31 Ağustos 2006 Perşembe Günü Haberleri

31 Ağustos 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Böyle Bir Klip Yapılmadı Son Albümü "Sen Nasıl İstersen"le Aynı Adı Taşıyan Şarkısına Geçtiğimiz Hafta Klip Çeken Zeynep Mansur, Oldukça Heyecanlı Günler Geçiriyor..
Kızını Kaybetmek İstemiyor Anında Yorum Anında Haber 'Uçankuş' Başladı. Programın İlk Konusu Güzel Manken Şebnem Schafer Ve Annesi Arasındaki Yaşananlar.
Bolton: "İran, Uluslararası Topluma Karşı Geliyor" ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Büyükelçi John Bolton, İran'ın uranyum zenginleştirme faaliyetlerini askıya almayarak uluslararası topluma karş..
Tire: Bm Kararının Ardından Lübnan Parlamentosu Sözcüsü Nebih Berri, Lübnanlı parlamenterlere, Cumartesi gününden itibaren İsrail'in Lübnan üzerindeki ablukasını kaldırana kadar parlamentodan..
Stockholm: Lübnan'a Uluslararası Yardım Devam Ediyor İsvaç'in başkenti Stockholm'de, Lübnan'a bağış yapılması için toplanan yaklaşık 50 ülkeden yardım örgütleri, Lübnan'ın yeniden yapılandırı..
Atina: Yunanistan'da Memur Ve İşçilerden Protesto Yürüyüşü Hazırlığı 71.'si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Selanik Fuarı, Başbakan Kostas Karamanlis'in katılımı ile açılacak. Başbakan K..
İstanbul: Mercedes-benz Türk'ten A Milli Futbol Takımı'na Yeni Otobüs Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) ana sponsorlarından Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 10. yılında, A Milli Futbol T..
Roma: İtalya Dışişleri Bakanı Massımo D'alema Ortadoğu Turuna Çıkacak İtalya Dışişleri Bakanı Massimo D'Alema, Ortadoğu'ya bir ziyaret gerçekleştireceğini açıkladı. D'Alema'nın, İsrail ile Lü..
Özel Uçakla Yollandı Bruneı Sultanı'nın Oğlu Prens Azim, Ünlü Pop Yıldızı Marıah Carey'e 3 Milyon Pound Değerinde Elmas Mücevher Hediye Etti.
Atina: Yunanistan'da İlköğretim Okullarında Yeni Güvenlik Önlemleri Yunanistan'da son yıllarda okullardaki narkotik bağımlılığı ve artan çocuk kaçırmalarının önüne geçebilmek amacıyla Çevre D..
Lahey: Afganistan'da Savaş Uçağı Düştü: 1 Ölü Afganistan'da görev yapan Hollanda Ordusu'na ait bir savaş uçağı düştü. Hollanda Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, uçağın pilotu ha..
Canaydın: "Inamoto'yu Hocamız Çok İstedi" Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, yeni transfer Junichi Inamoto'yu, teknik direktör Erik Gerets'in isteğiyle takıma kazandırdıklarını söyle..
Sudan, Bm Güvenlik Konseyi Kararını Reddetti Sudan, BM Güvenlik Konseyi'nin, ülkenin Darfur bölgesine BM Barış Gücü yerleştirilmesi kararını reddetti.
Şimdi Sıra Didem'de İbrahim Tatlıses, Kendi Kazanmakla Kalmıyor, Etrafında Olan İnsanların Da Hatırı Sayılır Servet Yapmasına Vesile Oluyor.
İtalyan Savaş Gemileri Lübnan Karasularında BM'nin Lübnan'daki geçici barış gücü UNIFIL'in güçlendirilmesine katkıda bulunan ülkelerden biri olan İtalya'ya ait Garibaldi Uçak Gemisi ve berab..
Miami: Miami'de İniş Yapan Bir Uçağın Lastikleri Patladı US Havayolları'na ait bir uçağın lastikleri, Miami'ye inişi geçtiği sırada patladı. 100'e yakın yolcusu bulunan uçakta panik yaşandı. ..
