16 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

16 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüzmen: "İhracattan Başka Yol Yok" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, dengeleri sağlayabilmek için ihracattan başka yol olmadığını söyledi.
Lefkoşa: Ktbk'da Görev Değişimi Yarın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) 2 yıllık görev sürelerini tamamlayan komutanlar, görevlerini devrederek adadan ayrılıyor.
Balçık Köyünde Su Toplama Havzasındaki İki Bina Yıkıldı Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Balçık köyünde, Ömerli Barajı koruma havzası içinde kalan iki bina İstanbul Su ve Kanalizasyon İdares..
Beyrut: Gül'ün Beyrut Ziyareti Türkiye Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ve Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-Blazy Lübnan'ın İsraille sınır bölgesinde güçlendirilmiş bir Birleşmiş Milletle..
Yeşimspor'dan Antrenörlere Eğitim... Türkiye Basketbol İkinci Ligi (TB2L) takımlarından Yeşimspor, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Eğitim Kurulu tarafından gerçekleştirilen kurs ve semin..
Beyrut: Bm Kararının Ardından Fransa, İsrail'den Lübnan'a uyguladığı hava ve deniz ablukasını kaldırmasını istedi.
Gökçek'e Kuğulu Park Tepkisi Devam Ediyor Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, Kuğulu Park'ın Bir Bölümünü Taşıt Yolu Olarak Düzenlemek İstemesine Tepki Olarak, Ankaram Platformu İle Kavaklıdere..
Başbakanın sözleri gerçeği yansıtmıyor Kısa süre önce 12 Eylül tarihinde olağanüstü genel kurul kararı alan Fiskobirlik Yönetim Kurulu, Başbakan Recep Erdoğan'ın fındık ve Fiskobirlik ile il..
Ankara: Türkiye'nin Kurmayı Düşündüğü Nükleer Santral, 2012'den Sonra Devreye Girecek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin kurmayı düşündüğü nükleer santrallerin 2012'den..
Ankara: 17 Ağustos Depremi'nin Yıldönümü TBMM Başkanı Bülent Arınç, 17 Ağustos 1999 tarihinde meydana gelen Marmara Depremi'nin yedinci yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ankara: Bakan Aksu'dan Soru Önergesine Cevap İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, 36 ilin belediye başkan eşlerinden gelen talep üzerine, 24-27 Mayıs 2006 tarihleri arasında bir tanıtım gezisi dü..
Gül: "Bölge Ülkeleriyle Görüşmelerimiz Devam Edecek" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye'nin Lübnan'daki gelişmelerle ilgili olarak bölge ülkeleriyle görüşmeyi sürd..
Borsa 2. Seansa 37.985,62 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansa, önceki kapanışa göre 20,94 puan düşerek 37.985,62 puandan başladı.
Voleybolda Transfer... - Yeşilyurt Rus Oyuncu İsaeva İle Anlaştı Bayanlar Birinci Voleybol Ligi'nde mücadele eden Yeşilyurt, Rus oyuncu Tatiana İsaeva ile anlaştı.
Akçat Beldesine Kültür Merkezi Yapılacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce Karamürsel ilçesi Akçat beldesinde kültür merkezi yaptırılacak.
Kılıç-kalkan Halk Oyunları Derneği Üyeleri İngiltere Yolcusu... Bursa Kılıç-Kalkan Halk Oyunları Derneği, 21-25 Ağustos tarihlerinde İngiltere'nin Newcastle kentinde yapılacak ''Üst Düzey Oy..
Ankara: Başkent Ankara'da Rus Akrobatların Müthiş Gösterisi Rusya'dan gelen Rus Akrobasi Grubu'nun yaklaşık bir hafta sürecek 'Park Akrobasi Gösterileri'nin ilki Güvenpark'ta yapıldı.
İstanbul: Vali Güler'den, İstanbul'daki Deprem Çalışmaları Değerlendirmesi İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul'un belki de önemli bir bölümünün yıkılıp yeniden yapılması gibi bir olayla k..
Giresun: Başbakan Erdoğan'ın Fiskobirlik Hakkındaki Açıklamaları Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'nin (FİSKOBİRLİK) fındık üreticisi ve Türkiye çıkarlarına aykırı hiçbir oluşumun içe..
Helsinki: Bm Kararının Ardından Avrupa Birliği Dönem Başkanı Finlandiya Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioja, Lübnan'da kalıcı bir barışın ancak İsrail-Filistin anlaşmazlığının çözülmesi ile sağla..
Sanayiciye Kredi Desteği Kayseri-(dha)- Türkiye Finans Katılım Bankası İle Kayseri Sanayi Odası Arasında, Sanayicilere 50- 150 Bin Ytl Arasında Kredi Verilmesine İlişkin Protokol İmzalandı. K..
Kalecinin Öfkesi Brezilya’da Oynanan Bir Lig Maçında Hakemin 2’nci Sarı Kart Gösterdiği Futbolcu Sinirlerine Hakim Olamayınca Hakemin Üzerine Yürüdü. Aval Takımında Oynayan Kaleci..
Diyarbakırspor-karşıyaka Maçının Başlama Saati Değişti Türk Telekom Lig (a)'da Hafta Sonunda Oynanacak Diyarbakırspor-karşıyaka Maçının Başlama Saatinde Değişiklik Yapıldı.
İstanbul Valisi Güler: "İstanbul'u Yıkıp Tekrar Yapacağız" İstanbul Valisi Muammer Güler, Olası Bir Depremin Etkilerini En Aza İndirmek İçin, İstanbul’un Önemli Bir Kısmının Yıkılıp Yeniden İ..
Bakan Gül, Lübnan Meclis Başkanı İle Görüştü Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Lübnan Meclis Başkanı Nebih Berri ile bir araya geldi.
Bursa'da Kredi Kartı Dolandırıcılığı Bursa'da başka kişilere ait evrakla kredi kartı ve tüketici kredisi aldıkları iddia edilen 4 kişi, yakalandı.
Çanakkale: Çomü Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü Yetenek Sınavı Kursu Açtı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Bölümü tarafından yetenek sınavı tanıtım kursu açıldı.
Isparta: Bunalıma Giren Genç Kız Ölmek İstedi Isparta'da, bunalıma giren genç bir kız, ilaç içerek intihara teşebbüs etti.
Malatya: Basketbolda, Malatya Belediyespor İle İnönü Üniversitesi Ligden Çekildi Malatya'da Bayanlar Basketbol 2. Ligi takımlarından Malatya Belediyespor ile Erkekler Basketbol 2. Ligi takıml..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10