10 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

10 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yarından İtibaren Yağış Geliyor Yurdun Kuzeybatı Kesimleri, Yarın Öğle Saatlerinden İtibaren Yağışlı Havanın Etkisine Girecek.
Sinan Vardar: "Kayserispor'u Yenerek Ligden Kopmadık" Beşiktaş Kulübü Futbol Altapı Komitesi Başkanı Sinan Vardar, Dünkü Rakipleri Kayserispor'u Yenerek Ligden Kopmadıklarını Söyledi.
202 Ülkede Yayınlandı Antalya'da Düzenlenen ve Dünyanın En Güzel Mankeninin Seçildiği 'Mıss Fashıon Tv Grand Final' Finalisti, Bosna Hersekli Model Delila Softic Oldu.
AB'de "Türkiye Kavgası" Son Aşamasına Giriyor Dışişleri Bakanları Düzeyindeki AB Genel İşleri Konseyi Toplantısı Yarın Brüksel'de Başlıyor. İki Günlük Toplantı Sırasında Bakanlar, Avrupa Komi..
Afyonkarahisar: Başbakan Erdoğan'ın Afyonkarahisar Ziyareti Afyonkarahisar'da Temaslarını Sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Suriye ve Yemen Büyükelçilik Görevlileriyle Görüştüğü Bild..
Zonguldak: Zonguldak Belediyesi Önünde Şüpheli Çanta Paniği Zonguldak Belediye Binası Önünde Unutulan ve Paniğe Neden Olan Çanta Fünyeyle Patlatıldı. Çantanın İçinden, Elektronik Eşyaları Kor..
Denktaş: "Başbakan Erdoğan'ı Üzdüğüm İçin Üzgünüm" KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Üzdüğü İçin Üzgün Olduğunu, Ama Bildiklerini ve Gördüklerini Söylemek Z..
Şam: Nijerya Devlet Başkanı Obasanjo Suriye'de Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Suriye'nin Başkenti Şam'a Gelen Nijerya Devlet Başkanı Olusegun Obasanjo, İlk Olarak Suriye Devlet Başkanı Beşar..
Karabük: Karabük'te Yerel Yönetimler Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Karabük Belediyesi İşbirliği ile Fatih Mahallesi'nde Yapımı Süren Mavişehir Konutlarının Bahar Aylarında Teslim..
Arıkan: Maç Sonunda Linç Edilme Tehlikesi Yaşadık Ankaragücü Kulübü Basın Sözcüsü Serhat Arıkan Fenerbahçe Maçından Sonra Protokol Tribünde Linç Edilme Tehlikesi ile Karşı Karşıya Kaldıkların..
Af Örgütü: "Kadına Yönelik Şiddet İçin Çağrı Merkezleri Kurulsun" Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Tarafından 10 Aralık Uluslararası İnsan Hakları Günü Dolayısıyla Yapılan Açıklamada, Ye..
Gıda Sektöründen Kayıtdışı Uyarısı Catering 2006 Fuarı Kapsamında Düzenlenen "Gıdada Kayıt Dışı" Forumunda, Gıda Sektörü Temsilcileri Kayıtdışıyla Mücadelede Yetersiz Kaldığını ve İnsan Sağlı..
Başer ve Ralstom Yarın Avrupa'da Görüşüyor Türkiye'nin Terörle ile Mücadele İçin Özel Temsilcisi Edip Başer ve ABD'nin Aynı Amaçla Görevlendirdiği Özel Temsilcisi Joseph Ralston, Yarın PKK'ya..
Malatya: Sokakta Çalışan Çocuklara Yönelik Araştırmada İlginç Sonuç ve Tespitler Ortaya Çıktı Malatya'da, Sokakta Çalışan veya Çalıştırılan Çocuklara Yönelik Bir Araştırmaya Göre, Çocukların ..
El Pais: "Türkiye AB'de Tam Bir Kaos Yarattı" İspanya'nın Önde Gelen Gazetelerinden El Pais, Türkiye'nin Müzakere Süreci Konusunda AB'de Yaşanan Çatışmaların AB Zirvesi'nde Ciddi Bir Krizin H..
CHP'li Karademir'in "İrticai Yayın" Kaygısı CHP İzmir Milletvekili Karademir, AKP İktidarı Döneminde "İrticai ve Bölücü" Yayın Yapan ve RTÜK Tarafından Cezaya Çarptırılan Basın Yayın Organla..
Runje İlk Yarıda 16 Gole Engel Olamadı Sezon Başından Beri Yediği Hatalı Gollerle Çok Eleştirilen Beşiktaş'ın Hırvat Kalecisi Vedran Runje, Bu Sezonun İlk Yarısında Geçen Sezonun İlk Yarısın..
"İngiliz Ordusuna Katılın, Ölürseniz Şehit Olursunuz" İngiltere İslam Forumu Adlı Kuruluş, Ülke Çapında Düzenlenen Konferanslarda, Müslüman Gençlere İngiliz Ordusuna Katılmaları Çağrısında B..
Beşiktaş, Geçen Sezona Göre Kendini Aştı Turkcell Süper Lig'de 2006-2007 Sezonunun İlk Yarısını Kayserispor Galibiyetiyle 29 Puanla Tamamlayan Beşiktaş, Geçen Sezonun İlk Yarısına Göre Kendi..
Isparta: Isparta'da Yerel Yönetimler Isparta Belediye Güreş İhtisas Kulübü 2006 Yılı İçerisinde Toplamda 15 Madalya Kazanırken Milli Takıma da Bir Sporcu Verdi.
Yıldırım:istanbullu'yu Trafik Çilesinden Kurtaracağız İstanbul- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, "Gereken Neyse, Paraysa Para, Yetkiyse Yetki Bizim de Yapacağımız İşler Varsa Bunları da Üz..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10