4 Ağustos 2006 Cuma Günü Haberleri

4 Ağustos 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye, otomotiv ihracatının yarısını 4 ülkeye gerçekleştirdi BURSA - Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), otomotiv sektörünün, yılın ilk 7 ayında ihracatının yaklaşık yarısını İtalya, Almany..
Komutanların özgeçmişi Yüksek Askeri Şura'da Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na Orgeneral İlker Başbuğ, Jandarma Genel Komutanlığı'na da Orgeneral Işık Koşaner atandı.
Bir Üst Rütbeye Yükselen General Ve Amiraller Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan Yüksek Askeri Şura kararı ile 30 Ağustos 2006 tarihinden geçerli olmak üzere bir üst rütbe..
Görev Süreleri Bir Yıl Uzatılan General Ve Amiraller Yüksek Askeri Şura kararı ile 30 Ağustos 2006 tarihinden geçerli olmak üzere görev süreleri bir yıl uzatılan general ve amiraller şunlar:
32 General Ve Amiral Bir Üst Rütbeye Atandı Yüksek Askeri Şura'nın ''Ağustos ayı olağan toplantısı''nda alınan kararlar açıklandı.
'' Fındık Milli Ürün Olsun'' Teklifi CHP Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu, ''Fındığın Milli Ürün ve Devlet İkramı Olması Hakkındaki Kanun Teklifi''ni TBMM Başkanlığına sundu.
Yılmaz Çetiner Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Çetiner İçin Tgc'de Tören Düzenlendi İstanbul'da önceki gün ölen gazeteci-yazar Yılmaz Çetiner (79) için Türkiye Gazeteciler Cemiyetinde (TGC) tö..
'Yasa taslağına sahte imza attım' AKP Antalya Milletvekili Fikret Badazlı, hazırladığı bir yasa taslağında iki milletvekili arkadaşının da imzasını taklit ettiğini söyledi. Badazlı, TBMM'de ..
Köy otobüsü uçuruma yuvarlandı Isparta'da freni boşalan köy otobüsü, uçuruma yuvarlandı. Kazada 1 kişi yaşamını yitirirken, 23 kişi de yaralandı
'Terör örgütüyle pazarlık var mı yok mu?' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP hükümetine terör örgütüyle pazarlık yapıp yapmadığın sorarak, kapalı kapılar ardında konuşulanları herkesin bilm..
Ordulu fındık üreticilerinin topladığı 3 bin 318 imzalı dilekçe Başbakanlığa iletildi ANKARA - Ordu fındık üreticileri, topladıkları 3 bin 318 imza ile birlikte, sorunlarını dile getirdikler..
Baykal, MB'nin İstanbul'a taşınması hazırlığını eleştirdi: İktidar dikkatsiz, saygısız tavır içinde İZMİR - Merkez Bankası'nın İstanbul'a taşınması düşüncesinin çok önemli bir yanlış olduğunu..
Ankara: Tbmm İnsan Hakları Heyeti Lübnan Yolcusu TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, Lübnan ve Filistin'deki insan hakları ihlallerinin boyutlarını tespit etmek ve Türkiye'nin yapabilece..
Karabük: İsrailli Grup, Safranbolu'da Tatil Yapıyor İsrailli 50 kadın, kamp yapmak üzere Karabük'ün Safranbolu İlçesi'ne geldi.
Balıkesir: Sağlık Bakanı Akdağ, Balıkesir'de Sağlık Bakanı Prof Dr. Recep Akdağ, Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde yapımı bitme aşamasına gelen Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.
Ankara: Yaş Çalışmalarını Tamamladı Yüksek Askeri Şura (YAŞ), çalışmalarını tamamladı. Yüksek Askeri Şura'nın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında 1 Ağustos Salı günü başlayan ve b..
Amasya: Memur-sen'den Filistin Ve Lübnan'a Destek İsrail'in Filistin ve Lübnan'a karşı yaptığı kanlı savaşın fotoğraflarını Amasya Yavuz Selim Meydanı'nda sergileyen Memur-Sen, imza kampanyas..
İstanbul: İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Avcılar ve Silivri işletme müdürlükleri bölgelerinde yapılacak bakım-onarım çalı..
Acura Classic'te Clijsters-Hingis randevusu ABD'nin San Diego kentinde devam eden Acura Classic Tenis Turnuvası'nda seri başı Belçikalı Kim Clijsters, Jelena Jankovic'i 6-4, 3-6 ve 6-3'lük s..
Ankara: Sağlık-iş, Filistin Ve Lübnan'daki Katliamın Fotoğraflarını Sergiledi İsrail'in Filistin ve Lübnan'da gerçekleştirdiği katliamlarını hafızalarda canlı tutmak isteyen Türkiye Sağlık İş..
Bursa: Çarpık Ayak Hastalığı Erkeklerde 2,5 Kat Daha Fazla Görülüyor Doğuştan çarpık ayak sakatlığının bin doğumda bir görüldüğü ve buna yakalanma riskinin erkeklerde 2,5 kat fazla olduğu bil..
Musul Emniyet Müdürü öldürüldü Irak'ın üçüncü büyük kenti Musul'da bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda Musul Emniyet Müdürü öldü. Polis kaynakları, Emniyet Müdürü Muhammed Bilal'in yanı s..
İstanbul: İstanbul'da Silah Kaçakçılığı Operasyonu Kuzey Irak'tan temin ettikleri Glock marka tabancaları Şırnak üzerinden Türkiye'ye sokup piyasaya sürme hazırlığı yapan 3 kişi yakalandı.
Türk Lirası tekrar değer kazanmaya başladı / Reel Efektif Döviz Kuru temmuzda TÜFE bazında 147.1'e çıktı ANKARA - Yeni Türk Lirası, birkaç aylık değer kaybı sonrasında Temmuz 2006'da reel ola..
İstanbul: Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 1. seansında Bileşik Endeks dünkü kapanışa göre 312.07 puan artışla 35574.93 puandan kapandı. Hisse senetleri ortalama yüz..
İMKB, ilk yarıda alıcılı seyretti/ Endeks, 312 puan arttı: 35575/ Döviz ve faiz bir miktar geriledi İSTANBUL - İMKB'de yukarı yönlü hareket sınırlı kalıyor. Güne alımlarla başlayan endeks, 35..
Borsa 1.seansta 312,07 Puan Arttı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bileşik Endeksi birinci seansta, dünkü ikinci seans kapanışına göre 312,07 puan artarak 35.574,93 puandan kapandı. Hisse s..
Kocaeli'nde Dere Islah Çalışmaları... İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü'nce Körfez ilçedeki derelerin ıslahına başlandı.
Kuzey Irak'taki Petrol Yatırımları Bağdat'ı Kaygılandırdı Kuzey Irak’taki Kürt Yönetiminin Irak Petrol Bakanlığından Onay Almadan Yabancı Petrol Şirketlerine Arama İzni Vermesi, Bağdat’ta Kay..
Körfez İlçede Yan Yol Yenilenecek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce Körfez ilçesindeki kuzey toplama yan yolunun yenilenmesi için ihale yapıldı.
Abd'den Abdullah Gül'e Yanıt Geldi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Washington Post Gazetesinde Yayınlanan Ve Abd'nin Lübnan'a Yönelik Operasyonu Engellememesi Nedeniyle Eleştirildiği Yazısın..
TMSF, M/Y True Dream adlı tekneyi satışa çıkardı İSTANBUL - TMSF, muhammen bedeli yaklaşık 327 bin YTL olan M/Y TRUE DREAM'ı isimli tekneyi 24 Ağustos'ta satışa çıkaracak Tasarruf Mevduat..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10