21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Galatasaray'da 13 Günlük Tatil Başladı Galatasaray'da 13 Günlük Devre Arası Tatili Başladı.
Steınmeıer: "Avrupa Projesi Derin Bir Kriz İçinde" Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, 'Avrupa Projesinin Derin Bir Kriz İçinde Olduğunu' Söyledi.
Ankara: Tdk'dan Kenan Doğulu'ya Sert Tepki Türk Dil Kurumu Bu Yılki Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Temsil Etmesi Kararlaştırılan Kenan Doğulu'nun "Türkçe Olması Eski Kafaların Düşü..
Ulusoy: 'Görevimizin Başındayız' Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Gelişmeleri Üzülerek İzlediğini Vurgulayarak, 'Maalesef Seçimle Geldiğimiz Futbol Federasyonu Görevinde Bir Senedir ..
AB'den Türkiye'ye Müzakere Süreci için 2.1 Milyar Euroluk Mali Yardım Ankara - AB'nin 2007-2010 Döneminde Müzakere Süreci için Türkiye'ye 2 Milyar 99 Milyon Euro Mali Yardımda Bulunacağı Bild..
Türkiye, Avrupa'nın En Büyük, Dünyanın 8'inci Büyük Ordusuna Sahip Londra - İngiltere'de Yayımlanan The Independent Gazetesi, Dünyanın En Büyük 10 Ordusunu Gösteren Bir Liste Yayımladı. Liste..
Karabük: Karabük'te Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde Meydana Gelen ve 4 Aracın Karıştığı Trafik Kazasında, 3 Kişi Hayatını Kaybederken 2 Kişi de Yaralandı.
Bankadan 160 Bin YTL Çalındı Konya'da Bir Banka Şubesindeki Kasadan 160 Bin YTL Çalındı. Güvenlik Görevlileri Banka Müşterilerine, Sistem Arızası Olduğunu Söyleyerek Çevirdi
Kars'ta 'İhale Çetesi' Çökertildi Kars Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince 6 İlde Eş Zamanlı Gerçekleştirilen Şafak Opeasyonu'nda, 'İhaleye Fesat Karıştırmak', 'Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak', ..
Almati: Türkmenistan Devlet Başkanı Niyazov'un Ölümü Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Niyazov'un Ani Ölümü, Kazak Medyasında Geniş Yankı Buldu. Haberi Kazak Televizyonları ve Radyoları ..
Erdoğan: Sabrımızın Sınırı Var Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD ve Türkiye"nin Terör Örgütü PKK"ya Karşı Mücadelede Özel Temsilciler Atayarak Başlattığı Sürecin Kuzey Irak"ta Sonuçlarının A..
Kocasına Özendi Pop Müziğin 1 Numaralı İsmi Madonna, Yönetmen Eşi Guy Ritchie'ye Özendi.
Döviz Hesaplarındaki Artış Sürüyor Bankalar ve Merkez Bankası'ndaki Döviz Hesapları 8 Aralık İtibariyle Bir Önceki Haftaya Göre 1 Milyar 279 Milyon Dolar Artarak 93 Milyar 125 Milyon Dolara ..
İstanbul: Başbakan Erdoğan İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un Ulaşım Sorununu Büyük Ölçüde AK Parti Hükümetinin Çözeceğini Belirterek, "İnşallah İstanbul'a 3. Köprüyü de B..
Büyükçekmece'de Kurban Yeri Tartışması Tepecik Belde Belediye Başkanı Rafet Yıldız'ın 'Mutlak Koruma Alanı' İçerisinde Bulunan İzinsiz İSKİ Arazisine Kurdurduğu Kurban Pazarı Tekrar Eski Yeri..
Çelik: "Hayat Boyu Dayak Yeme ve Atma Vaziyetindeyiz" Milli Eğitim Bakanı Çelik, TBMM Bünyesinde Okullarda Yaşanan Şiddet Olaylarına İlişkin Kurulan Komisyonda, Şiddet Toplumsal Bir Sorun Ol..
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri TBMM Genel Kurulu'nda Dışişleri Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile Bağlı Kurumların 2007 Yılı Bütçeleri Görüşülüyor.
Ankara: Erdoğan ve Gül, Türkmenbaşı'nın Cenaze Törenine Katılacak Türkmenistan Devlet Başkanı Saparmurat Türkmenbaşı'nın Cenaze Töreninde Türkiye'yi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Dışişleri..
Ankara'da İhale Yolsuzluğu Operasyonu: 45 Gözaltı Ankara'da, Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Meydana Geldiği Bildirilen İhale Yolsuzluğuyla İlgili Başlatılan Operasyon Kapsamında, 45 Kişi ..
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 9,96'ya Çıktı Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 9,93'den Yüzde 9,96'ya Çıktı.
Ankara: Bbp'den Kenan Doğulu'ya Tepki Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Temsil Edecek Olan Şarkıcı Kenan Doğulu'nun, "Türkçe Sözlerde Israr, Geri Kafalıların Düşüncesi" Açıklamasına B..
Kredi Kartları Kullanım Tutarı 303 Milyon YTL Arttı Ankara - Mevduat Bankaları Tarafından Sağlanan Kredi Kartlarının Kullanım Tutarı Bir Haftada Yaklaşık 302 Milyon 674 Bin YTL Artış Gösterdi..
