16 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

16 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aydın: Aydın'da Yerel Yönetimler Söke Belediyesi Çağdaş Kentleşme Yolunda Kentin Kimliğini Ortaya Çıkaracak Olan Söke Akıllı Kent Otomasyon Sistemi' (Sakos) İçin Start Verdi. İhalesi Tamamla..
Antalya: KKTC Cumhurbaşkanı Talat'ın Antalya Temasları Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (Ansiad) Davetlisi Olarak Antalya'ya Gelen KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Antalya Serbe..
Ramallah: Filistin Lideri Abbas'ın Erken Seçim Çağrısı Filistin Lideri Mahmut Abbas Başkanlık ve Genel Seçimlerin Erkene Alınacağını Açıkladı.
Tübitak'tan "Tamamen Yerli" Uydu Tübitak-uzay Tamamıyla Türk Tasarımı Uydu Projesi Rasat'ın Yapımına Başlandığını Açıkladı. 2008 Yılında Uzaya Gönderilmesi Planlanan Uydu ile Türkiye, Az Sayı..
Memurlar Anayasa Mahkemesi'ni Kararından Mutlu Kamu-sen, "Sosyal Güvenlik Yasası'nın Yanlış Olduğunu İki Senedir Söylüyoruz. Bizim Söylediklerimize Uyulsaydı ya da Bizimle Sözde Değil Esasta ..
DSP: "Geçici İşçi Maaşları Asgari Ücrete İndiriliyor" DSP Genel Başkan Yardımcısı Masum Türker, Hizmet Alımı Düzenlemesiyle Geçici İşçilerin Maaşlarının "Asgari Ücrete" İndirildiğini Savundu.
Türk Dostu Amerikalı Tarihçi Shaw Vefat Etti Ermeni Soykırımı İddialarına Karşı Çıkan, Bu Yüzden Amerika'daki Evi Bombalanan ve Türkiye'ye Kaçan Dünyaca Ünlü Tarihçi Stanford Shaw, Tedavi Gör..
Kütahya: Kütahya'da Sürücü Öğreticiliği Kursu Milli Eğitim Bakanlığı'nın Talimatları Doğrultusunda Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından 'Motorlu Taşıt Sürücü Kursları İçin Usta Öğreti..
Abbas, Erken Seçim Kararı Aldı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Erken Milletvekili ve Devlet Başkanlığı Seçimleri Yapılması Kararı Aldığını Açıkladı.
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri TBMM Genel Kurulu'nda 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri Sürerken, TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Sayıştay ve RTÜK'ün Bütçeleri Ele Alını..
Ankara: Tarım Bakanlığı'nın Kurban Bayramı Önlemleri Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesi Kurbanlık Yetiştiricilerin Dikkat Etmesi Gereken Konular, Kurbanlık Alım ve S..
Uçak Evin Üstüne Düştü Tanzanya"da İçinde Bir Bakanın da Bulunduğu Küçük Bir Uçağın Bir Evin Üzerine Düştüğü Bildirildi. Polisin Verdiği Bilgiye Göre Kazada Bir Kişi Öldü, Aralarında Acil Dur..
DYP'li Adil Düzlü Partisinden İstifa Etti Zonguldak - DYP'li Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü Partisinden İstifa Etti. Düzlü ile Birlikte DYP'li 4 Belediye Meclis Üyesi de Partiden İsti..
Trabzonspor Genel Kurulu'nda Olay Trabzonspor, Olağan Mali Genel Kurulu"nda Gergin Anlar Yaşandı. Faaliyet Raporlarının Okunmasının Ardından Kulüp Eski Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz, Söz ..
Senegal Devlet ve Dışişleri Bakanı Gadio Pazartesi Günü Türkiye'ye Geliyor Ankara - Dışişleri Bakanlığı, Senegal Devlet ve Dışişleri Bakanı Cheikh Tidiane Gadio'nun 18 Aralık Pazartesi Günü ..
Banka Yöneticisine 40 Milyon $ "Bonus" ABD"de Bir Banka Yöneticisi, Başarısından Ötürü 40 Milyon Dolarla Ödüllendirildi. Morgan Stanley Bankasının Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı John M..
Doğal Gaza Zam Yok Elektriği Araştırıyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, ""doğal Gaza Zam Yok, Elektrik Olayını İse Çok Yakından Takip Ediyoruz"" Dedi. Enerji ve Tabii Kaynakl..
