18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vob, Günü 72.4 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 72 Milyon 361 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da T..
İran, Dış Ticarette Dolar Yerine Euro Kullanımına Geçiyor Tahran - İran Yönetiminin, Uluslararası Ticarette Dolar Kullanımından Euroya Yöneldi. iran Hükümet Sözcüsü Gulamhüseyin İlham, Düzenl..
Eskişehir: Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Sürücü Kurtarılamadı Eskişehir'de, Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Sürücü Hayatını Kaybetti.
Denizli: Denizli'de Bin 100 Gram Esrar Ele Geçirildi Denizli'nin Çivril İlçesi'nde Jandarmanın Düzenlediği Operasyonda, Bin 100 Gram Esrar Maddesi Ele Geçirildi.
İstanbul: Akbank ile American Express Ltd. Aralarındaki Sözleşmeyi Yenilememe Kararı Aldı Akbank ile American Express Ltd. Aralarındaki Sözleşmeyi Yenilememe Kararı Aldı.
Meteoroloji Uyardı: Batı Kesimler Yarın Yağışlı Havanın Etkisine Girecek/ Hava Sıcakları Tüm Yurtta Azalacak Ankara - Yurdun Batı Kesimleri Yarın Orta Akdeniz ve Balkanlar Üzerinden Gelen Yağ..
Çin'de Yaşayan Beyaz Yüzgeçli Yunusun Soyu Tükendi Pekin - Asya'nın ve Çin'in En Uzun Nehri Yangtze Boyunca 20 Milyon Yıldır Yüzen Beyaz Yüzgeçli Yunusun Soyu, Sanayinin Gelişmesi, Aşırı Avla..
Bakan Şahin: "2007 Yılında 60 Bin Personel Alınacak" Devlet Bakanı Şahin, Kamuya 60 Bin Yeni Personelin Alınacağını Açıkladı. Şahin Emekli ve Memur Maaşlarının Yeterli Olmadığını da Söyledi.
Tribünde Kalp Krizi Geçiren Kulüp Müdürü Toprağa Verildi Dün, Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig'de Mücadele Eden Akınspor ile Kozlu Belediyespor, Ereğli Beyçayır Stadı'nda Karşı Karşıya ..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplandı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Güncel Gelişmeleri Değerlendirmek Amacıyla Saat 16.45 İtibarıyla Toplandı.
Yılbaşı için Ne Alırsan 100 Yeni Yılda Sevdiklerinize Ne Hediye Edeceğinize Karar Veremediyseniz Bir Seçenek de İlayda Sanat Galerisi Sunuyor. Galeri, Bu Yıl Dördücüsünü Düzenlediği "Ne Alır..
İpek Yolu Festivali'nde Ödüller Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce Bu Yıl İlki Gerçekleştirilen ve 20 Ülkeden 40 Filmin Katıldığı Uluslararası İpek Yolu Film Festivali, Sona Erdi. Festival Sonun..
El Kaide'den Irak'taki Sünni ve Kürt Aşiretlere Çağrı Irak'taki El Kaide Bağlantılı Gruplar, Sünni ve Kürt Aşiretleri Ülkedeki Şiilere ve "Dönek Sünnilere" Karşı Savaşmaya Çağırdı.
Şahin: "Sporla İlgili İhalelerde Kimseye Arka Çıkmadık" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Spor Alanındaki İhalelerde 'Hiç Kimseye Arka Çıkmadıklarını, Kıyak Geçmedikleri..
Van: İpekyolu Devlet Hastanesi'nde Görüntüleme Merkezi İpek Yolu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serkan İskender, Görüntüleme Merkezlerinin Hizmete Girmesiyle İlin Büyük Bir Rahatlığa Kavuştuğ..
Mardin: Midyat İlçesi Kız Öğrenci Yurduna Kavuştu Mardin'de, Hayırsever Ergün-mehmet Öner Çifti Tarafından Yaptırılan Kız Yurdu Törenle Hizmete Açıldı.