Tepav'dan 2007 Yılı Bütçe Değerlendirmesi: Seçim Bütçesi Olma Kriterine Uymuyor Ankara - Ekonomi Politikaları Araştırma Enstitüsünün (Tepav) Değerlendirmesinde, 2007 Bütçesinin 'Seçim Bütçesi..
Belçikalı Firmadan Uşak Osb'ye 13 Milyon Euroluk Yatırım/ Hedef, 5 Yılda 50 Milyon Euroluk Yatırım Uşak - Uşak'ta İlk Yatırımını 8 Yıl Önce Yapan Belçika Asıllı Balta Orient Şirketi, Uşak Org..
Tarkan: Doğulu'yu Destekliyorum Ünlü Pop Sanatçısı Tarkan, Eurovision Yarışmasında Kenan Doğulu"yu Desteklediğini Söyledi. Eurovision"da Türkiye"yi Temsil Edecek Parçanın Türkçe ve İngilizce"..
Çelebi Gıda, Arby's ve Little Caesars'ın Master Franchise Hakkını Aldı İstanbul - Çelebi Gıda Grubu, ABD Atlanta Merkezli Arby's ve Detroit Merkezli Little Caesars'ın Master Franchise Hakkını..
Mersin: Kooperatif Faiz Oranları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Vahit Çekmez, Kredi Kefalet Kooperatiflerinin Kullandırdığı Kredilerin Faizlerinin Yüzde 5'e Düşürülmesini İ..
Ankara: Kamu Kurumlarında İhale Yolsuzluğu Operasyonu Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki İhalelerde Yolsuzluk Yapıldığı İddiasıyla Düzenlenen Operasyonda, Türkiye Genelinde 55 Kişi Gözaltına..
İstanbul: PKK Propagandası Yapan Hacker Tutuklandı Bazı Kurum ve Kuruluşların Sitelerine Girerek Terör Örgütü PKK'nın Propagandasını Yaptığı İddiasıyla Gözaltına Alınan M.d.(20), Tutuklandı.
Kamboçya Bayraklı Gemi, Beykoz'da Karaya Oturdu İstanbul - Kamboçya Bayraklı Bir Gemi, Beykoz'da Karaya Oturdu. edinilen Bilgiye Göre, Gemlik Limanı'ndan Boş Olarak Hareket Ederek Batum Lima..
Erdoğan, İstanbul'un Trafik Sorununu Değerlendirdi: Mevcut Yollarla Çözüm Oluşturulacak/ "3. Köprüyü de Yapacağız" İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un Ulaşım Sorununu Büyük ..
Kamu 19.4 Milyar Dolarlık Dış Borç Ödedi Kamunun Yılbaşından 20 Aralık'a Kadar Olan Dönemdeki Toplam Dış Borç Ödemeleri 19 Milyar 419.66 Milyon Dolar Olarak Gerçekleşti.
Tübitak'ın Ödülleri Sahiplerine Verildi Ankara - Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nun (Tübitak) 41. Bilim Hizmet ve Teşvik Ödülleri Törenle Sahiplerine Verildi. tübitak Feza G..
"Müslüman-sol" Hareket Siyaset Sahnesinde Eski CHP'li Ertuğrul Günay ile Eski Fp'li Mehmet Bekaroğlu'nun Başını Çektiği "Müslüman-sol" Hareket, "Yeni Siyaset Girişimi" Adıyla Bir Çağrı Metni ..
Ankara'da İhale Operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Şuçlarla Mücadele Şubesi Ekipleri, Sağlık Bakanlığı, Bayındırlık Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi'ndeki Çeşitli İh..
Kalpazanlar Bayram İçin İşbaşında Emniyet Genel Müdürlüğü, Yılbaşı ve Kurban Bayramı İçin Mesailerini Arttıran Kaplanlar İçin Uyararak, Vatandaşların Özellikle 100 YTL ve 100 ABD Doları ile P..
Gül: "73 Milyonun Geleceğini Gözönüne Alarak Kıbrıs Politikası Yürütüyoruz" Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Muhalefetin "Kıbrıs'ta Taviz Verildi" Şeklindeki Eleştirilerine Tepki Gösterirken, "..
Çiftçi Kemal Öncel'den Hakim Hakkında Suç Duyurusu Mersin'de Geçen Şubat Ayında Başbakan Erdoğan Tarafından 'Ananı da Al Git' Diye Azarlanan Çiftçi Mustafa Kemal Öncel, Ankara 11'nci Asliye C..
Polise, Ecevit ve Papa'dan Ödül Yok Emniyet Genel Müdürlüğü Taltif Komisyonu, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in Cenazesinde ve Papa İçin Görev Yapan Polisler İçin Ankara, İstanbul ve İzmir Emniy..
Havran'dan Bergama'ya Toprak Taşımaya İzin Yok Bursa 3. İdare Mahkemesi, İzmir'in Bergama İlçesi'nde Ovacık Altın Madeni'ni İşleten Koza Altıncılık'ın, Balıkesir'in Havran İlçesi'nden Kamyonl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10