18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

18 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doğrudan Yabancı Sermaye Girişi İlk 10 Ayda 15.8 Milyar Dolara Çıktı Ankara - Bu Yılın Ocak-Ekim Döneminde Doğrudan Uluslararası Yatırım Girişi 15 Milyar 804 Milyon Doları Buldu. "2006 Ekim A..
Hatay'da Toprak Kayması: 1 Ölü, 1 Yaralı Hatay'ın Dörtyol İlçesinde Toprak Kayması Sonucu Bir Kişi Öldü, Bir Kişi Ağır Yaralandı.
Uzun Tatillerde Kaza Bilançosu 2 Kat Artıyor Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 9 Yıllık İstatistikleri, Uzun Bayram Tatillerinde Trafik Kazalarındaki Ölüm ve Yaralanma Oranlarının Yaklaşık 2 Kat Ar..
Güvenlik Görevlisinin Dedikodu Dehşeti İzmir'in Bornova İlçesi'ndeki Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nin Güvenlik Görevlisi Mustafa Kemal Çelik, Hakkında Dedikodu Yaptığını İleri Sürdüğü Meslektaşı..
Antalya'da 4.1'lik Deprem Antalya'nın Korkuteli İlçesi Bu Sabah Meydana Gelen Richter Ölçeğine Göre 4.1 Büyüklüğündeki Depremle Sallandı. Deprem Can ve Mal Kaybına Neden Olmadı.
İstanbul, Şam'la da Kardeş Şehir Oldu/ İstanbul'un Kardeş Sayısı 29'a Çıktı İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şam Valiliği Arasında Kardeş Şehir ve İşbirliği Protokolü İmzalandı. ..
Hunca Kozmetik, Bulgaristan'da Mağaza Açtı Sofya - Türk Firması Hunca Kozmetik, Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'nın En Büyük Alışveriş Merkezlerinden Biri Olan Sofia City Center'de (Ccs) İlk Sa..
Bu da mı Yalan Sayın Başhekim Başhekim Olayı Yalanlıyor. Peki Hastanın Dosyasında Duran Bu Rapor da mı Yalan Sayın Başhekim.
Ahmet Ertegün'ün Cenazesi Toprağa Verildi İstanbul - Atlantic Records Plak Şirketinin Kurucusu Ahmet Ertegün, Üsküdar Sultantepe'de Bulunan Özbekler Tekkesi'ndeki Aile Kabristanında Toprağa V..
Bazı Kurum ve Kurulların Bütçeleri Meclis'te Kabul Edildi Ankara - TBMM Genel Kurulunda, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Danıştay, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ..
Yağışlı Hava Geliyor Yurdun Batı Kesimlerinin, Yarın Orta Akdeniz ve Balkanlar Üzerinde Gelen Yağışlı Bir Havanın Etkisine Gireceği, Yağışların Hafta Sonuna Kadar Kuzey, İç ve Doğu Bölgelerde..
Memur Maaşları Yetersiz . Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Memur ve Emekli Maaşlarının Yeterli Olmadığını Belirterek, "Ancak Bizim Hükümetimiz Döneminde Memurun Alım Gücü Düşmemiştir" Dedi. 20..
Iğdır: Iğdır'da Meskun Mahalde Silah Atan Şahıs Tutuklandı Iğdır'da Meskun Mahalde Silah Attığı İleri Sürülen Bir Kişi Tutuklandı.
AKP'lilerin 'Yiyicilikten' İhracı Yargıtay'ı Bekliyor Çorum Belediyesi'ndeki "İrtikap" (Yiyicilik) İddiaları Nedeniyle İhraç İstemiyle İl Disiplin Kuruluna Sevk Edilen AKP'li 5 Belediye Mecli..
Eşinin Önünde Çakıldı Kadın Paraşütçü, Eşinin Gözleri Önünde 50 Metreden Yere Çakıldı.
