15 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

15 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
MB, Birleşik Öncü Göstergeler Endeksi Kasımda 149,5'e Çıktı Ankara - Merkez Bankasının Ekonomik Faaliyet için Birleşik Öncü Göstergeler Endeksi (Mböncü-Süe) Kasım Ayında, Bir Önceki Aya Göre ..
Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2. Kez Toplandı Ankara - Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Gelecek Yıl Geçerli Olacak Asgari Ücreti Belirlemek Üzere İkinci Kez Toplandı. Çalışma ve Sosyal Güvenli..
AB, KKTC'ye Yardımın 197,5 Milyon Euroluk İkinci Dilimini de Serbest Bıraktı Brüksel - AB Komisyonu, Toplam 259 Milyon Euro Olarak Öngörülen KKTC'ye Mali Yardım Paketinin 197,5 Milyon Euroluk..
Ankara: Asgari Ücreti Tespit Komisyonu Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. Toplantısı Yapıldı.
İstanbul: Başımız Ağrıyor Dünyada Erkeklerin Yaklaşık Yüzde 90'nının, Kadınların İse Yakaşık Yüzde 95'inin Yılda En Az Bir Kez Başı Ağrıyor.
Blair, Bu Akşam Ankara'ya Gelecek Ankara - İngiltere Başbakanı Tony Blair, Bazı Ortadoğu Ülkelerine Gerçekleştireceği ziyaret Öncesinde Bu Akşam Türkiye'ye Gelecek. başbakanlık Basın Merkezi..
Ft: Rumlar'ın AB'ye Alınması 'Ölümcül Hata'/ "Türkiye'nin Kaybı, Batı için Stratejik Bir Yenilgi Olacak" Londra - Zirvesi Çerçevesinde Türkiye ile AB Arasındaki Son Gelişmeleri Değerlendiren ..
Meclis'te Bütçe Görüşmeleri Başladı/ Unakıtan: 2007 Bütçesi Popülizme Meydan Vermeyecek Ankara - TBMM Genel Kurulunda, Bütçe Görüşmelerine Başlandı. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2007 Bütçesi..
Kocaeli: Yuvacık Barajı İçine 3 Baraj Daha Yapılıyor Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yuvacık Barajı İçine 3 Baraj Daha Yapılacağını Söyledi.
Diyarbakır: Diyarbakır'da Asayiş Uygulamaları Iha052c026-asa/15-ara-0754-9d84 - Diyarbakır'da Asayiş Uygulamaları Diyarbakır (İha) - Diyarbakır'da İcra Edilen Asayiş Uygulamalarında 4 Ade..
Unakıtan: "Seçim Bütçesi Değil" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2007 Yılı Bütçesi'nin Seçim Bütçesi Olmadığını Söyleyerek, "Bu Bütçe Fakire, Fukaraya ve Özürlüye Sahip Çıkan Bir Bütçedir" Dedi.
Adliye'de Vurulan Polis Öldü Ankara Adliye Sarayı'nda Dün Bir Duruşmanın Bitiminde Yaşanan Kanlı Saldırı Sonucu Başından Vurularak Yaralanan Özel Harekatçı Kaldırıldığı Hastanede Dün Gece Hay..
Diyanet-sen: "Başbakan, Emine Hanımı Boşasın mı?" Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığına Talip Olup Olmayacağı Tartışmalarına Memur-sen Konfederasyonu'na Bağlı Bulunan Diyanet-sen de Katıldı.
Dünyaca Ünlü Kahve Gurusu Türkiye'de Bir Kahvenin 40 Yıllık Hatırı Vardır. Bu Günlerde İstanbul, İşte Bu Türk Geleneğini Kendisine Yaşam Felsefesi Edinmiş Biri Olan Dünyaca Ünlü Kahve Gurusu ..
Seri Katil İmza Bıraktı İngiliz Polisi, Ipswich'deki Beş Fahişenin Katilini Bulmak için İpuçlarını Toplarken Katilin "İmza" Niteliğinde İzler Bıraktığını Tespit Etti.
"Cargill Yasası Görüşmelerinde Sivil Toplumun Sesi Kesildi" Kamuoyunda Cargill Yasası Olarak Bilinen ve Toprak Koruma ve Arazi Kullanım Kanununda Değişiklik Öngören Kanun'un Görüşüldüğü Komis..
Bölücü Değiliz Ama Çıkarlarımız Önde Gelir Belçika'da Uzun Yıllardan Beri Ülkenin Flaman Kesiminin "Bağımsızlığı" ya da "Konfederasyon" Tartışmaları Yaşanıyor.
Kalbinize Taht Kurabildi mi Vatikan Hiyerarşisinde Papa'dan Hemen Sonra Gelen Başbakan Bertone, Papa 16. Benedikt'in Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu ile Buluşmasını Dinlerarası Diyalogda Bi..
Asparagas "Flaman Bölgesi Bağımsızlığını İlan Etti, Belçika Devleti Feshedildi. Kral Kongo'ya Kaçtı..."
Dede Darbesini Öven Torun Pinochet Ordudan Atıldı Eski Şili Diktatörü General Augusto Pinochet'nin Subay Torunu, Dedesinin Darbesini Övücü Sözler Söylediği için Ordudan İhraç Edildi.
Rice, Suriye ve İran ile İşbirliğine Karşı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Irak'ta İstikrarın Sağlanması Çabaları Çerçevesinde Suriye ve İran ile Bağlantı Kurulması Yönündeki Irak Çalı..
