24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

24 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adana Ticaret Odası'ndan "Naranciye Dalında Kalmasın" Kampanyası Adana - Adana Ticaret Odası (ATO) Tarafından, İhracattaki Teşvik Primlerinin Yetersizliği Nedeniyle Son Yıllarda Üretici Kesim..
Türkiye, Afrika Kalkınma Bankasına Üye Olmayı Planlıyor Türkiye, Dış Ticaret Hacmini Artırmak Amacıyla, Gelecek Yıl Afrika Kalkınma Bankasına Üye Olmayı Planlıyor.
Tüzmen: "500 Milyar Dolar İhracat Hedefine Kilitlendik" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, 2023 Yılı İçin Belirledikleri '500 Milyar Dolar' İhracat Hedefine Kilitlendiklerini Bildirdi.
Fazıl Say: "Bir Gün Mutlaka Mevlana Konulu Çalışma Yapacağım " Ünlü Piyanist Fazıl Say, "Mevlana Senfonisi Gibi Öneriler Geldi Ancak Geri Çevirdim. Hazır Olduğumda Mevlana Konulu Bir Çalışma ..
Newsweek'e Göre 2006'nın En Büyük Yalanı "Savaşı Kazanıyoruz" Newsweek Dergisi, 2006 Yılı Sona Ererken Bush Yönetiminin Yıl Boyunca Söylediği En Büyük Yalanlarını Okuyucuları İçin Derledi.
Avukatlar TBMM'ye "Tecrit'i" Anlatacak Ankara ve İstanbul Başta Olmak Üzere Çeşitli Barolara Kayıtlı Avukatlar, 263 Gündür Ölüm Orucunda Olan Avukat Behiç Aşçı ile İlgili Olarak, TBMM'de Görü..
Bursa: Osmangazi Belediyesi'nde Otopark Sıkıntısı Bursa'nın En Büyük Belediyesi Olan Osmangazi'de, İşini Görmek İçin Hizmet Binasına Gelen Vatandaşlar, Bahçede Yeterli Otapark Düzenlemesi Yap..
İstanbul: Türkmenbaşı'nın Ölümü Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Türkmenbaşı Saparmurat Niyazov İçin Atatürk Havaliman'ında Bayraklar Yarıya İndirildi.
Ankara: Bakan Özak'tan Horon Şov Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Katıldığı Bir Gecede Oynadığı Horonla Büyük Beğeni Topladı.
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nde Kabul Edilen Yaptırım Kararına Karşılık Olarak Bugünden İtibaren Natanz Uranyum Zenginleştirme Tesisine 3 ..
Ankara Festivali Nisanda Geçen Yıl Büyük Zorluklarla Gerçekleştirilen ve Bir Daha Düzenlenmemesi Gündeme Gelen Uluslarara Ankara Film Festivali Her Şeye Rağmen Yoluna Devam Ediyor.
Enka'da Çağdaş Müzik Konseri Enka Kültür ve Sanat, Kış Etkinlikleri Programı Kapsamında "Türk Çağdaş Müziği" Adlı Bir Çağdaş Oda Müziği Konseri Düzenliyor.
Sspe Hastalığına Karşı Yeni Aşı Programı Başlatıldı Sağlık Bakanlığınca Yeni Uygulamaya Konulan Aşı Takvimiyle Ülkede 2010 Yılına Kadar Sspe'ye (Subakut Sklerozan Panensefalit) Neden Olan Kı..
Çocuklara Zincir, Kelepçe ve Benzeri Aletler Takılmayacak Çocuk Koruma Kanununun Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Resmi Gazete'de Yayımlanarak, Yürürlüğe Girdi.
Yüksek Vergideki Yakınmaya İşaret Eden Hisarcıklıoğlu: Vergiyi Doğru Vereceğiz, Eşit Vereceğiz Adapazari - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğl..
İslam Kalkınma Bankası'ndan Doktara ve Master Bursu Ankara - Yatırım Projelerinin Finansmanına Katkı Sağlayan İslam Kalkınma Bankası (İkb), Türkiye'deki Çeşitli Eğitim Branşlarında Doktora v..
Silivri Doğal Gaz Depolama Tesisi Projesi Ertelendi Ankara - Tuz Gölü'ne Yapımı Planlanan Doğal Gaz Depo Projesinden Sonra, Türkiye'nin İkinci Büyük Depolama Kapasiteli Tesisi Özelliğini Taşı..
Petrol Ofisi'nden "Vergi Kaçağı" Haberine Yanıt: İddia, Kanunlara, Bakanlık Muktezalarına Aykırı İstanbul - Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi İmre Barmanbek, Vergi Kaçağı İddialarıyla İlgili ..
Bursa: Garipler Evi, Duaçınarı'nda Açılmayı Bekliyor Soğuk Kış Gecelerinde Kimsesi Olmayanların Sığındığı, Bir Kap Sıcak Yemek Yediği Garipler Evi, Bu Yıl Kültürpark'taki Düzenlemeler Sebebiy..
Bursa: Çimento Fabrikası Bursa'nın Havasını Kirletiyor Bursa'nın Kestel İlçesinde Faliyet Gösteren Bir Çimento Fabrikasının Rüzgarlı ve Yağmurlu Havalarda Bacasından Çıkan Kirli Duman, Şehrin..
Şanlıurfa: Freze ve Pamuk Çalısı Geçim Kaynağı Şanlıurfa'da Hasat Mevsiminde Toplanan Buğdaydan Artan Freze ve Pamuklardan Kalan Çalılar, Dar Gelirliler İçin Hem Yakacak Hem de Gelir Kaynağı ..
Bursa: Marka ve Patent Çözümleri Rekabeti, Rekabet de Başarıyı Getiriyor Bursa'da Patent ve Marka Konulu Bir Konferans Veren Destek Patent A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kemal Yamankar..
Bakan Özak: Hükümet Olarak Yolsuzlukların Üzerine Sıkı Bir Şekilde Gidiyoruz Ankara-Kamuoyuna "İhale Yolsuzluğu Operasyonu" Olarak Yansıyan Gelişmelerle İlgili İlk Kez Açıklama Yapan Bayındır..
Kurbanın Öğretmene Maliyeti Maaşının Yarısı Türk Eğitim-sen, Göreve Yeni Başlayan Bir Öğretmenin Kurbanlık Koç Alabilmesi İçin Aylık Maaşının Yarısını Ayırmak Zorundu Olduğunu Bildirdi.
İran: "Nükleer Program, Kararlı Şekilde Devam Edecek" İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, BM Güvenlik Konseyi'nin Yaptırım Kararı ve Nükleer Faaliyetleri Durdurma Çağrısın..
California: Calıfornıa Valisi Arnold Schwarzenegger Bacağını Kırdı Ünlü Film Yıldızı ve California Valisi Arnold Schwarzenegger, Kayak Yaparken Bacağını Kırdı.
Gecce Bara Gittiler Deniz Akkaya ile Güzide Duran, Son Zamanlarda Adliye Koridolarında Sık Görünen İsimlerin Başında Geliyorlar.
Pamuk'un Eserlerinin Ders Kitabına Girmesine Engel Yok Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Nobel Edebiyat Ödülü Sahibi Orhan Pamuk'un Eserle..
Samsun: Muhtardan Örnek Çalışma Samsun'da Ulugazi Mahallesi Muhtarı Filiz Kavalcı, Yarın Askıya Çıkacak Olan Seçmen Kütük Listesiyle İlgili Mahalle Sakinlerini Bilgilendirmek İçin Apartman Gi..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10