18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaziantep: Eşini Öldüren Koca Tutuklandı Gaziantep'te Resmi Nikah İstediği İddiasıyla Eşini Öldüren Ali T. Tutuklandı.
Diyarbakır: Diyarbakır'da Asayiş Uygulamaları Diyarbakır'da Emniyet Ekiplerince İcra Edilen Asayiş Uygulamaları Kapsamında, 7 Adet Ruhsatsız Tabanca ve 71 Adet Fişek Ele Geçirilirken, 10 Şüph..
İstanbul: Nintendo Türkiye'den "Wii Bilek Kayışı Bildirisi" Nintendo Türkiye'den, Bazı Basın Yayın Organlarının İnternet Sitelerinde Yayımlanan Haberle İlgili Olarak Yapılan Açıklamada, "Düny..
İstanbul: Apple Corner'lar Yalçınlar'da da Hizmete Girdi Fotoğrafçılık Sektörünün Lideri Yalçınlar, Etiler, Şaşkınbakkal, İzmir Alsancak ve de Ankara Ankamall Mağazalarında Apple Corner'lar O..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:05) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 61 kb] ...
Cengiz Semercioğlu Yazdı Neco'yu Yaşadığı Aşkı İçin Sonuna Kadar Savunmuştum... Ama Şimdi Karşısındayım. Neden mi
Lefkoşa: Rum Basınında Blaır'in Türkiye Ziyaretinin Yankıları Sürüyor Kıbrıs Rum Basını, İngiltere Başbakanı Tony Blair'in Türkiye Ziyaretinde Güney Kıbrıs'a İzolasyonlar Konusunda Baskıların..
Ata da Ersoy'a Sataştı Özel Bir Geccede Sahne Alan Sezen Aksu, Sertab Erener ve Ata Demirer Sahnede Şov Yaptı.
Tnt, Ceva Lojistik Olarak Hizmet Verecek İstanbul - Tnt Nv'nin Lojistik Departmanı Tnt Logistics'in Geçtiğimiz Aylarda Yaklaşık 1,5 Milyar Euro Bedelle Satılması ve Buna İlişkin İşlemlerin Ta..
Türkiye'nin Tek "Üre" Üreticisi İgsaş'ta Üretim Durdu/ 213 Çalışanın İş Akdi Feshedilecek İstanbul - 231'i Petrol-İş Üyesi, Toplam 300 Çalışanı Olan, Kocaeli-Körfez'de Kurulu, Türkiye'nin Tek..
Bilim İlaç Web Sitesine Abd?den Mükemmellik Ödülü İstanbul- Web Pazarlama Birliği Tarafından 1997 Yılından Bu Yana Düzenlenmekte Olan Webaward Yarışmasında Bilim İlaç İnternet Sitesi, İlaç Da..
Desa, Vergi Cezasına İtiraz Edecek İstanbul - Desa Deri San. ve Tic. A.ş, 2002 ve 2003 Yılına Ait Vergi Cezalarına İtiraz Edeceğini Duyurdu. desa'dan Borsaya Gönderilen Açıklamada Şöyle Denil..
Mobilya Sanayicileri Kayseri'de Buluşacak Kayseri - Mobilya Sanayicileri Derneği'nin (Mosder) Düzenlediği Sektör Buluşmaları Toplantısının İkincisi Kayseri'de Yapılacak. mosder Başkanı Memdu..
Salı Günü (19 Aralık 2006) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 19 Aralık 2006 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dola..
Dardanel, Rct Varlık Yönetimi'nin İcra Emrine İtiraz Edecek İstanbul - Dardanel Önentaş Gıda Sanayi A.ş, Rct Varlık Yönetimi A.ş Tarafından Gönderilen İcra Emrine İtiraz Edeceğini Açıkladı. d..
Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi 22 Aralık'ta Toplanacak İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad)'nin, 2006 Yılı Üçüncü Yüksek İstişare Konseyi, 22 Aralık Cuma Günü Ankara'da..
ABD'de Cari İşlemler Açığı 3. Çeyrekte 225.6 Milyar Dolara Çıktı Washington - ABD'de Cari İşlemler Açığının, Yılın Üçüncü Çeyreğinde 225,6 Milyar Dolara Çıktığı Bildirildi. abd Ticaret Bakan..
Fitch, Vestel'in Notunu Teyit Etti İstanbul - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Vestel Elektronik'in Bb- Olan Yabancı ve Yerel Para Cinsinden Idr Notunu Teyit Etti. Kredi Notu..