Bursa: Bursa'da Su Kesintisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Genel Müdürlüğü'nün Gerçekleştirdiği Alt Yapı Çalışmaları Sebebiyle Osmangazi İlçesi Demirtaş Beldesi Sakarya Mahallesi'ne 20 Ar..
Bursa: Gürsuspor Murat Gündoğdu ile Yoluna Devam Edecek 3. Lig Hedefine Ulaşabilmek Amacıyla Çalışmalarını Yoğun Olarak Sürdüren Gürsuspor, Yaklaşık 5 Ay Sonra, Yine Murat Gündoğdu'yla Yoluna..
Kayseri: Kayseri İl Özel İdaresi, 40 Milyon YTL Yatırım Yaptı Kayseri İl Genel Meclisi Başkanı Ramazan Taş, 2006 Yılında Yapılan Yatırımlar ile 2007'de Yapılacak Olan Yatırımlar Hakkında Bilg..
Prof. Dr. Sak: AB ile Birbirimize Bağlıyız Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (Tepav) Direktörü Prof.dr. Güven Sak, AB'nin Türkiye'ye, Türkiye'nin de AB'ye Muhtaç Olduğunu Söyledi. ..
Bebek'te Kahvaltı Bir Başka Ezo Gelin Çekimleri İçin G.antep'te Bulunan Nurgül Yeşilçay, İstanbul Boğazını Çok Özlediğini Söyledi.
Google Web Uyumlu Cep Telefonu Üretecek Htc Smartphone Yakında Google Uyumlu mu Olacak? google Fransız Gsm Operatörü Orange ile Birlikte Piyasaya Bir Cep Telefonu Çıkartmaya Hazırlanıyor
Ordu: Ordu'da 36 Camiye Maddi Destek Ordu'da İnşaatı Süren veya Onarım Görmesi Gereken 36 Camiye Vakıflar Genel Müdürlüğü Tarafından 100 Bin YTL Maddi Destek Verildiği Bildirildi.
Bir Arkadaş Vakası Daha! Sadettin Saran, Gazetecilerin Birlikte Oldukları Yolundaki Sorularına "Evet Hülya Hanım'la İyi Arkadaşız" Dedi.
Kızı Hastanede O Sahnede Fedon, Önceki Gün Hayatının En Kötü Günlerinden Birini Yaşadı.
İstanbul: Fenerbahçe Yönetimi Futbol Federasyonu'nu Ağır Bir Dille Eleştirdi Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, Futbol Federasyonu'nun Tarafsız Olmadığını Söyleye..
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri TBMM Genel Kurulunda, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Danıştay, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (Tübitak), Hazine Müsteşarlığı..
Ankara: Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Abdullah Gül Başkanlığında Toplandı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Başkanlığında Toplandı.
'Ne Kantar Kaldı Ne de Topuz' F.bahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, "3 Maç Seyircisiz Oynama" ve Başkan Aziz Yıldırım'a "1 Yıl Hak Mahrumiyeti" Cezasıyla İlgili Olarak Futbol Federasyo..
İstanbul: Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Cuma Günkü Kapanışa Göre 372.28 Puan Düşüşle 39832.52 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalam..
Serbest Piyasada Döviz Fiyatları İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Cuma Günü ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
ABD'li Tarihçi Shaw Toprağa Verildi Beyin Kanaması Nedeniyle Tedavi Gördüğü Hacettepe Hastanesi'nde Vefat Eden ABD'li Tarihçi Prof. Dr. Stanford Jay Shaw İstanbul'da Toprağa Verildi.
Dolar 1,4300 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4300 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8720 YTL Oldu.
Lefkoşa: Bryza'nın "İnanılmaz Mektubu" Kıbrıs Rum Basınında Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin (Gkry) KKTC Üniversiteleri İçin Her Platformda Sürdürdüğü İzolasyon Kampanyasına Karşı ABD'den Önemli..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10