21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

21 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bikinili Sharapova Dünyanın En Seksi Tenisçisi Marıa Sharapova'nın, Bir Spor Dergisi İçin Verdiği Özel Pozların Kamera Arkası Görüntüleri.
Çanakkale: Çanakkale Boğazı'nda Panik Çanakkale Boğazı Çıkışında, Kumkale Feneri Önlerinde Makine Arızası Yaparak Sürüklenen Malta Bayraklı Kuru Yük Gemisi Paniğe Sebep Oldu.
Paris: Fransa Savunma Bakanlığı, 6 Nükleer Denizaltı Siparişi Verdi Fransız Savunma Bakanlığı, 7.9 Milyar Euro Tutarında 6 Adet Barracuda Model Nükleer Denizaltı Siparişi Verdiklerini Açıklad..
Camp Pendleton: ABD'li 4 Asker, Iraklı Sivilleri Öldürmekle Suçlandı Irak'ta Görev Yapan ABD'li 4 Askerin, Geçtiğimiz Yıl Irak'ın Haditha Kasabası'nda 24 Sivilin Öldürülmesi Olayıyla İlgili Y..
Paris: Fransa, Çad ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki Askerlerini Geri Çekecek Fransız Ordusu, Son Haftalarda Orta Afrika Cumhuriyeti ve Çad'a Gönderilen Fransız Askeri Birliklerinin Bu Yılın S..
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Huhubat Prim Desteklerinin Yarından İtibaren Ödenmeye Başlanacağını Açıkladı.
Köpekleri Evi Terketmiş! Brıtney Spears En Çok Tartışılan Sanatçı Ünvanı Dışında Bir Ünvan Daha Aldı.en Kötü Hayvan Sahibi İlan Edilen Spears'ın Bu Ünvanı Almasının Nedeni İse Şu:
Strasburg: AİHM Türkiye'yi Mahkum Etti Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), 8 Yıl Önce İstanbul'da İzinsiz Gösteri Yapan Gruba Yapılan Müdahalede 5 Kişiye Zarar Verildiği Gerekçesiyle Türki..
'Sıla' Kıymete Bindi Mehmet Akif Alakurt'la Paylaştığı Dizide Kararlı, Ne İstediğini Bilen Bir Karakteri Canlandıran Dere'ye Önce Mardinli Bir Aşiret Reisi, Oğlu İçin Talip Olmuştu.
Moskova: Karadeniz Yunuslarından Moskovalılara Gösteri Moskova'da Faaliyet Gösteren Yunus Balıkları Gösteri Merkezi, Özel Yılbaşı Programıyla İzleyicilere Güzel Saatler Yaşattı.
Pepe: "Ormanlarda İllegal Yapılaşma Olmadı" Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, "AK Parti İktidarı Döneminde Ormanlarda İllegal Yapılaşma Olmadı; Yapmak İsteyenlere de Müsaade Etmedik, Bundan ..
Eker: "Hububat Primleri Yarından İtibaren Ödenmeye Başlanacak" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Hububat Primleri ile İlgili 17 Aralık'ta Sel Felaketine Maruz Kalan Bölgeler Başta Olmak Üz..
Sosyete Toplandı Bu Gecce Cahide Varıete'de Sosyetenin Ünlü Simalarından Güler Yiğit Bir Davet Veriyor.
Yunanistan, Ege'deki Depremin Büyüklüğünü 5,4 Olarak Duyurdu Yunanistan'da Merkezüssü Orta Ege'deki Skopelos Adası'nın 20 Km Kuzey Açığı Olan, Richter Ölçeğine Göre 5,4 Büyüklüğünde Bir Yer ..
Eker: "Çiftçi Perişan Değil" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, "Çiftçi Perişan Değil, Siz Perişan Görmek İstiyorsunuz" Dedi.
Pepe: "Made In AK Parti" Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Kurdukları Kent Ormanları ile Ormanı Vatandaşın Ayağına Getirdiklerini Anlatırken, "Made İn AK Parti" Dedi.
İstanbul: Kumarhanedeki Çatışmada Ölen Şahısların Cenazeleri İstanbul'a Getirildi KKTC'de Bir Kumarhanede Çıkan Silahlı Çatışmada Hayatını Kaybeden 2 Kişini Cenazeleri, Bu Gece İstanbul'a Get..
Balıkesir: Ege Denizi'nde Orta Şiddette Deprem Ege Denizi'nde 4.8 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
SPK'dan Akbank'ın Sermayesini 2.4 Milyar YTL'ye Çıkarmasına İzin Sermaye Piyasası Kurulu, Akbank'ın Sermayesini 200 Milyon YTL Artırarak 2.4 Milyar YTL'ye Çıkarmasına İzin Verdi.
Tüp Bebek Yapacak Son Günlerin Olay İsmi Yeşim Salkım, Yine İlginç Açıklamalarıyla Dikkat Çekti.
