21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Tüsiad Kokteyli (1) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'de Erken Seçim Yapmayı Gerektiren Herhangi Bir Gerekçe Bulunmadığını Savunarak, "'Seçimi Daha Erkene..
Atina: Yunanistan'da 5.4 Büyüklüğünde Deprem Yunanistan'ın Selanik Kenti'nin 150 Kilometre Güneyinde, Ege Denizi Açıklarında 5.4 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
Kutan: "Tayyip Bey Başarılı Bir Cumhurbaşkanı Olamaz" Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, "Tayyip Bey'in Başarılı Bir Cumhurbaşkanı Olacağı Kanaatinde Değilim. Çünkü Başarılı Bir Başba..
Tuğcu: "Anayasa Mahkemesi Eşitliği Bozacak Karar Almaz" Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu İptal Edilen Sosyal Güvenlik Reformuyla İlgili Olarak, Yüksek Mahkemenin Eşitliği Bozacak Bir Kar..
Tuğcu: "Eşitliği Göz Önüne Aldık" Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, Bazı Hükümleri İptal Edilen Sosyal Güvenlik Yasası ile İlgili Olarak, "Anayasa Mahkemesi Eşitliği Göz Önüne Almıştır"..
Kayseri: Müteahhidi Tehdit Ettiği İddia Edilen Şahıs Yakalandı Kayseri'de Müteahhitlik Yapan Bir Şahsı Tehdit Ettiği ve Yaraladığı İddia Edilen Şahıs Polis Tarafından Yakalandı.
Kayseri: Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Kayseri'de Kırmızı Işıkta Bekleyen Tır'a, Bir Kamyonun Arkadan Çarpmasıyla Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Kayseri: Hırsızlık Girişiminde Bulunan Kadın Yakalandı Kayseri'de Bir Evden Hırsızlık Yapmaya Teşebbüs Ettiği Belirlenen Bayan, Vatandaşların Yardımlarıyla Yakalandı.
Avşar'dan Yeni Açıklamalar Ünlü Sanatçı Hülya Avşar Sadettin Saran'la Olan İlişkileri Hakkında Yeni Açıklamalarda Bulundu.
Biyolojik Saati Önemli Hakkında Çocuk İstediğine Dair Haberler Çıkan Pınar Altuğ'dan İlginç Bir Haber Geldi.
Şahin: "Erken Seçim İçin Bir Gerekçe Yok" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'de Erken Seçim Yapmayı Gerektiren Herhangi Bir Gerekçe Bulunmadığını Savundu.
Washıngton: Bush ve Olmert Telefonla Görüştü ABD Başkanı George W. Bush ve İsrail Başbakanı Ehud Olmert'in, İsrail-filistin Sorunu ve Ortadoğu'daki Son Gelişmelerle İlgili Telefon Görüşmesi Y..
Doğulu'ya Tepkiler Büyüyor "Türkçe Şarkıda Israr Etmek Eski Kafalılıktır" Diyen Kenan Doğulu'ya Gazeteci Can Dündar'dan Cevap Geldi.
Balıkesir: Demirel ve Bakan Şener Balıkesir'de 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile Balıkesir'e Gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türkiye'de Bugün Devletin Değil Ö..
İstanbul: Vali Güler'den Saakaşvili'ye Doğumgünü Jesti İstanbul Valisi Muammer Güler, 39 Yaşına Giren Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili'nin Doğum Gününü Atatürk Havalimanı'nda Pasta ..
Bağdat: Irak'ın Başkenti Bağdat'ta 38 Ceset Daha Bulundu Irak Emniyet Kaynakları, Gün İçinde Başkent Bağdat'ın Çeşitli Bölgelerinde Kimliği Belirsiz 38 Cesedin Bulunduğunu Bildirdi.
Kısa Vadeli Faiz Oranları Değişmedi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını Değiştirmedi. Buna Göre, Gecelik Faiz Oranı Yüzde 17,50"de Kaldı. Merkez Bankasından Par..
İstanbul: Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tıgana'dan Açıklama Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Bugün Bazı Basın Organlarında Kulübün Futbolculara Paralarını Ödeyemediği Yönünde Yaptığı İ..
Ankara: Ankara'da İhale Yolsuzluğu Operasyonu Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki İhalelere Fesat Karıştırıldığı İddiasıyla Gerçekleştirilen Operasyonda 35 İhaleye Katılan 50 Şirket İncelemeye Alı..
Kontratları Satılacak Ünlü Film Şirketi 20th Century Fox, Sinema Çalışanlarına Hizmet Veren Bir Fon Yararına Ünlülerin Kontratlarını Açık Artırmaya Çıkardı.
Gecelik Faiz Oranı Değişmedi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını Değiştirmedi. Buna Göre, Gecelik Faiz Oranı Yüzde 17,50"de Kaldı.
Kayseri: Büyüktoraman ve Acıgöl Belediyelerinde Toplu İş Sözleşme Sevinci Hizmet-iş Sendikası Kayseri Şubesi'nin Yetkili Olduğu Kayseri'nin Büyüktoraman ve Nevşehir'in Acıgöl Belediyeleri Ara..
Gül: "Biz Kürtlerin Yanında Yer Aldık" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Devrik Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin'in Yargılandığı Enfal Davasında Bugün Sunulan Bazı Belg..
İstanbul: Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Duruşmalı Toplantı Talebini Kabul Etti Fenerbahçe Kulübü'nün, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk) Tarafından Verilen 3 Maç Seyircisiz Oynama ve K..
En İyi Denetim İzleyiciyi Bilinçlendirmek Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman, Türkiye"de Radyo Televizyon Yayınlarının Tek Tek Denetlenmesi Yerine, Bilinçli Bir İzleyici K..
Ankara: Ankara'da İhale Yolsuzluğu Operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi Tarafından Yürütülen Operasyon Kapsamında, Kamu İhalelerine Fesat Karıştırdıkları İ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10