operasyonu Tarihi Eser Koleksiyoncusu Kazım Ertürk'ün Bağdat Caddesi'ndeki Evine "Çiçekçi" Kılığında Girerek Evde Bulunan Hizmetçiyi ve Ertürk'ü Etkisiz Hale Getird..
Erzurum: Dosiad'den Erzurum Ekonomisi Raporu Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (Dosiad), Bölgesel Kalkınma Çalışma Grubu, Erzurum 2007 Yılı Ekonomik Panoramasını Rakamlarla Açıkladı..
Olmert, Abbas ile Yeniden Görüşecek Göreve Geldiği Ocak Ayından Bu Yana Filistin Lideri Mahmud Abbas ile Dün Gece İlk Resmi Görüşmesini Yapan Başbakan Ehud Olmert, Abbas ile Yeniden Görüşmey..
Şam: İKÖ Genel Sekreteri İhsanoğlu'nun Suriye Ziyareti İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, "Suriye'nin Filistin İç Sorunları ve Örgütün Yeniden Yapılandırılmas..
Yibo'da 2 Yönetici ve Bir Öğretmen Açığa Alındı Tunceli'nin Mazgirt İlçesi Akpazar Beldesindeki Hasan Ali Yücel Yatılı İlköğretim Okulunda (Yibo) 3 Erkek Öğrencinin 4 Öğrenciye 'Cinsel İstis..
Gazze: Hamas, Olmert-abbas Görüşmesini "Film" Olarak Değerlendirdi Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas ile İsrail Başbakanı Ehud Olmert'in Dün Yaptığı Görüşmeyi Hamas "Film" Olarak Nitelend..
Fenerbahçe Gecesinde Galatasaraylı ve Beşiktaşlılar da Vardı Hamburg Fenerbahçeliler Derneğinin 100. Yıl Balosuna Katılan Ali Şen, Salonda Çok Sayıda Galatasaraylı ve Beşiktaşlı Görünce Hem Ş..
Hamburg Fenerbahçeliler Derneği'nden 100. Yıl Balosu Hamburg Fenerbahçeliler Derneği'nin 100. Yıl Balosuna Katılan Ali Şen, Salonda Çok Sayıda Galatasaraylı ve Beşiktaşlı Görünce Hem Şaşırdı ..
Diyarbakır: Ergani'de Ziraat Bankası İçin Yer Tespit Çalışmaları Diyarbakır'ın Ergani İlçesi'nde Açılacak Ziraat Bankası İçin Yer Tespit Çalışmaları Başladı.
Trabzon: Trabzonspor'da 'Yeniden Görev Alanlar' Başarılı Olamıyor Trabzonspor'da Daha Önce Görev Alan Teknik Direktörlerin ve İdaricilerin, Tekrar Bordo-mavili Kulüp Bünyesine Döndüklerinde B..
Adana: Masa Tenisi Süper Ligi'nde İlk Yarı Sona Erdi Masa Tenisi Türkiye Süper Ligi'nde İlk Yarı Son Etap Maçları Adana'da Tamamlandı.
Özbekistan'da 2007-2010 Arasında Kar Hisseleri Vergiden Muhaf Taşkent - Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov, Ülkedeki Bankaların Aktiflerinin Artırılması, Yatırım ve Ekonomik Reformlar Sür..
Jakarta: Bakan Şahin'den Haluk Ulusoy'a Sert Cevap Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un Siyasete Hazırlandığını İleri Sürerek, Haf..
Öğrencilerden Cinsel İstismar Tunceli"nin Mazgirt İlçesi Akpazar Beldesindeki Hasan Ali Yücel Yatılı İlköğretim Okulu"nda 4 Öğrenciye "Cinsel İstismarda" Bulundukları İddia Edilen 3 Öğrenci T..
Sivas: Yurtseverler Cephesi'nden Basın Açıklaması Sivas'ta, Yurtsever Cephesi Üyeleri Tarafından Basın Açıklaması Yapıldı.
Adana: Adana'da Selefi Örgütü Üyesi 7 Kişi Gözaltına Alındı Adana'da, Yasadışı Selefi Örgütü Üyesi 7 Kişinin Gözaltına Alındığı Bildirildi.
Denizli: "Tık Tık" Operasyonunda 3 Kişi Tutuklandı Denizli'de Düzenlenen Fuhuş Operasyonunda, Gözaltına Alınan 18 Kişiden 3'ü Tutuklanarak Cezaevine Konuldu.
Van: Eşinin Silahını Temizlerken Kazaen Kendisini Vuran Kadın Askeri Helikopterle Van'a Getirildi Van'ın Gürpınar İlçesinde Eşine Ait Silahı Temizlerken Kazaen Kendini Vuran Bir Çocuk Annesi ..
Tahran: İran'da 3 Kişi İdam Edildi İran'da, Uyuşturucu Kaçakçılığı ve Silahlı Soygun Gerçekleştirmekten Suçlu Bulunan 3 Kişiyi Halkın Arasında Asılarak İdam Edildi.
AB Tartışması Sinir Bozucu Türkiye"nin AB Üyeliği Sürecine İlişkin Tartışmalar ve İyi Yüzlü Açıklamaların "Moral Bozucusu" Olduğu Öne Sürüldü. La Repubblica Gazetesi, "İmtiyazlı Ortaklık" Öne..
Vatikan: Gerçek Köprü Türkiye Vatikan Sözcüsü Federico Lombardi, Papa 16. Benediktus"un Geçen Ay Türkiye"ye Yaptığı Ziyarette Türkiye"nin Doğu ile Batı Arasında Gerçek Bir Köprü Olduğunu Yakı..
Jones Out Spears In The Sunday Times Gazetesi, Tek Başına Yaşayanlar İçin Bridget Jones'un Yerine Britney Spears Modelinin Ön Plana Çıktığını Bildirdi.
Nikah Birkaç Ay Sonra Bülent Ersoy, 'Uzun Boylu' ve 'Beyefendi' Olarak Tanımladığı Sevgilisiyle 2007 Yılının İlk Aylarında Nikah Yapmayı Planladıklarını Söyledi.
Adana: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Adanaspor'un 5 Futbolcuyla Prensipte Anlaştığı Bildirildi.
Adıyaman: AK Parti'nin Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısı AK Parti Adıyaman İl Teşkilatı Genişletilmiş İl Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10