9 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

9 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karabük: Çıraklar Çöreği Şenlikleri Başladı Safranbolu Çıraklar Köyü Dayanışma ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen "Geleneksel Çıraklar Çöreği Şenlikleri" kurban kesimiyle başladı.
Baykal'dan hükümete eleştiri CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin her zaman terörist ve bölge halkı arasındaki ayrıma özen gösterdiğini belirterek ''Teröristin sırtını sıvazlayarak terö..
Kral az daha düşüyordu Suudi Kralı Abdullah İstanbul'da uçağa yanaştırılan merdivenlerden inerken sendelediği ve görevlilerce tutulduğu görüldü. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in davetlisi ..
İstanbul: Galatasaray Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı Galatasaray Kulübü'nün Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirildi.
TCDD'nin Avrupa'ya TIR taşıyacak Ro-La seferleri 21 Eylül'de başlayacak ANKARA - TCDD Genel Müdürlüğü, karayolu yük taşıma araçlarının trenle taşınmasını öngören Ro-La taşımacılığını 21 Eylül..
Tarım Bakanı Eker: Miras yoluyla arazinin parçalanmasını önleyecek kanun hazırlanıyor İSTANBUL - Tarımda miras yoluyla arazinin parçalanmasını önlemeyi amaçlayan kanununun gündeme geldiğini b..
İstanbul: Kral Abdullah Düşme Tehlikesi Atlattı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in resmi davetlisi olarak Türkiye'de bulunan Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz El Suud, İstanbul'a ..
İstanbul: Metro Tüneli, Bir İnşaat Çalışması Sırasında Delindi Mecidiköy'de yapılan sondaj çalışması sırasında metro tüneli delindi. Sabah saatlerinde meydana gelen olayda iki trenin zarar gö..
İsrail, Hizbullah'ın Savaş Gücünü Kıramadı Lübnan'daki geçici BM gücü (FINUL), güney Lübnan'ın birçok bölgesinde İsrail ordusu ile Hizbullah arasında çetin ve kanlı çatışmalar meydana geldiği..
Baykal:''teröristle Sırtı Sıvazlanarak Mücadele Edilemez'' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin her zaman terörist ve bölge halkı arasındaki ayrıma özen gösterdiğini belirterek ''Terör..
İstanbul'da Çete Operasyonu... - Biri İş Adamı 2 Kişi Gözaltına Alındı Bursa'da bir iş adamının arazisinin zorla elinden alınmaya çalışılmasına ilişkin biri iş adamı 2 kişi gözaltına alındı...
İstanbul: İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Sarıyer, Beyoğlu işletme müdürlükleri bölgelerinde yapılacak bakım-onarım çalışm..
Diyarbakır: Diyarbakır'da Tapu Sicil Müdürlüklerinde Yolsuzluk İddialarına Valilikten Açıklama Diyarbakır Valiliği, Tapu Sicil Müdürlükleri'nde vurgun ve yolsuzluk iddialarıyla ilgili olarak ..
Hakkari: Hakkari'de '2 Yılda 78 Terörist Teslim Oldu' Haberine Yalanlama Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, bazı internet sitelerinde yer alan '2 yılda 78 terörist teslim oldu' haberlerini ya..
Yozgat: 5. Kattan Düşen Öğretmen Hayatını Kaybetti Yozgat'ta, dengesini kaybederek 5. kattan düşen bir öğretmen hayatını kaybetti.
Kars: Kars'taki Trafik Kazası Kars-Erzurum karayolunda dün gece meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden yabancı uyruklu 3 kişinin cesetleri Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
Adıyaman: Adıyaman'dan Kısa Kısa Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde peynir yiyen 4 kişi zehirlenerek hastanelik oldu.
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da, bir çocuk, girdiği bunalım sonucu ilaç içerek intihara teşebbüs etti.
İzmir: Mesajla Pkk Propagandası Yapan 1 Kişi Gözaltına Alındı İzmir'in Konak İlçesi'nde cep telefonuyla terör örgütü PKK/KONGRA-GEL'in propagandasını içeren mesajlar gönderen bir kişi, gözalt..
Prof. Barbarosoğlu: İstifamın Başbakan'ın rasathane ziyaretinde çekilen fotoğrafla ilgisi yok İSTANBUL - Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü gör..
Hindistan'da 2 eyalet daha Coca Cola ve Pepsi ürünlerinin satışını yasakladı THRIVANTHAPURAM - Hindistan'da iki eyalette daha, Amerikan Pepsi Cola ve Coca Cola şirketlerinin ürünlerine yasak ..
Beyrut: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği İsrail ordusu, bugün Lübnan'ın başşehri Beyrut'un güneyine yeni bombardımanlar gerçekleştirdi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafo ve şebekelerde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, 11 ve 12 Ağustosta Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.
İsrail Gemilerinden Beyrut'un Güneyine Füze Saldırısı Lübnan'ın başkenti Beyrut'un güneyine Akdeniz'deki İsrail gemilerinden füze saldırısı düzelendiği bildirildi.
Volvo, çevre teknolojilerine 1 milyar Euro yatırım yapacak STOCKHOLM - Volvo Cars, çevre teknolojileri alanında araştırma ve geliştirme çalışmaları için 1 milyar Euro?yu aşan tutarda bir yatı..
Danone, kolesterolü düşürmeye yardımcı olan Danacol'ü Türkiye'ye getirdi İSTANBUL - Danone, sindirimi kolaylaştırıcı Aktivia markası ile girdiği fonksiyonel sütlü ürünler pazarına, şimdi de 3..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10