2 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

2 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İTO: Kabak, Kasım Ayının Zam Şampiyonu Oldu İstanbul - İstanbul'da Kasım Ayının Zam Şampiyonu, Fiyatı Yüzde 38,24 Artan Kabak Oldu. istanbul Ticaret Odası (İTO), Kasım Ayında ve Yıllık Baz..
Filistin'den Berdele Uzanan Yol Filistin"deki Çatışma Ortamından Babası ve Bir Erkek Kardeşiyle Kaçarak Türkiye"ye Gelen Rabia Gezici, Berdel Olarak Evlendirilmekten Kan Davasında Eşini Kaybe..
Iğdır: Azeybaycan'a Giden Iğdır Heyeti Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i Ziyaret Etti - Azeybaycan'a Giden Iğdır Heyeti, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i Makamında Ziyaret Etti.
Pepe: "Acarkent, Ağırlıklı Olarak İstanbul'un Sorunu" Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Acarkent ile İlgili Olarak "Türkiye'nin Gündemine Giren Bu Konu Ağırlıklı Olarak İstanbul'un Sorunudur..
Samsun: Samsun Raylı Sistem Projesi - Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yürütülen, Devlet Planlama Teşkilatı'nın (DTP) 2006 Yılı Yatırım Programına Aldığı Raylı Sistem Projesi'nin Danış..
Eskişehir: Eskişehir'de Köpeğini Sevdirmeyen Genç Bıçaklandı Eskişehir'de, Parkta Gezdirdiği Köpeğini Sevmek İsteyen Gruba İzin Vermeyen Bir Genç, Bıçaklanarak Yaralandı.
Ankara: Ankara'da İlginç Hırsızlık Ankara'da Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Yanı Sıra Siyasi Parti Merkezlerine de Girerek Laptop Bilgisayar Çaldığı İddia Edilen Bir Kişi Yakalanarak Gözaltına ..
Dublin: İrlanda Polisi, Eski Rus Başbakanın Zehirlenmediğini Düşünüyor İrlanda Polisi, Rusya Eski Başbakanı Yegor Gaidar'ın Zehirlenmediğini ve Nükleer Uzmanların Herhangi Bir Radyasyon İzine..
Ankaraspor'un Taraftar Formalarını Engelliler Dikiyor Turkcell Süper Lig'i Takımlarından Ankaraspor'un Taraftar Formaları, Zonguldak'taki Mesleki Rehabilitasyon ve İş Atölyesi'nde Çalışan İşi..
Diyarbakır: Diyarbakır'da Yılın Öğretmenlerine Ödül Eğitim Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) ile Memur-sen Diyarbakır Şubesi, Çınar İlçesi'nde Yaşanan Sel Felaketinde Yatılı İlköğretim Bölge..
Ordu: Fatsa, 20 Yıl Sonra Sinemaya 'Merhaba' Dedi - Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde 20 Yıl Sonra İlk Sinema Açıldı. Refik Şener Tarafında Açılan Cinevizyon Sinemasında 3 Ayrı Salonda Aynı Anda 270 ..
Akdeniz'de Orta Şiddette Deprem Akdeniz'de Orta Şiddette Bir Deprem Meydana Geldi.
İki MİT'ci Gazinoda Eğlenip Havaya Ateş Açtı Gazino Çıkışında Havaya Ateş Açan İki Magandanın, Milli İstihbarat Teşkilatı"nda (MİT) Görevli Olduğu Ortaya Çıktı. Biri Şube Müdürü Olan İki MİT"..
Engellilere Ne Eğitim Var Ne de İş... 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü Öncesi Özürlüler İdaresi Tarafından Yapılan Araştırmaya Göre Türkiye"de Engelliler Eğitim ve İşten Yoksun. "Türkiye Özürlül..
Zerife, Berdel Gitmeyecek Berdelle Evlenen Ablasının İntiharından Sonra Yerine "Eş" Olarak Gönderileceği Belirtilen Zerife, Evinde Kalıyor. Ailesi, "kesinlikle Öyle Bir Şey Yok&q..
Zam Şampiyonu Kabak İstanbul"da Kasım Ayının Zam Şampiyonu, Fiyatı Yüzde 38,24 Artan Kabak Oldu. İstanbul Ticaret Odası (İTO), Kasım Ayında ve Yıllık Bazda Fiyatları En Fazla Artan Madde ve H..
Tufan Tarikatında Çifte İntihar Hizbullah"a Yönelik Operasyonlar Sırasında Altı Yıl Önce Kahramanmaraş"ta Ortaya Çıkarılan Tufancılar Tarikatının Şeyhi Olarak Bilinen 51 Yaşındaki Emin Özdemi..
Çiçek'e Kayıp Mezar Soruldu CHP Diyarbakır Milletvekili ve Meclis İnsan Hakları Komisyonu Başkanvekili Mesut Değer, Adalet Bakanı Cemil Çiçek"e, İdam Edilen Dev-Yol Sanığı Veysel Güney"in Mez..
Zanlıyı Yazan Terapiste Dava Santa Maria Kilisesi"nin İtalyan Rahibi Andrea Santoro"yu Öldürmekten 18 Yıl 10 Ay 20 Gün Hapis Cezasına Çarptırılan 16 Yaşındaki O.a."nın Ailesi...
Baykal: Yeni Milli Takım Kendi Kalesine Gol Atmaz CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Yazılı Bir Açıklamayla Türkiye-AB İlişkilerini Değerlendirdi.
Valilik 'Vurulan PKK'lı Değil' Diyen Canan'a Kızdı Hakkâri Valiliği, CHP Hakkâri Milletvekili Esat Canan Hakkında, "Valilik Açıklamasını Çarpıttığı" İddiasıyla Suç Duyurusunda Bulundu.
Ağar: Güneydoğu Açılımı Oy Patlattı DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Bir Konferans için Geldiği Konya"da Kürt Sorunuyla İlgili Açıklamalarının Siyasi Rakiplerini Sıkıntıya Soktuğunu Söyledi.
Dizi Yayından Kaldırıldı Başrollerini Pınar Altuğ ve Cem Davran'ın Paylaştığı 'Deli Dolu' Dizisi Yayından Kaldırıldı.dizinin Oyuncuları, Yapım Şirketi Çalışanları ve Yapımcı Fatih Aksoy, Yeni..
Bağdat: Bağdat'ta Irak Polisine Saldırı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Polis Devriyesine Yönelik Silahlı Saldırıda İlk Belirlemelere Göre 1 Polisin Öldüğü, 3 Polisin de Yaralandığı Bildirildi.
Adana: 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü - Türkiye Belediyeler Birliği ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Engellileri İnsanca Yaşatacak Ortamlar Hazırlamanın, Tüm Toplumun Görevi O..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10