13 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

13 Aralık 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Galatasaray Kulübü'nün Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı Galatasaray Kulübü'nün Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı.
Schalke 04, Hamit'i Bırakmıyor Schalke 04 Teknik Direktörü Mirko Slomka, Sözleşmesi 30 Haziran 2007'de Sona Erecek Olan ve Fenerbahçe'nin de İlgilendiği Hamit Altıntop'u Almak İsteyen Kulüple..
Canaydın: Uzaktan Davulun Sesi Hoş Gelir Özhan Canaydın, Camiada Taşın Altına Elini Sokmayan Arkadaşlar Olduğunu İleri Sürerek, "Hatalarımız Oluyor ve Olacaktır" Dedi. Seyrantepe'deki Stadın ..
'Bu İşi Biz de Öğrendik Şampiyonuz' "Haykırarak Söylüyorum, Liderle Aramızdaki 8 Puan Farkı Kapatacağız. Niye Yadırgıyorsunuz? Fenerbahçe Kapatmadı mı? Tarih Tekerrürden İbarettir. Göreve Gel..
Vestel'den, Manisa'ya Şok Haber Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül, Futbolda Şiddetin Taraftarların Hayatına Mal Olma Düzeyine Ulaşmasından Rahatsızlık Duyduklarını Belirt..
Avea ve Vakıfbank'tan Ankara-İstanbul Arası Tren Yolcukluklarında Ücretsiz İnternet Ankara- Ankara-İstanbul Hattında Çalışan Başkent ve Cumhuriyet Ekspreslerinde Ücretsiz İnternet Kullanımı i..
Tüsiad ve Tbv, 'Etürkiye' Ödüllerini Verdi: Bimer, Takbis ve SSK'ya Ödül Ankara - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad)-Türkiye Bilişim Vakfı'nın 'Etürkiye Ödülleri', Sahiplerini ..
Vob, Günü 90.8 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 90 Milyon 890 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da T..
Fitch, Petkim'in Görünümünü Düzeltti, Kredi Notunu Teyit Etti İstanbul- Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluş Fitch, Petkim'e İlişkin Olarak 17 Ağustos'ta Açıkladığı Raporda, Bb Olan Yaba..
Yılmaz: Döviz Değil YTL Kullanın Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, 2007, 2008 ve 2009 Yılı Enflasyon Hedeflerinin Yüzde 4 Olarak Belirlendiğini Açıkladı. Yılmaz, İşlemlerin, Tasarrufların..
Oval Ofis Tartışması! TBMM Genel Kurulu"nun Dün Akşamki SSK Ölüm Aylıklarına İlişkin Yasa Teklifinin Görüşüldüğü Oturumu, İktidar ile Muhalefet Milletvekillerinin Birbirlerine Yönelik "Belden..
Bush'tan Suriye'ye "Tutukluları Derhal Bırakma" Çağrısı ABD Başkanı George Bush, Suriye'ye 'Siyasi Tutukluları Derhal Bırakma' ve 'Lübnan'a Müdahaleye Son Verme' Çağrısında Bulundu.
Zonguldak: Ereğli'de, Amatör Maçta Gol Şov Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde Amatör Lig A Genç Grubu'nda Oynan Maçta, Erdemir A Genç Takımı, Rakibi Yeni Mahalle A Genç Takımını 15-1 Yendi.
Ankara: Anavatan'da İstifa Anavatan Partisi'nde Teşkilat Başkanı Malatya Milletvekili Miraç Akdoğan'ın Görevi Bırakmasından Sonra Mkyk ve Başkanlık Divanından Önemli İsimler de İstifa Etti.
Ordu: Vali Gözlügöl ve Daire Müdürleri Fatsa'nın Sorunlarını Tartıştı Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Fatsa İlçesi'ni Ziyaret Ederek İl Müdürleriyle Şehrin Sorunlarını Tartıştı. Gözlügö..
Balıkesir: Yolcuları Gazozla Uyatarak Soyan Şahıs Yakalandı Çanakkale'den Ankara'ya Giden Bir Yolcu Otobüsündeki 3 Yolcuyu İkram Ettiği İlaçlı Gazozla Uyutarak Soyduğu Öne Sürülen Bir Kişi Ba..
Brad Zirveden Çok Uzak! Bir Prezervatif Firmasının 4000 İngiliz Bayan Arasında Yaptığı Ankete Göre, Son 'James Bond' Danıel Craıg En Seksi Erkek Seçildi.
Eskişehir: Dolandırıcılık Şüphelileri Sahte Paralarla Yakalandı Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi'nde, Dolandırıcılık Olayı Şüphelisi 2 Kişi, Sahte Paralarla Yakalandı.
Bolu: Bolu'da Yerel Yönetimler Bolu Belediyesi Zabıta Ekipleri, İnternet Kafe ve Oyun Salonlarına Yaptıkları Denetimlerde, 18 Yaşından Küçük Çocuk Bulunduran, Sigara İçilen ve Sigara İçilmez ..
Kayseri: "Her Ay Her İlde Tiyatro" Programı Bu Ay Kayseri'de Düzenlenecek Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Tarafından Uygulamaya Konulan "Her Ay Her İlde Tiyatro"..
Hatay: Kırıkhan Sydv'den Bin 49 Kişiye 83 Bin 426 YTL Yardım Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından Kasım Ayı İçerisinde Bin 49 Kişiye Toplam 83..
Kayseri: Hayırsever Bir İşadamı, 14 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak Kayseri'de Hayırsever Bir İşadamı, Talas'a 14 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptıracak.
Rehn, Beckett ve Lillikas Tartıştı AB Dışişleri Bakanları Toplantısında Avrupa Komisyonu Üyesi Rehn, İngiltere Dışişleri Bakanı Beckett ve Rum Dışişleri Bakanı Lillikas Arasında Hararetli Bir..
Van: Van'da Kış Hazırlıkları Van Belediye Başkanlığı'nın 500 Ton Tuz Alarak 80 Kişilik Ekibiyle Kış Ayında Meydana Gelebilecek Olumsuzluklara Karşı Hazırlıklarını Tamamladığı Bildirildi.
Sezer'den Avukatlık Sınavını Kaldıran Kanuna Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Avukatlık Kanununda Değişiklik Yaparak Avukatlık Sınavını Kaldıran Kanunu Onayladı.
Bursa: Maysan Mando'dan "Mobil Ar-ge Laboratuvarı" Bursa'da Faaliyet Gösteren Otomotiv Yan Sanayi Üreticilerinden Maysan Mando, Daimlerchrysler, Renault, Volkswagen ve Fiat Gibi Dev Avrupal..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10