Türkiye FIFA Dünya Klasmanında 26. Sıraya Düştü Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Aralık Ayı Dünya Klasmanını Açıklarken, Türkiye, Sıralamadaki Düşüşünü Bu Ay da Sürdürdü.
Halkbank'tan Btso Üyelerine Kredi / Kredi Limiti, 5 ile 25 Bin YTL Arasında, Yıllık Faiz 10.8 Bursa - Türkiye Halk Bankası ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Arasında Kredi Protokolü İm..
Samsun: Üniversitedeki Kaçak Binalara Mühür Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Omü) Kaçak Yapılan Binalar, Kurupelit Belde Belediyesi Tarafından Mühürlendi.
İstanbul: Ahmet Ertegün Son Yolculuğuna Uğurlandı ABD'de Vefat Eden, Atlantic Records'un Sahibi Ahmet Ertegün, Ailesi ve Sevenleri Tarafından Son Yolculuğuna Uğurlandı. Cenaze Törenine, Başba..
Kırıkkale: Kırıkkale Tıp Fakültesi'nde Diyabet Günü Buluşması Diyabet Hastası Çocuklar Arasında Kaynaşma ve Dayanışmanın Sağlanması Amacıyla Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Has..
Eskişehir: Dışişleri Eski Bakanı Çetin Eskişehir'de Dışişleri Eski Bakanı Hikmet Çetin, Cumhurbaşkanlığıyla İlgilenmediğini Belirterek, "Politikaya Girmek İstemiyorum" Dedi.
UEFA Resmi İnternet Sitesi: "Arda, Galatasaray İçin Daha İyi, Daha Hızlı" UEFA, Resmi İnternet Sitesinde "Arda, Galatasaray İçin Daha İyi, Daha Hızlı" Başlığıyla Verdiği Haberde Galatasaray'ı..
Vestel Manisa İki Koldan Brezilya'nın Botafogo Takımının Golcüsü Reinaldo de Souza ile Anlaşan Vestel Manisaspor Rotayı Bu Kez Dinamo Bükreşli Cosmin Moti ile Altaylı Eren'e Çevirdi.
Ordu: Ordu'da Uyuşturucu Operasyonu Ordu'nun Kumru İlçesi'nde Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı Yaptığı Belirlenen 4 Kişi Tutuklandı.
Cinsiyet Testini Geçemedi Madalyası Tehlikede Asya Oyunlarında, 800 Metre Bayanlar Yarışında Gümüş Madalya Kazanan Hintli Atlet, Cinsiyet Testini Geçemedi. Son Karar da Negatif Çıkarsa Hintli..
Rize: Genç Kız, Yatağının Altından Çıkan Gençten Şikayetçi Olmadı Rize'de Meydana Gelen Olayda, Bir Baba Kızının Yatağının Altında Saklanmakta Olan Genci Polise Teslim Etti. Kızın Şikayetçi O..
Balıkesir: Balıkesir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Balıkesir'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Polis Memuru Hayatını Kaybetti, 1 Polis Memuru Yaralandı.
Malatya: Malatya'da Otomobil Yangını Malatya'da, Bir Otomobilde Çıkan Yangın İtfaiye Ekipleri Tarafından Söndürüldü.
İstanbul: Panasonic'in "Çocuk Gözüyle Yaşam" Kısa Film Yarışması'nda Kazanan Okul Belli Oldu Panasonic'in 18 Yıldır Dünyanın Farklı Ülkelerinde "Kid Witness News" Adıyla Uyguladığı ve Türkiye..
Milli Gelirde AB'de Sondan İkinciyiz Türkiye, Kişi Başına Düşen Milli Gelirde Son 3 Yılda AB Ortalamasına Sürekli Yaklaşırken Aday ve Katılımcı Ülkeler Arasında Sadece Makedonya'yı Geride Bır..
İstanbul: Bilim İlaç İnternet Sitesine ABD'den Ödül Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarıyla Bu Yıl Ulusal Kalite Büyük Ödülü'nün Sahibi Olan Bilim İlaç, Kalite Alanında Bir Başka Ödülü İnternet..
Kuala Lumpur: Malezya'da Diskoların Açılmasına İzin Verildiği Yalanlandı Malezya'da, Müslüman Bir Partinin İktidarda Olduğu Bir Eyalette Diskoların Açılmasına İzin Verildiği ile İlgili Haberl..
Atina: İKÖ Genel Sekreteri İhsanoğlu'nun Atina Temasları İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, Yunanistan Ulusal Bilim Derneği Bünyesinde Düzenlenen Bir Kongreye..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10