11 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

11 Aralık 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kredi Kartları Haberlerine Medya İlgisi Kredi Kartı Sektörünün Yazılı Basında Kapladığı Yere İlişkin Yapılan Araştırmadan İlginç Sonuçlar Çıktı. Buna Göre, Ocak 2004 ve Ekim 2006 Tarihleri Ar..
Zeki Sezer Diyarbakır'da: "DSP Kürt ve Türk'ü Bir Kalbin İki Yarısı Kabul Eder" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, İdamın DSP'nin Başında Bulunduğu Hükümet Tarafından Kaldırıldığını, AKP'nin İse K..
Trabzon' da Olimpiyat Sevinci Sürüyor Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, 2011 Yılında Yapılacak Olan Gençlik Olimpiyatları' Nı Trabzon' A Alarak Gelecek İçin Hedef Büyüttüklerini Sö..
Cari İşlemler Açığı 28 Milyar Doları Aştı (1) Türkiye'nin Ekim Ayı Cari İşlemler Açığı 2 Milyar 476 Milyon Dolara Kadar Yükseldi. Ekimdeki Bu Yüksek Açıkla Birlikte Ocak-ekim Dönemindeki Topl..
Askeri Lojmandaki Enkazda Kurtarma Çalışmaları Sürüyor Diyarbakır Kent Merkezinde Bulunan Askeri Lojmanda Meydana Gelen Patlama Sonucu Oluşan Enkazdan 3 Kişinin Cesedi Daha Çıkarıldı.
Çorum: Çorum Belediyesi Temizlik İşleri İhalesi Yapıldı Çorum Belediyesi Sınırları İçerisindeki Cadde ve Sokakların Makine ve El Süpürgesi ile Süpürülmesi, Çöplerin Toplanması, Konteynırların..
Afyonkarahisar: Akü'nün Afyonkarahisar Sağlık Taraması Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Akü) Rektörü Prof. Dr. Halim Sözbilir Tarafından Yürütülen "Afyonkarahisar İli Sağlık Taraması ve ..
Kayseri: Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, Gündeminde Bulunan 42 Maddeyi Görüşerek Karara Bağladı.
Frankfurt: Löw Gençlere Güveniyor Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw, 2006 Dünya Kupası Finalleri'nde Keşfettikleri Genç Futbolcuların Alman Milli Takımı İçin Yeni Bir Altın Çağ..
Londra: Alan Pardew Kovuldu İngiltere Premier Lig Takımlarından West Ham United da Teknik Direktör Alan Pardew'in Görevine Son Verildi.
'Taş Fırın Erkek' Yoksulluğu Artırıyor Birleşmiş Milletler, Aile İçinde Kadın ve Erkek Arasındaki Eşitsizliğin, Hem Çocukların Sağlığını Olumsuz Etkilediğini Hem de Yoksulluğu Artırdığını Bil..
İstanbul: Türkiye'nin En Yüksek Yapay Tırmanma Duvarı Merrell'de Kurtarma Tatbikatı Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi, Arama Kurtarma Derneği'nin (Akut) Düzenlediği Kurtarma Tatbikatıyla ..
İstanbul: Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Cuma Günkü Kapanışa Göre 141.47 Puan Artışla 39461.94 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalam..
İstanbul: Compex, "Çocuk ve İnternet" Konulu Özel Oturumla Başlıyor Rönesans Fuarcılık ve Türkiye Bilişim Derneği (Tbd) Arasında Oluşturulan İşbirliği ile 14 Aralık 2006 Perşembe Günü Compex ..
Erdoğan, Blair ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu Toplantısına Öğle Yemeği için Ara Verildiğinde İngiltere Başbakanı Tony Blair ile Telefonla Görüştü. Yapılan Görüşmed..
Cari Açık 28 Milyar Doları Aştı Türkiye'nin Ekim Ayı Cari İşlemler Açığı 2 Milyar 476 Milyon Dolara Kadar Yükseldi. Ekimdeki Bu Yüksek Açıkla Birlikte Ocak-Ekim Dönemindeki Toplam Açık İse Yü..
Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ Enkazda 4 Kişinin Yaşamını Yitirdiğini Söyledi Flash Dha: Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ Enkazda 4 Kişinin Yaşamını Yitirdiğini Söyledi....
Frankfurt: Wembley'in Açılışı Ezeli Rakipleri Buluşturacak Dünya Futbolunun İki Önemli Milli Takımı Almanya ve İngiltere, Yenilenen Wembley Stadyumu'nun Resmi Açılışında Bir Özel Maçla Karşı ..
Prof Yayla'ya Akademisyen Desteği İzmir AKP Gençlik Kolları Panelinde Dile Getirdiği "Kemalizm İlerlemeden Çok Gerilemeye Tekabül Eder" ve "Neden Her Yerde Bu Adamın (Atatürk) Fotoğrafları Va..
Frattini: "Avrupa Komisyonu Türkiye'ye Kapıları Açık Bırakmalıdır" Roma (A.a) ? 11.12.2006 ? Brüksel'de Avrupa Birliği (AB) Genel İşler Konseyi Toplantısı Devam Ederken, Avrupa Komisyonu Baş..
Borsa 39.461,94 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 277,64 Puan Artarak 39.461,94 Puandan Kapandı.
Ankara: Futbol Oynarken Fenalaşan 17 Yaşındaki Genç Hayatını Kaybetti Ankara'da Arkadaşlarıyla Futbol Oynarken Düşen Bir Genç Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti. Alınan Bilgiye Göre, Al..
Temsa'dan, Ürdünlü Şirkete 30 Otobüs, 5 Midibüs İstanbul- Temsa Aş, Ürdün'de Turizm ve İnşaat Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Jate Group'un Taşımacılık Sektöründe Faaliyet Gösteren Firması Ph..
Gap İnşaat, Türkmenistan'a Eğlence Merkezi Yaptı İstanbul - Türkmenistan'da Enerji, Tekstil ve İnşaat Alanında Faaliyet Gösteren Çalık Holding'e Bağlı Gap İnşaat'ın Projesi Olan Dev Eğlence M..
Salı Günü (12 Aralık 2006) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 12 Aralık 2006 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dola..
Cari Açık Ekimde 2.48 Milyar Dolar Oldu/ 11 Aylık Artış 28 Milyar Dolar Ankara - 2005 Yılı Ekim Ayında 896 Milyon ABD Doları Olarak Gerçekleşen Cari Açık, Bu Yılın Ekim Ayında 1 Milyar 580 Mi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10