Benzetilmek Hoşuna Gidiyor Petek Dinçöz'e Benzerliğiyle Dikkat Çeken Şarkıcı Pınar Öner Bu Durumdan Memnun
MB Faizleri Değiştirmedi/ "Gıda Fiyatlarında Belirsizlik Sürüyor" Ankara- Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını Değiştirmedi. Buna Göre, Gecelik Faiz Oranı Yüzde ..
Denizli: Denizlispor, Teknik Direktör Hadzibegiç ile Yollarını Ayırıyor Denizlispor, Teknik Direktör Faruk Hadzibegiç ile Yollarını Ayırıyor.
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, İktidarları Döneminde 765 Bin Çiftçinin 1.5 Milyar YTL'lik Borcunun Silindiğini, Kullandırılan Kredilerde de Artış O..
Ankara: Tüsiad Kokteyli (2) Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, Sosyal Güvenlik Yasası'nın Bazı Maddelerinin İptal Edilmesiyle İlgili Olarak, "Anayasa Mahkemesi Eşitliği Göz Önüne Almıştır..
Viyana: İngiliz Tarihçi Irvıng Avusturya'dan Sınır Dışı Edildi Avusturya Yönetiminin, Yahudi Soykırımı Reddetmekten Hükümlü İngiliz Vatandaşı David Irving'i Hapis Cezasını İndirdikten Sonra Ü..
Şener: "Ekonomide İyilerin Yanında İyi Olmayan Göstergeler de Var" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Ekonomide İyilerin Yanında İyi Olmayan Göstergeler de Var... Bunlar..
Ege Denizi'nde 4,8 Büyüklüğünde Deprem Ege Denizi'nde 4,8 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Öymen Erken Seçim İçin Tüsiad'dan Destek İstedi CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Erken Seçim Konusunda Başta Tüsiad Olmak Üzere Sivil Toplum Örgütlerinin Tavır Koymasını Beklediklerini..
Ankara: Türkmenbaşı'nın Vefatı Türkmenistan Cumhurbaşkanı Saparmurat Türkmenbaşı'nın Vefatı Nedeniyle Dışişleri Bakanlığı Yayınladığı Mesajda, Türkmenbaşı'nın Gösterdiği Yol Doğrultusunda Tür..
İstanbul: İş Merkezi'nde Darp Edilen Çocuğun Ablası Kapkaçtan Gözaltına Alındı Mecidiyeköy'deki Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde Özel Güvenlik Görevlileri Tarafından Hırsızlık Yaptığı..
Prag: Kazakistan'da Radyo Muhabiri Tutuklandı Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti Prag'dan Yayın Yapan Özgür Radyo Avrupa Adlı Radyo İçin Çalışan Azamat Zhetpysbayev Adlı Muhabirin Kazakistan'da Ara..
Washıngton: İran'ın Nükleer Programı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Nükleer Programını Durdurmayan İran'a Karşı Uygulanacak Birleşmiş Milletler (BM) Karar Taslağındaki Yaptırımların O..
Öymen: "Sivil Toplum Örgütlerinin Tavır Koymasını Bekliyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Erken Seçim Konusunda Başta Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Olmak Üzere Siv..
Gözyaşlarına Hakim Olamadı Orhan Gencebay, Yeni Klibinde 30 Yıllık Hayat Arkadaşı Sevim Emre'yi Oynattı.
Devletin Zirvesi'nden Türkmenistan'a Başsağlığı Dışişleri, Cumhurbaşkanı Sezer, TBMM Başkanı Arınç, Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül'ün Türkmenistan Cumhurbaşkanı Saparmurat Türkmenb..
Hakkari: Hakkari'de Araç Sürücüleri Altın Kural Semineri'ne İlgi Göstermedi Hakkari'de Meteoroloji İstasyon Müdürlüğü Tarafından Araç Sürücülerine Yönelik Düzenlenen "Araç Sürücüleri İçin Alt..
İstanbul: Can Bartu 100 Yılın Fenerbahçeli Sporcusu Ödülüne Layık Görüldü 1907 Ünifeb Kültür Üniversitesi, Bugün Gerçekleştirdiği Organizasyonla Fenerbahçe'nin Efsanevi Sporcusu ve Spor Yazar..
İstanbul: Fenerbahçe Asbaşkanı Mosturoğlu'dan Açıklama Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, 27 Aralık Çarşamba Günü Tahkim Kurulu ile Yapılacak Duruşmalı Toplantı Öncesi Yaptığı Açık..
Trabzon: Fiskobirlik 15 Ocak'a Kadar Üreticiye Olan Borcunu Temizleyecek Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, 15 Ocak 2007 Tarihi İtibar..
Kars: 'Tarihi Gerçekler Işığında Türk-ermeni İlişkileri' Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abamüslüm Güven, "Günümüze Kadar Devam Eden Türk-ermeni İlişkileri Tarihinde Gerçekler Açığa Çık..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10