14 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

14 Aralık 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Disk: "Asgari Ücret Anayasaya Aykırı Belirleniyor" Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Asgari Ücretin Anayasa'nın 2'nci Maddesi'nde Düzenlenen "Sosyal Devlet" ve 55'inci Maddesinde Düzenlene..
Kapalıçarşı'da Kapanışta Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4250 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8800 YTL Oldu.
THY-Lufthansa Arasında İşbirliği/ THY'nin Uçuş Noktası 231'e Çıktı İstanbul - Türk Hava Yolları (THY), Lufthansa Havayolları ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı. thy Basın Müşavirliğinden Yapıl..
Bursa: Bursa Kalite Ödülü'nü Almak İçin 4 Kurum Ter Dökecek Kalder Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Sami Erol, Bursa Kalite Ödülü Sürecinde Bu Yıl 4 Kurumun Değerlendirmeye Alınacağını Bildirdi.
Blair Polise İfade Verdi İngiltere Başbakanı Tony Blair, Lordlar Kamarası Adaylığı Karşılığında Partisine Gizli Bağışlar Aldığı Suçlamalarıyla İlgili Soruşturma Çerçevesinde Polise İfade Ver..
Motorinin Rafineri Çıkış Fiyatında Yüzde 4 İndirim Ankara- Düşük Kükürtlü Motorinin (50 Ppm) Rafineri Çıkış Fiyatında, Yarından Geçerli Olmak Üzere İndirime Gidildi. edinilen Bilgilere Göre, ..
Hamas ile El Fetih Arasında Çatışma Gazze Şeridi ile Mısır Arasındaki Refah Sınır Kapısında Hamas Militanları ile El Fetih'e Bağlı Sınır Muhafızları Arasında Çatışma Çıktı.
Tüsiad Başkanı Sabancı'dan Politikacılara Rica: Siyasi Çıkarlar için Ülkenin Geleceğini Tehlikeye Atmayın Antalya - Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı, AB Sürecinde Avrupa'da ve Türkiye'de Bazı Poli..
Oscar'ın Ayak Sesleri ABD'de 64. Altın Küre Ödüllerinin Adayları Açıklandı. Beverly Hills'de Hilton Otelinde Düzenlenen Törenle Açıklanan Adaylar Arasında, Sinemada En İyi Animasyon Film Dalı..
Ağrı'da Hafif Şiddette Deprem Ağrı'da, Merkez Üssü Hamur İlçesi Olan Hafif Şiddette Deprem Meydana Geldi.
Elazığ: Diyabette Hamileliğe Dikkat Fırat Üniversitesi (Fü) Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ramis Çolak, Diyabetli Bayanların Hamilelik Önc..
Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Açıklandı Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarına Göre, Gelecek 3 Aylık Dönemdeki Üfe Enflasyonu Beklentileri Mevsimsellikten Arındırıldığın..
'Gaffur' Pijamalı Eylem Kesk'in Ülke Genelindeki İş Bırakma Eylemine Polis Müdahale Etti. Bir Kişi Gözaltına Alındı. Memurlar, Hastanelerin Acil Üniteleri Dışında Sağlık Hizmeti Vermeyecek, O..
Adıyaman: Adıyaman'da "İşe Yerleştirme" Vaadiyle Dolandırıcılık Adıyaman'da Vatandaşları İşe Yerleştirme Vaadiyle Dolandırdığı İleri Sürülen Bir Kişi Polis Tarafından Yakalandı.
Ağar: 8 Başlığın Askıya Alınması Tam Bir Hukuk İhlalidir İstanbul - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Türkiye ile Müzakerelerin Nasıl Dondurulacağını Açıkça Koyan Hiçbir Hukuki Durum Söz Konusu..
İstanbul: Üniversite Öğrencileri Satır ve Döner Bıçaklarıyla Birbirlerine Girdi Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Karşıt Görüşlü Öğrenciler Arasında Çıkan Satırlı ve Döner Bıçaklı Kavga Sokağa T..
Helin Evde Doğmuş! Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın Sunduğu Kanal D Ekranlarında Yayınlanan "Dobra Dobra"ya Katılan Helin Avşar, Çarpıcı Açıklamalar Yaptı.