TMO, Fındık Alım Kampanyasıyla Giresun'dan 30 Bin Ton Ürün Aldı Giresun - Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO), 2006 Ürünü Alım Kampanyası Çerçevesinde Giresun'da Yaklaşık 30 Bin Ton Ürün Alımı G..
Roche'un Şifreleri Çözüldü Doktorlara Nasıl Rüşvet Verildiğini Anlatan 20 E-Posta Kartuşu Emniyet'te Çözüldü. Savcılık İkinci Perdeyi Açtı.
Babasını Miras için Öldürtmüş Mirasına El Koymak İstediği Babasını Öldürtmeye Azmettirdiği Öne Sürülen Bir Kişi ile Suç Örgütünün Diğer Üyeleri Olduğu Bildirilen 8 Kişi Gözaltına Alındı.
'Şoktayım, Biraz Yalnız Kalmam Lazım' AB Hibe Programı Kapsamında Yürütülen 'Sağlıklı Toplum için Üreme Sağlığı' Projesinin Denetimi için Muş'a Gelen Proje İzleme ve Değerlendirme Genel Müdür..
Ahmet Ertegün Toprağa Verildi Dünya Müzik Piyasasının Efsane Türk'ü Ahmet Ertegün Toprağa Verildi.
Meclis'te Küfürlü Tartışma CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in, Genel Kurul Salonu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Yönelik Eleştirileri AKP'lileri Kızdırdı.
Baba, 3 Aylık Bebeğini Öldürdü Kahramanmaraş"ta Cinnet Getirdiği İddia Edilen Baba, 3 Aylık Bebeğini ve 4 Yaşındaki Kızını Öldürdü, Dört Kişiyi de Bıçakla Yaraladı. Edinilen Bilgiye Göre, Pın..
Niğde'ye Dev Tarım Yatırımları Dünya Bankası ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Arasında İmzalanan Protokol İle, Niğde'de Gerçekleşecek 14 Proje için 3 Milyon YTL Hibe Desteği Sağlandı
Bursa: Kül Olan Olmuksa Yeniden Kuruluyor Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde, 1991 Yılından Beri Organize Sanayi Bölgesi'nde Faaliyette Bulunan, 6 Ağustos 2006 Tarihinde Çıkan Yangında Kül Olan Olm..
Eskişehir: Eskişehir'de Yerel Yönetimler Eskişehir Engelliler Spor Kulübü Sporcuları ve Yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i Ziyaret Ederek, Engellilere Sağladığı Kat..
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Hafif Raylı Sistem Projesi'nin Hayata Geçirilmesinde, Devlet Planlama Teşkilatı'nın (Dpt) Mersin'e Haksızlık..
Mersin: "Toprak Bizim Son Umudumuz" Konulu Şiir, Kompozisyon ve Resim Yarışması Mersin'in Tarsus İlçesi'nde, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tema Vakfı Tarsus Temsilciliği'nin Ortak Düzenlediği "T..
Eskişehir: Eskişehir'de Yerel Yönetimler Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi 22 Dalda Kurs Açtı.
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri TBMM Genel Kurulu'nda Hazine Müsteşarlığı, AB Genel Sekreterliği, Basın-yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü..
Manisa: Torunları İçin Kendini Alevlerin İçine Atarak Yaralandı Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde Bugün Saat 10.30 Sıralarında Bir Evde Çıkan Yangında, Alevler İçinde Kalan Torunlarını Kurtardık..
Çorum: Komşusunun Yanan Evini Kurtarmak İsterken Öldü Çorum Merkeze Bağlı Bir Köyde Komşusunun Yanan Evindeki Buğday Çuvallarını Kurtarmaya Çalışan Genç Dumandan Zehirlenerek Hayatını Kaybett..
Van: Van'dan Kısa Kısa Van'da Cezaevine Yasak Malzeme Sokmak İsteyen 1 Kişi Yakalandı.
Mel'in Başı Dertte Ünlü Aktör Mel Gibson'ın Başı, Şu Sıralar Kendisinin Kızı Olduğunu İddia Eden Carmel Sloane ile Dertte.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10