Öğretmenlere 5 Saat Ek Ders Ücreti Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumlarında Yapılan Sınavlarda Görevlendirilen Öğretmenlere, Her Bir Sınav Komisyon Üyeliği ve Sınav Gözcülüğü için 5 Saat Ek Ders Ü..
Blair: Hukuken Bir Engel Olmadığı Takdirde, İngiltere KKTC'ye Doğrudan Uçuşları Başlatabilir Ankara - İngiltere Başbakanı Tony Blair, Hukuken Bir Engel Olmadığı Takdirde İngiltere'nin KKTC'ye..
Unakıtan: Gelir Dağılımında Açık Bir İyileşme Var Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Gelir Dağılımında Açık Bir İyileşme Olduğunu Bildirdi. unakıtan, DYP Hatay Milletvekili Mehmet Eraslan..
Güler: Doğalgaza Zam Yok, Elektrik Olayını İse Çok Yakından Takip Ediyoruz Ankara - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, "Doğalgaza Zam Yok, Elektrik Olayını İse Çok Yakından Takip ..
Mevlana'yı Ziyarete Geldi Gelin Oldu Mevlana"yı Ziyaret Etmek için Konya"ya Gelen Japon Yukari Sakomato, Konya"da Tanıştığı Bir Genç ile Evledi. Beline Kırmızı Kurdela Bağlanan Japon Gelin, K..
Kars Dondu Doğu Anadolu Bölgesi"nde Gecenin En Düşük Hava Sıcaklığı Sıfırın Altında 23 Dereceyle Kars"ta Yaşandı. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Yetkililerinden Alınan Bilgiye Göre, Gecenin En D..
Bağdat: Irak'taki Ulusal Uzlaşma Konferansı Irak'ta Aylar Önce Yapılması Planlanan, Ancak Kabinedeki Görüş Ayrılıkları Nedeniyle İki Kez Ertelenen Ulusal Uzlaşma Konferansı, Başkent Bağdat'ta..
Ramallah: Mahmud Abbas Erken Seçim Çağrısında Bulundu Filistin Lideri Mahmud Abbas, Ramallah'ta Yaptığı Konuşmada Erken Seçim Çağrısında Bulundu.
Fiyatını Açıklamadı Polemik Kraliçesi Lerzan Mutlu, Annesine Sürpriz Yaptı.
Aytuğ mu, Derya mı? Survivor'da Türkiye-yunanistan Yarı Final Heyecanı Bu Akşam Yaşanacak.
Bitlis: Bitlis'te Başarılı Polisler 'Takdir' Edildi Bitlis Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Başarılı Polisler 'Takdir Belgesi' ile Ödüllendirildi.
Kütahya: Kütahya'da Böbrek Hastalarına Konferans Kütahya Böbrek Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Organize Edilen 'Diyalizle Yaşam ve Organ Nakli' Konusundaki Konferans Pa..
Karabük: Karabük Çevre Derneği'nden Uyarı Karabük Çevre Derneği Başkanı Münife Taner, Hava Kirliliğinin Çok Yoğun Olduğu Dönemlerde Vatandaşları Maskesiz Dışarı Çıkmamaları Konusunda Uyardı.
Kütahya: Başkan İça, Ulu Camii Projesini Tanıttı Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Ulu Camii Karşısındaki Esnaflara Daha Modern Bir Ortamda Hizmet Verme İmkanı Sunacak Proje İçin Kolları ..
Elazığ: Elazığ'da Yerel Yönetimler Elazığ Belediyesi, Yaklaşan Kurban Bayramı Dolayısıyla Kurban Satış ve Kesim Yerlerini Belirledi.
Kütahya: Kütahya Alan Araştırmaları Toplantısı Yapıldı 2005 Yılında İlk Adımının Atıldığı ve 2006 Yılının Mayıs Ayında Çalışmalarının Başlandığı Kütahya Halk Kültürü Alan Araştırma Sonuçların..
Bursa: Hırsızlar, Misafirliğe Giden Çiftin Ayakkabılarını Çaldı Bursa'da Kimliği Belirsiz Şahıslar, Misafirlik İçin Akrabalarına Giden Evli Çiftin Kapının Önüne Bıraktığı Ayakkabılarını Çaldı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10