Tuba, Demet ve Ebru Bir Arada Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek 0-3 Anne Bebek Sağlığı Buluşması, 17 Aralık 2006 Pazar Günü Harbiye Askeri Müze'de Gerçekleştirilecek.
Adana: Uyuşturucu Bağımlısı Tedavi Olmak İçin Polisten Yardım İstedi Adana'da Uyuşturucu Madde Bağımlısı Bir Kişi, Uyuşturucu Temin Etmek İçin Hırsızlık Yaptığını Söyleyerek Tedavi Edilmesi İ..
Zonguldak: Taşkınlık Yapan Alkollü Şahıslar, Biber Gazıyla Etkisiz Hale Getirildi Zonguldak'ta Taşkınlık Yapan 5 Kişi, Polis Ekiplerince Biber Gazı Kullanılarak Etkisiz Hale Getirildi.
Diyarbakır: Öcalan'a "Sayın" Dedi, 1 Yıl 6 Ay Hapis Cezası Yedi Diyarbakır'da 21 Mart 2006 Günü Gerçekleştirilen Nevruz Kutlamaları Sırasında Yaptığı Konuşmada, Terör Örgütü Elebaşısı Abdulla..
Sanık: Fatih Tekke Mafya İşlerini Severdi Trabzonsporlu Futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile Eşlerinin Otomobilleri ve İş Yerlerinin Kurşunlanması Olayıyla İlgili Olarak Görülen ..
İstanbul: Köprü ve Otoyollarda Eylem Edirne'den İstanbul'a Hasta Getiren Bir Ambulans, Yol, Yapı, Altyapı, Bayındırlık, Tapu ve Kadastro Kamu Emekçileri Sendikası (Yapı-yol Sen) Üyelerinin Gi..
Tikrit: Tikritli Çocuklardan ABD Protestosu Tikrit'te Çocuklar, Amerikan Askerleri Tarafından Bir Haftadır Kuşatma Altında Tutulan Sinya Kasabasının Tekrar Eski Günlerine Dönmesi İçin Yürüyüş..
Altılı Ganyan 41.908,17 YTL İkramiye Verdi İzmir'de Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan, 41.908,17 YTL İkramiye Verdi.
Haniye Sınır Kapısı Kapatılınca Gazze'ye Dönemedi Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Çıktığı İlk Yurt Dışı Gezisinden Sonra Gazze'ye Dönemedi.
Gazze: Refah Kapısının Kapanması Gerginliği Artırdı İsrail Savunma Bakanı Amir Peretz'in Filistin Başbakanı İsmail Haniye'nin Beraberinde Arap Ülkeleri ve İran'dan Topladığı On Milyonlarca Do..
Oyulan Kereste İçinde 61 Kilo PKK Eroini Şırnak'ta, Jandarma Oyulan Keresteler İçinde Gizlenmiş ve Terör Örgütü PKK'ya Ait 61 Kilo 600 Gram Eroin Ele Geçirirken, Örgütün Kuryesi Olan 1 Kişiyi..
Tüzmen'den ABD ile İlişkilere Yorum Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türk-amerikan İlişkilerine Bakıldığı Zaman Çok Güzel Laflar Söylendiğini Belirterek, 'Stratejik Ortak, Bölgesinde Lider Ülke,..
Vestel, Bor'a Dayalı Yakıt Pilini Şubatta Tanıtacak İstanbul-Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.ş, "Bor'a Dayalı Yakıt Pili" ile İlgili Basında Yer Alan Haberler Karşısında Açıklamada Bulu..
Zorlu Enerji'de Görev Değişikliği İstanbul - Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.ş'de, Bazı Yöneticilerin Görevleri Değiştirildi. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şöyle Denildi: "Zorlu Ener..
Vob, Günü 98.7 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 98 Milyon 741 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da T..
Kayseri: MHP Kayseri Kadın Kolları'nda Yeni Yüzler Kayseri'de Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Tülin Erdoğan, Yeni Katılan Üyelerini Kamuoyuna Tanıtıp Rozetlerini Taktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10