4 Ağustos 2006 Cuma Günü Haberleri

4 Ağustos 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadın müdür zimmetine 1 milyon YTL geçirmiş Köpük A.'nın müşterilerine ait 1 milyon YTL'yi sevgilisine verdiği ortaya çıktı
Ankara: Başkentte Toplu Taşıma Zammı Tartışmaları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, toplu taşıma yapılan son zamdan sonra ortaya atılan eleştirilere cevap vererek, "Türkiye'de ..
İstanbul: Kuveyt Türk'ün Ana Ortağı, Kuwaıt Fınance House'dan Lübnan'a 1 Milyon Dolar Yardım Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın ana ortağı ve dünyada faizsiz bankacılık sektörünün önde gelen tem..
Van: Van'da Kaçak Sigara Operasyonu Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, yurda yasadışı yollardan sokulduğu tespit edilen 587 karton kaçak sigara ele geçirildi.
Beyrut: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Lübnan'ın başşehri Beyrut'tan, Suriye sınırına doğru giden otoyol üzerindeki 4 köprünün, İsrail savaş uçakları tarafından bombalanması üzerine en az 2 siv..
Kudüs: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği İsrail Kara Birlikleri'nin Lübnan sınırındaki 20 köyde Hizbullah'a karşı saldırılarda bulunduğu bildirildi.
Dubai: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Arap televizyon kanalı El Arabiya televizyonu tarafından, Lübnan'ın güneyinde meydana gelen bir çatışmada 3 İsrail askerinin öldüğü bildirildi.
Tbmm Heyeti Lübnan'a Gidecek TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, Lübnan ve Filistin'deki insan hakları ihlallerinin boyutlarını tespit etmek ve Türkiye'nin yapabileceklerini değerlendi..
'' Cep''te Klonlamanın Sonu Göründü Cep telefonlarının kayıt altına alınmasında en önemli sorun olarak gösterilen IMEI numarası klonlamanın da sonu göründü. Telekomünikasyon Kurumu, merkezd..
İsrail'in Lübnan'daki Saldırılarında 5 Kişi Daha Öldü Lübnan'daki hava saldırılarının kapsamını genişleten İsrail, bu sabah düzenlenen akınlarda Beyrut'un kuzeyini hedef aldı.
Ankara - Malatya Uçağında Bulunan Böcek 'süne' Çıktı Ankara Malatya uçak seferi sırasında kene olduğu şüphesiyle Elazığ Veteriner Kontrol ve Araştırma Enstitüsü'ne gönderilen böceğin, hubub..
OKS 1. Yerleştirme kayıtları bugün son Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) 1. Yerleştirme sonuçlarına göre yerleşmeye hak kazanan adayların kayıt için başvuru süre..
Fenerbahçe'de Lugano Bitti, Sıra Ricardo Olıveıra'da Lugano'ya İmza Attıran Fenerbahçe Brezilyalı Yıldız Oliveira İle De Prensipte Anlaştı!
Diyarbakır: Pkk'dan Bombalı Saldırı Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nde terör örgütü PKK tarafından tren raylarına döşenen bombanın patlaması sonucu ölen ya da yaralanan olmazken, 2 tren vagonu d..
Bursa: Bursa'daki Bozuk Para Operasyonunda 4 Tutuklama Bursa'da işadamı Erol Evcil ve Nilüfer Seyahat'in sahibi Hüseyin Kayapalı'nın da aralarında bulunduğu, 31 kişinin tutuklandığı Bozuk Par..
Merkez Yayın Holding halka açılıyor Merkez Yayın Holding, sermayesinin 13 milyon 943.4 bin YTL'lik kısmını halka açmak için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurdu. Merkez Yayın Holding, ortaklar..
Cumhurbaşkanı Sezer, TMK'nın 5 ve 6. maddelerinin iptali için dava açtı ANKARA - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5532 sayılı "Terörle Mücadele Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u..
Maliye Bakanı'nın oğlu Abdullah Unakıtan kaza yaptı/ 4 kişi hayatını kaybetti KONYA- Konya'da 4 kişinin ölümü ile sonuçlanan kazada Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Abdullah Unakıtan yaralandı..
Sezer'den TMY'ye iptal istemi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5532 sayılı Terörle Mücadele Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un bazı maddelerinin iptali istemiyle Anayasa Mahkeme..