Sinyora: "Asker Konusunda İsrail Hükümetiyle Hiçbir Temasımız Olmadı'' Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, 12 Temmuz'da Hizbullah tarafından kaçırılan İsrailli askerlerin serbest bırakılması konus..
Tel Aviv: Kaçırılan İsrail Askerleri İçin Destek Gösterisi Düzenlendi Tel Aviv'de biraraya gelen binlerce İsrailli, kaçırılan İsrail askerlerine destek verdi. Hamas ve Hizbullah militanları t..
Van: Gaziler Derneği'nden Karael'e Teşekkür Ziyareti Muharip Gaziler Derneği Van Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Uğur ile dernek üyeleri, Van Demirciler Tornacılar Tamirciler ve Esnaf San..
Eskişehir: 1 Eylül Dünya Barış Günü Eskişehir'de, dünyada barışın sağlanmasını isteyen bir grup, mum yakıp basın açıklaması yaptı.
Paris: İran'ın Nükleer Programı Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste Blazy, İran'ın BM Güvenlik Konseyi'ne verdiği yetersiz cevaptan üzüntü duyduğunu söyledi.
Bush: "Irak'tan Erken Çekilmek Tam Bir Felaket Olur" ABD Başkanı George W. Bush, Irak'tan erken çekilmenin ''tam bir felaket'' olacağını söyledi.
İstanbul: Sivasspor, 4 Futbolcuyla Sözleşme İmzaladı Sivasspor, daha önce prensipte anlaştığı 4 futbolcuyla sözleşme imzaladı.
Bağdat: Bağdat'taki Patlama Irak'ın başkenti Bağdat'ta bu akşam saatlerinde kentin orta mahallerinde meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 50 kişinin öldüğü, 160 Iraklı sivilin de ya..
Salt Lake Cıty: Abd Başkanı Bush'un Açıklamaları ABD Başkanı George W. Bush, İran'ı nükleer programını durdurmaması durumunda ağır bir bedel ödeyeceği hususunda uyardı.
Beyrut: Türkiye'den Lübnan'a Yardım İsrail hava saldırıları sebebiyle yerle bir olan Güney Lübnan köyü Hıyam'a, Deniz Feneri Derneği, IBS ve Yeryüzü Doktorları örgütleri tarafından gönderilen..
Sur: Lübnanlı Şiiler, Emel Örgütü Kurucusu Musa El Sadr'ı Andı Binlerce Lübnanlı Şii, Emel Örgütü (Yoksun Hareketi Lübnan Direniş Lejyonları) kurucusu Musa El Sadr'ın kayboluşunun yıl dönümün..
Erdoğan: "Bana Neci Anlayış İhanet Olur" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bize neci bir anlayışla sorumluluklarımızdan geri durmak, tarihimize, geleceğimize ve milletimizin yüksek menfaatleri..
İhd'liler 1 Eylül'e Uykusuz Girecek İnsan Hakları Derneği İstanbul Şubesi, 1 Eylül Dünya Barış Günü Öncesi, Dünyada Yaşanan Savaşları, Bu Geceyi Uykusuz Geçirerek Protesto Edecek.
Afganistan'da Hollanda'ya Ait F-16 Düştü Afganistan'da, Hollanda'ya ait bir F-16 uçağının düştüğü ve pilotun öldüğü bildirildi.
Bağdat'ta Ölenlerin Sayısı 46'ya Yükseldi Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlenen saldırılarda ölenlerin sayısı 46'ya yükseldi.
Saidi: ''Rapor Olumsuz Değil'' İran Atom Enerjisi Kurumu Başkan Yardımcısı Muhammed Saidi, Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun (UAEK) İran hakkındaki raporunun olumsuz olmadığını söyledi.
Chrıstına'nın Deniz Tutkusu Büyük Teknelerle Denizlere Açılmaya Bayılan Genç Şarkıcı, Her Fırsatta Roberto Cavallı, Flavıo Brıatore Gibi Ünlülerin Muhteşem Yatlarına Konuk Oluyor Ve Deniz Has..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10