16 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

16 Ağustos 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Niğde: Serinlemek İçin Göle Giren Genç Kız Kayboldu Niğde'de serinlemek için krater gölüne giren bir genç kız kayboldu.
Samsun: Samsun'da Otobüs Kazası: 5 Ölü, 33 Yaralı...(4) Samsun'da, 5 kişinin hayatını kaybettiği ve 33 kişinin yaralandığı otobüs kazasında, yaralanan Gürcistan, Azeri ve Türk uyruklu yolcula..
Antalya: Alanya'da, ''mavi'' Adlı Operasyonla Gözaltına Alınan 12 Kişi Tutuklandı Alanya'da, polisin düzenlediği ''Mavi'' adlı operasyonla gözaltına alınarak adliyeye çıkarılan 26 kişiden 12'..
Siirt: Siirt'te Sıcak Havadan Etkilenen Gencin Kalbi Sıkıştı Siirt'te, artan hava sıcaklığından etkilenen bir gencin kalbi sıkıştı.
Elektrikte aydınlatma bedeline itiraz Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), sokak aydınlatmasının yıllık giderinin 302 milyon YTL olduğunu, buna karşın halktan 768 milyon YTL toplanmak istendiği..
Ecevit 91 gündür GATA'da Eski Başbakan Bülent Ecevit, 18 Mayısta geçirdiği beyin kanamasının ardından kaldırıldığı GATA'da bugün 91. gününü dolduruyor. Ecevit'in yaşı nedeniyle yaşadığı birta..
Ege Ordu'ya yeni komutan Orgenaral Fethi Remzi Tuncel, görevi Orgeneral Şükrü Sarıışık'a devretti
Madrid: İspanya'da Yabancılara Oy Kullanma Hakkı İspanya hükümeti, oturumu olan yabancılara seçimlerde oy kullanma hakkı verdi.
Galatasaray'ın Alt Yapısı Para Basıyor Özellikle Arda Turan'ın, Boleslav Ve Kayserispor Maçlarında Gösterdiği Yüksek Performansın Ardından, Galatasaray'ın Alt Yapısı Bir Kez Daha Gündeme Geld..
Statlara Etik Kurallar Tablosu Asılacak Futbol Federasyonu Stadyum ve Güvenlik Komitesi, profesyonel liglerde mücadele eden kulüplerin statlarına ''Etik Kurallar'' tablosu asılması kararı al..
Avrupa Futbol Şampiyonası Hazırlık Maçları Sürüyor 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu Maçları Öncesi Dün Gece Oynanan Hazırlık Karşılaşmalarında, Ukrayna, Azerbaycan'ı 6-0 Yenerken, İ..
Bülent Ecevit'in Sağlık Durumu İyi Eski Başbakan Bülent Ecevit, 18 Mayısta geçirdiği beyin kanamasının ardından kaldırıldığı GATA'da bugün 91. gününü dolduruyor.
Plastik Sanatlar Buluşması Çsm'de Ankara’nın En Büyük Plastik Sanatlar Buluşması 9-15 Nisan 2007’de Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde Düzenlenecek.
Vergide Tc Kimlik Numarası Dönemi Başlıyor Vergi kimlik numarası yerine TC kimlik numarası kullanımına ilişkin uygulama, 1 Kasım 2006 tarihinde başlatılıyor.
Kullar Beldesi'nde Elektrik Kesintileri... İzmit'e bağlı Kullar Beldesi'nde 4 gün süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.
Hollywood'un en çekici ünlüleri Orlando Bloom, Nicole Kidman, Teri Hatcher ve Jake Gyllenhaal'ın da aralarında bulunduğu oyuncular, en çekici yıldızlar seçildi. Internet sitesi ''entertainmen..
ANASİAD, ilk şubesini Bursa'da açtı BURSA - Anadolu'daki işadamlarının sorunlarını gündeme getirmek için kısa bir süre önce genel merkezini Bursa'da faaliyete geçiren Anadolu Sanayici ve İşa..
Nükleer santraller 2012 yılından sonra devreye girecek ANKARA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin kurmayı düşündüğü nükleer santrallerin 2012'den sonra devreye gireceğ..
Bakan Tüzmen: İstikrarlı bir dış ticaret için herşeyi yapıyoruz KARAMAN - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'de istikrarlı bir ihracat, istikrarlı bir dış ticaretin yaşanması için ellerind..
Erzurum: Erzurum'da Kazılarda Ortaya Çıkan Kafatasları Geçtiğimiz gün Erzurum'un Yıldızkent mevkiinde kazı yapan DSİ işçileri tarafından bulunan kafatası ve kemiklerin, daha sonra yapılan ara..
Malatya: Malatya'dan Kısa Kısa Malatya'da silahla tehdit etme ve açık senet imzalatma iddiasıyla 1 kişi tutuklandı, 1 kişi de tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
EMO'nun hesabına göre aydınlatmanın maliyeti 302 milyon YTL, devletin istediği 768 milyon YTL ANKARA - Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), aydınlatma bedeli olarak konutlardan 2 YTL, ticaretha..
Ankara'da yarın bazı semtler 12 saat süreyle susuz kalacak ANKARA- Çankaya İlçesi T31 su deposunda bağlantı çalışması yapılacağından yarın saat 09.00-21.00 saatleri arasında 12 saat süreyle A..
Vali Güler: Depreme karşı İstanbul'un önemli kısmı yıkılıp yeniden yapılmalı İSTANBUL- İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul'un önemli bir kısmının deprem riskine karşı yıkılıp yeniden yapı..
Statlara 'Etik Kurallar' tablosu asılacak İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Stadyum ve Güvenlik Komitesi, profesyonel liglerde mücadele eden kulüplerin statlarına 'Etik Kurallar' ta..
Ankara: Karadeniz Bölgesi Kanser Ve Kanser Risk Faktörleri Araştırması Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Çernobil kazasının, Karadeniz Bölgesi'nde kanser vakalarının artışına yol açmadığının bilimse..
Basra: Basra Valilik Binasına Roket Saldırısı Irak'ın güneyinde bulunan Basra'daki Valilik binasına roket saldırısı düzenlendiği bildirildi.
Opec: "Yüksek Fiyat Bu Yıl Talebi Daraltacak" Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC), 2006 yılı için küresel petrol talebindeki artışın önceki tahminlerinin gerisinde kalacağını bildirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10