15 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

15 Aralık 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hanna Bu Gecce Açılıyor Bu Akşam Beyoğlu'nda Açılacak Olan Hanna, İstanbul Gecce Hayatına Yeni Bir Soluk Getirecek.
Sivas: Sivas Havaalanı Yarın Açılıyor Genişletme Çalışması Tamamlanan ve Uluslararası Uçuşlar Yapabilecek Olan Türkiye'nin En Uzun Pistine Sahip Sivas Havaalanı, Devlet Bakanı ve Başbakan Yar..
'En İyi Erkek' Adayı Oscar'ın Habercisi Olarak Nitelendirilen 64. Altın Küre Ödülleri'nin Adayları Açıklandı.
İstanbul: Cevahir Alışveriş Merkezi'nde İkinci Yüksekten Düşme Faciası 16 Yaşındaki Burak Hacıkasımoğlu'nun Merdiven Boşluğuna Düşerek Ölmesiyle Gündeme Gelen Cevahir Alışveriş Merkezi'de Ben..
Baykal: "Erdoğan'ın Derdi Halk Değil Çankaya" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 3 Kasım 2002 Seçimlerinden Önce Başbakan Erdoğan'ın "3 Yılda Halkı Düze Çıkaracağız" Dediğini Anımsatırken, "Ama ..
Erdoğan'dan Ertegün Ailesine Taziye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yapımcı Ahmet Ertegün'ün Vefatı Nedeniyle Bir Taziye Mesajı Yayınladı.
Telekominikasyon Kurumu: "Bize Yazı Gelmedi" Telekominikasyon Kurumu, İstanbul'da Takip Edilen Ancak Telefon Numaralarının Değişmesi Nedeniyle "Hatların Yetersizliği" Gerekçesiyle Kaçan Uyuşt..
Gazze: Hamas'ın 19. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Hamas'ın 19. Yıl Kuruluş Kutlamalarına Katılan Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Refah Olaylarından Dolayı Üstü Kapalı Olarak Fetih Hareketi'..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu,18 Aralık'ta Toplanıyor Ankara - Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, 18 Aralık Pazartesi Günü Saat 14.30'da Toplanacak. başbakanlık Basın Merkezi'nin Yazılı Açıklam..
Baykal: Türkiye Bir Açmaza Girdi, Daha Çok Dışa Bağımlı Hale Geldi Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Bir Açmaza Girdiğini, Daha Çok Dışa Bağımlı, Cari Açık Veren, Cari Açığ..
Ankara: Diyanet'ten Haram Parayla Kurban Kesimi Açıklaması Diyanet İşleri Başkanlığı, Mali Yönü Bulunan Her İbadetin Helal Kazançla Yapılması Gerektiğini Belirterek, Bu Sebeple, Gayr-i Meşru ..
Sosyal Güvenlik Yasası'na Kısmi İptal Anayasa Mahkemesi, 1 Ocak 2007 Tarihinde Yürürlüğe Girecek, 5510 Sayılı "Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu"nun Bazı Hükümlerini İptal E..
Çorum: Boğazkaya Köylüleri Kuru Tarımdan Sulu Tarıma Geçti Iha052c194-gen/15-ara-08c2-9ef2 - Boğazkaya Köylüleri Kuru Tarımdan Sulu Tarıma Geçti - Buğdayla Geçimini Sağlayan Köylüler Şimd..
İstanbul: Kömürcüler Sıcak Hava Nedeniyle Kepenk İndirme Noktasına Geldi İstanbul'da Havaların Mevsim Normalinin Üzerinde Seyretmesi Nedeniyle Kömür Satan İşletmeler ve Kışlık Mağaza Sahipler..
Van: Tümikom 36. Gönüllü Temsilciliği Van'da Oluşturuldu Milletvekillerini ve Seçilmişleri İzleme Komiteleri Derneği (Tümikom) 36. Gönüllü Temsilciği'nin Van'da Kurulduğu Açıklandı.
Van: Terörden Zarar Görenlerin Başvuruları 3 Ocak 2007'de Sona Eriyor Van Valiliği İl Özel İdaresi Zarar Tespit Bürosu, Terör ve Terörle Mücadeleden Doğan Zararların Karşılanması ile İlgili S..
Ankara: Ahmet Ertegün'ün Vefatı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Ertegün'ün Vefatı Dolayısıyla Bir Taziye Mesajı Yayınladı.
Ankara: Ahmet Ertegün'ün Vefatı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Müzik Adamı Ahmet Ertegün'ün, Türk Ulusuna Gurur Veren Bir Kişilik Olarak Her Zaman Saygıyla Anılacağını Bildirdi.
Diyarbakır: Diyarbakır'da Özerkli İlköğretim Okulunda Gıda Zehirlenmesi Diyarbakır'ın Özerkli Beldesi'nde Bulunan Özerkli İlköğretim Okulu'nda Öğle Yemeğinde Yedikleri Yemekten Zehirlendikler..
Balıkesir: Balıkesir'de Trafik Kazası: 1 Ölü Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde, Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Yaşlı Kadın, Bir Aracın Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
İstanbul: Cevahir Alışveriş Merkezi'nde İkinci Yüksekten Düşme 16 Yaşındaki Burak Hacıkasımoğlu'nun Merdiven Boşluğuna Düşerek Ölmesiyle Gündeme Gelen Cevahir Alışveriş Merkezi'de Benzer Bir ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10