10 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

10 Aralık 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emeklilik Yaşı 1 Ocak'tan Önce Sigortalı Olanlar için Değişmeyecek Ankara- Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun Yürürlüğe Girmesinden Önce "1 Gün Dahi" Sigortası Bulunanlar..
2007 Bütçesi Bu Hafta TBMM Genel Kurulu'nda Ankara- Meclis, Bu Hafta Bütçe Nedeniyle Aralıksız Çalışacağı Bir Haftaya Giriyor. gündemindeki Tasarı ve Teklifler için Gece de Çalışacak TBMM ..
Sanayi Bakanı Coşkun: Kobi Borsaları ile İlgili Mevzuat Hazır İstanbul- Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, "Kobi Borsalarıyla İlgili Bütün Mevzuat Hazır. Kobi Borsalarının Kurulmasını Bek..
Güler: Türkiye'nin 19 Bölgesinde Kömür Arama Seferberliği Başlattık İstanbul- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Nükleer Enerjide Bazılarının Atık Meselesini Çok Büyüttüğünü Beli..
Baykal'dan Erdogan'a: Lise Münazara Ekibi Üyesi Olmaktan Çık, Devlet Adamı Ol İstanbul- CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Eğer Rum Uçakları, Gemileri Türkiye'ye Gelirse, Bu, Biz Rum Devletini..
Erdoğan: Öyle Lafla, Kafatasçılıkla Millilik Olmaz Afyonkarahisar- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lafla ve Kafatasçılıkla Millilik Olmayacağını Belirterek, "Bu Milletin Evladının Cebindeki ..
Almunia: "Türkiye Ekonomisi, AB'ye Hızla Uyum Gösteriyor" Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun Ekonomi ve Para İşlerinden Sorumlu Üyesi Joaquin Almunia, Türkiye Ekonomisinin Hızlı Bir Şekilde A..
Adana: 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) Adana Şube Başkanı Mehmet Pala, "Haksızlığa Uğrayan 'Bizdense' Hak İhlali Var, 'Sizdense' Yok Yaklaşım..
Adana: Kış Depresyonuna Dikkat İncirlik Üssü Medikal Grubu Ruh Hastalıkları Uzmanı Dr. Lisa Blackman, Kış Aylarında Havaların Soğuması, Günlerin Kısa ve Erken Kararmasının Depresyona Neden Ol..
Tahran: Tahran, Amerikan Siyasetinin Değişmesini Bekliyor İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, Haftalık Basın Toplantısında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tahran, Şam Ziy..
"ABD Hükümetinin Irak'tan Çekilme Kararını Bekliyoruz" İran Yönetimi, ABD Hükümetine Askerlerini Irak'tan Çekmesi Şartıyla Yardım Edebileceğini Açıkladı.
Şiilerin Evlerine Baskın: 9 Ölü Bağdat'ta, Şiilerin Yaşadığı İki Eve Silahlı Bir Grup Tarafından Baskın Düzenlendiği ve 9 Kişinin Öldürüldüğü Açıklandı.
Kadir İnanır Evleniyor Ünlü Oyuncu 'Bütün Çocuklarım' Dizisinde Tanışıp Birlikte Olmaya Başladığı Jülide Kural'la Evleniyor
Kahramanmaraş: Amatör Maçta Kavga Kahramanmaraş 1. Amatör Küme'de Göksun Belediyespor ile Sağlıkspor Arasında Oynanan Maçta Kavga Çıktı.
İstanbul: MHP ve AK Parti Binalarına Saldırı Iha052822e-asa/10-ara-013c-5f8c - MHP ve AK Parti Binalarına Saldırı - Sultanbeyli'de AK Parti ve MHP Temsilciliğiyle Birlikte 1 Kahvehaneye M..
Evren: "AB'ye Yapılacak Öneriler Mgk'da Görüşülmeli" 7.cumhurbaşkanı Kenan Evren, AB Konusu ve AB'ye Yapılacak Önerilerin Çok Önemli, Bunun Görüşüleceği Yerin de Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) ..
Baykam'dan Yeni Sergi: Atlardan İkonlara Ressam Bedri Baykam'ın, Son Üç Yıllık Çalışmalarından Oluşan Atlardan İkonlara Adlı Yeni Sergisi Piramid Sanat'ta 18 Aralık'ta Açılıyor.
AB Zirvesi Öncesi AB Halkının Yüzde 60'ı Türkiye'ye Karşı AB'nin Türkiye'nin AB Üyeliği Müzakerelerine İlişkin "Kritik" Kararına Çok Kısa Bir Süre Kala AB'nin En Büyük Beş Ülkesinde Gerçekleş..
Litvinenko'nun Eşi, Rus Yöneticileri Suçladı İngiltere'de Zehirlenerek Ölen Eski Rus Ajanı Aleksandır Litvinenko'nun Eşi Marina Litvinenko, Kocasının Ölümünün Arkasında Rusya Devlet Yönetici..
Tüzmen: "Adalar ile Türkiye Arasında Ticaret Köprüsü Kuralım" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Yunan Bakan Aristotelis Pavlidis'e Yunan Adaları ile Türk Ege Kıyıları Arasında Ticaret Köprüsü Kur..
Ankara: Türkiye'nin AB Üyeliği Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrupa Birliği ile İlişkilerde Son Günlerde Yaşanan Gelişmelerin Çok Tehlikeli Bir Teslimiyet Sür..
Çanakkale: Rauf Renktaş Çanakkale'den Ayrıldı Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin Düzenlediği 3. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi'ne K..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Trabzon'un Of İlçesi'ne Bir Park Yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yöre Halkının İsteği Üzerine Parka "Melih Gökçek" İsmini Verildi.
Kabil: NATO, Ölen Taliban Sayısını 80'den 8'e Düşürdü NATO, Afganistan'da Geçen Ay Çıkan Çatışmalarda 80 Taliban Militanının Öldürüldüğü Açıklamasında Değişiklik Yaparak, Öldürülen Taliban Sa..
Müzakereler Kısmen Askıya Alınacak Bu Hafta Brüksel"de Toplanacak Olan AB Liderlerinin Türkiye"nin AB Müzakerelerini Kısmen Askıya Alacakları Bildirildi. The Sunday Times Gazetesi, "Ankara, L..
Discovery Uzaya Fırlatıldı Uzay Mekiği Discovery"nin Uzaya Fırlatıldığı Bildirildi. Nasa Tarafından ABD"nin Florida Eyaletindeki Kennedy Uzay Merkezi"nden Yerel Saatle 08.47"de (Tsi 03.47) Fı..
Uluslararası Af Örgütünden "Gözlemci" Önerisi Uluslararası Af Örgütü Genel Sekreteri Irene Han, İnsan Hakları İhlallerini Araştırmak ve Belgelemek Üzere, İsrail ve Filistin Topraklarına Ulus..
Mkek, 4-9 Ocak Arasında Satış Yapmayacak Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (Mkek), Kırıkkale Silah Fabrikalarında Üretimini Yaptığı Bazı Ürünlerinin Satışını, 'Sayım Nedeniyle' Geçici Olarak..
Ankara: Bakan Akdağ'dan Türk Sağlık-sen Heyetine Ziyaret Türk Sağlık-sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan, Sağlık Ocaklarında Görev Yapan ve Sağlık Hizmeti Sınıfı Dı..
Van: Van'da Terör Örgütü Operasyonu Van Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, PKK Terör Örgütünün Dağ Kadrosuna Katılmak İsteyen 8 Kişiyi Yakaladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10