Esad'dan Olmert ve Bush'a Görüşme Çağrısı Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, İsrail Başbakanı Ehud Olmert ile ABD Başkanı George Bush'a Suriye ile Müzakere Çağrısında Bulundu.
ABD: Castro Ölüm Döşeğinde ABD Ulusal İstihbarat Şefi John Negroponte, Küba Lideri Fidel Castro'nun "Çok Hasta ve Ölüm Döşeğinde" Olduğunu Belirtti.
Somali'deki Dincilerin Kontrolü El Kaide'de ABD Dışişleri Bakanlığının Üst Düzey Yetkilisi, El Kaide Terör Örgütünün Somali'deki Geçiş Hükümetine Muhalif Dinci Aşiretlerin Kontrolünü Ele Geçi..
Haniye Saldırısının Ardından Filistin Karıştı Filistin Başbakanı İsmail Haniye'nin Refah Geçiş Noktasında Saatlerce Alıkonulması ve Konvoyuna Ateş Açılması, Filistin'de Tarafların Birbirini S..
Arap Emirlikleri'nde İlk Kez Seçim Körfez'deki 7 Emirlik Tarafından 1971 Yılında Kurulan Federasyonun Oluşturduğu Birleşik Arap Emirlikleri'nde Yarın İlk Kez Seçim Yapılacak.
Pinochet'ye Saygı Duruşu Meclisi Karıştırdı Latin Amerika Ülkelerinden El Salvador'da, Eski Şili Diktatörü Augusto Pinochet'nin Ölümü Nedeniyle Saygı Duruşunda Bulunulması Meclisi Karıştırdı.
Irak Kızılayı: ABD Askerleri Bürolarımızı Basıyor Irak Kızılayı Görevlileri, Şiddet Olayları ya da Militanların Saldırılarından Çok ABD Askerlerinin Tacizlerinden ve Saldırılarından Şikayet E..
Kırcaali: Bulgaristan'da Muhalefet, Göçmenlerin AP Milletvekili Seçimlerine Katılmalarını Önlemek İstiyor Bulgaristan Parlamentosu'nun Bugünkü Oturumunda Muhalefet, Avrupa Birliği Parlamentos..
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplandı Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Gelecek Yıl Geçerli Olacak Asgari Ücreti Belirlemek Üzere İkinci Kez Toplandı.
Tarım Kredi İhalesi Maya'nın Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği (Tarım Kredi), Banka ve Ekspertiz Şirketlerinin 45 Milyon YTL Değer Biçtiği Arsasını Yıllık 12 Milyon YTL Bedelle Maya İ..
Unakıtan: 2007 Bütçesi Seçim Bütçesi Değildir Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2007 Bütçesinin Seçim Bütçesi Değil, Mali Disipline Uyan ve Popülizme Meydan Vermeyen Bir Bütçe Olduğunu Söyledi.
Asgari Ücrette 2. Tur Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Gelecek Yıl Geçerli Olacak Asgari Ücreti Belirlemek Üzere İkinci Kez Toplandı. Disk Üyeleri, Bakanlık Önünde Komisyonun Çalışmalarını Prot..
Unakıtan: 'Bu Bütçe Asla Seçim Bütçesi Değildir' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2007 Bütçesinin Seçim Bütçesi Değil, Mali Disipline Uyan ve Popülizme Meydan Vermeyen Bir Bütçe Olduğunu Söyled..
İtalya Türk Televizyonlarına El Koydu İtalya'nın Trieste Limanında Türkiye'den Giden 856 Adet Lcd Ekran Televizyona, Korsan Üretim Olduğu Gerekçesiyle El Konulduğu Bildirildi.
Blair: Kapıyı Kapatmamış Olmamız Önemli İngiltere Başbakanı Tony Blair, Türkiye"nin AB Katılım Müzakerelerine Devam Edecek Olmasının Önemli Olduğunu Söyledi. Bugün Türkiye"ye Gelecek Olan Bla..
Zico: Hiçbir Takımdan Korkmuyoruz Teknik Direktör Zico İse, Kurayla İlgili İddialı Açıklamalarda Bulunurken, ""hiçbir Takımdan Korkmuyoruz. Bir Üst Tura Çıkacağımızdan Kimsenin Şüphesi Olması..
Unakıtan: Mali Disipline Uyan 2007 Bütçesi, Popülizme Meydan Vermez Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2007 Bütçesinin Seçim Bütçesi Değil, Mali Disipline Uyan ve Popülizme Meydan Vermeye..
Danıştay'dan Sözleşmeli Öğretmene İyi Haber Danıştay İkinci Daire, "MEB Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği"nin 7 Maddesi Kapsamındaki Çeşitli Düzenlemelerinin Yürütmesini Dur..
İngiltere Başbakanı Blair Ankara'ya Geliyor İngiltere Başbakanı Tony Blair, Bugün Ankara'ya Gelecek. Türkiye'de Birkaç Saat Kalacak Blair, Yarın Ankara'dan Ayrılacak.
Danıştay'dan Uzan'a Çıkarılan 7.5 Katrilyonluk Ödeme Emrine İptal Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın Avukatı Şaylan Çığgın, Danıştay 13. Dairesi'nin Cem Uzan'ın Henüz 5,5 Yaşındaki Oğlu Ren..
DTP "Barış" İçin Ankaraya Yürüyor DTP Eşbaşkanı Ahmet Türk, Barış Ortamının Yaratılması İçin TBMM Başkanı Bülent Arınç'la Görüşmek Üzere Ankara'ya Yürüyeceklerini Açıkladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10