Tüketici enflasyonuna ithal gıda darbe vurdu Gıda fiyatları artınca TÜFE yüzde 0.85 ile beklentilerin iki katı çıktı
Metin Kaçan’a tutuklama Yazar Metin Kaçan, 11 yıl önceki tecavüz suçunun kesinleşmiş 8 yıl 9 ay hapis cezası nedeniyle, amcası Asım Kaçan’ın cenaze töreni için geldiği, Kayseri’nin İncesu İlç..
Ankara: Merkez Bankası Verilerine Göre Piyasa 13.923,0 Ytl Fazlada Merkez Bankası rezerv verilerine göre bugün piyasa 13.923,0 milyon YTL artıda. Bankaların serbest depo bakiyeleri ise 12.349..
Sezer, Tmy'de Basınla İlgili Düzenlemelerin İptalini İstedi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5532 sayılı Terörle Mücadele Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un 5 ve 6. maddelerini..
Lübnan'ın Güneyinde 3 İsrail Askeri Öldü İsrail saldırıları altındaki Lübnan'ın güneyinde, bu sabah 3 İsrail askerinin daha öldüğü belirtildi.
Karayollarında Durum Antalya-Burdur yolunun 83-91. ve 106-117. kilometreleri arasındaki yol genişletme ve bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.
İş Bankası konutta faizi 1.9'a indirdi İş Bankası, 29 Haziran'da aylık faizini yüzde 2'ye yükseltip vadesini 60 aya kadar kısalttığı konut kredisinin faiz oranını yüzde 1.9'a indirdi. Banka, ..
Ankara: Fatih Terim, Aurelıo'nun A Milli Takım'da Oynamasına Yeşil Işık Yaktı Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacaklarına inandığı belirtirk..
İstanbul: Chp Genel Başkanı Baykal Türsab'ın Yemeğine Katıldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, TÜRSAB yemeğinde yaptığı konuşmada, "Turizm sektörü ülke için vazgeçilm..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği düğün şöleninde bu yıl da yüzlerce çifti evlendiriyor.
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Yenimahalle Belediyesi İktisat Müdürlüğü ekipleri, esnaf denetimlerine ve tüketici şikayetlerini değerlendirmeye devam ediyor.
Kahramanmaraş: Mehmetçik Dershanesi'nin Büyük Başarısı Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi'nde, Mehmetçik Dershanesi'ne devam eden öğrenciler, OKS ve ÖSS'de yüzde 100 başarı elde etti.
İstanbul: Eylem Yapan Taksicilere Gözaltı Taksim Meydanı ve civarında duraklamaları yasaklanan taksiciler, bu durumu protesto etmek için Levent'te yol kapatınca gözaltına alındı.
4 Ağustos 2006 Spor Servisi Gündemi Turkcell Süper Ligi 2006-2007 Sezonu Açılıyor...21.00 - Ankaraspor/galatasaray
Fenerbahçe'nin ''100 Yıl'' Formaları Ve Yeni Sezon Koleksiyonu Tanıtıldı.... Fenerbahçe'nin 2006-2007 Futbol Sezonunda Giyeceği Formalar, Kamp Ve Antrenman Malzemeleriyle Kulübün Kuruluşunun ..
Emisyon hacmi dün 66.9 milyon YTL arttı ANKARA - Emisyon hacmi 3 Ağustos Perşembe günü 66.9 milyon YTL artarak, 22 milyar 365 milyon 652.8 bin YTL olarak gerçekleşti. Böylece emisyon hacmi bi..
Hazine önümüzdeki hafta 6.5 milyar YTL itfa yapacak ANKARA - Hazine önümüzdeki hafta 6 milyar 459 milyon YTL iç borç servisi yapacak. Hazine'nin Ağustos ayı iç borç itfa programına göre,..
Borusan Yatırım, Kerim Çelik'teki payını Borusan Holding'e satıyor İSTANBUL - Borusan Yatırım, Kerim Çelik'teki payını Borusan Holding'e satıyor. Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş. tarafında..
Galatasaray'da iki şirket birleşme çalışmalarına başladı İSTANBUL - Galatasaray'da iki şirket birleşme çalışmalarına başladı. Galatasaray Sportif Sinai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. tarafından..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10