14 Ağustos 2006 Pazartesi Günü Haberleri

14 Ağustos 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzon: Trabzonspor'da İşler Yolunda Gitmiyor Turkcell Süper Ligi'nin 2. haftasında kendi sahasında Vestel Manisspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da işler yolunda gitmiyor. Bordo-mavil..
Giresun: 2006 Ürünü Fındığın Durumu Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun Milletvekili Hasan Aydın, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından fındık alımı için alt yapı hazırlıklarının..
Ankara: Chp'li Tandoğdu'dan Soru Önergesi CHP Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu, bir süre önce TBMM tarafından yasalaştırılan ve 1 Ocak 2007 tarihinde uygulanacak olan Genel Sağlık Sigortası Ka..
Ankara: Bakan Özak'tan Yabancıların Mal Edinmesiyle İlgili Açıklama Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, yabancıların Türkiye'de taşınmaz satın almalarında, 2006 yılının ilk 7 ayında..
Kktc'de Şimdilik Çevre Tehdidi Yok Lübnan'da İsrail Tarafından Vurulan Elektrik Santraliyle Birlikte Akdeniz'e Dökülen Petrolün Kktc Sahillerini Henüz Tehdit Etmediği Açıklandı.
Malatya: Malatya'da Şüpheli Paket Alarmı Yasadışı terör örgütü PKK'nın kuruluş yıldönümü nedeniyle Malatya'da da güvenlik güçleri alarma geçerken, her şüpheli paket titizlikle inceleniyor.
Sağlık Bakanı Akdağ Bursa'da: ''Vatandaşlarımız 2005 Yılında 1 Milyar 200 Milyon Kutu İlaç Kullandı'' Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ''Vatandaşlarımız 2005 yılında 1 milyar 200 milyon kutu ilaç ..
Bakan Özak: Hedefimiz 2013'de 800 milyar dolarlık GSMH'yı yakalamak TRABZON - Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak, 2013 yılında Türkiye'nin hedefinin gayrisafi milli hasılada 800 mi..
Beyrut: Bm Kararının Ardından Lübnan'daki, Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü (UNIFIL) Komutanı General Alain Pellegrini, Lübnan ve İsrail ordu yetkilileriyle ortak bir toplantı gerçekleşt..
Fenerbahçe'de Olağan Genel Kurul 15 Eylül'de İSTANBUL - Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.Ş. de 01.06.2005-31.05.2006 özel hesap dönemi Hissedarlar Olağan Genel Kurul Toplantıs..
Ankara: Akif Gülle'nin Sağlık Durumu Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nihat Tosun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle'nin beklenenden daha hızlı iyileştiğini..
Ankara: İran İle Doğalgaz Pazarlığı Yarın Türkiye'nin geçtiğimiz kış hem Rusya hem de İran'dan gelen doğalgaz akışında sıkıntılar yaşamasının ardından, aynı sıkıntıların yaşanılmaması için şi..
Ahmedinecad'ın 'blog'u var Batı karşıtı sert çıkışları ile tanınan İran Devlet Başkanı Mahmud Ahmedinecad da teknolojiye uyum sağladı. Muhafazakar lider, dünya genelinde oldukça popüler olan ..
Ankara: Finansal Sektörün Tek Çatı Altında Toplanması Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Hazine Müsteşarlığı, BDDK ve SPK'nın tek çatı altında toplanması konusunda şu ana ..
Peretz: "Ateşkese Genelde Uyuluyor" İsrail Savunma Bakanı Amir Peretz, yerel çatışmalar dışında Lübnan'ın güneyinde ateşkese genelde uyulduğunu söyledi.
"Memur en az bin 475 YTL istiyor" Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu,yarın başlayacak toplu görüşmelerde, en düşük memur maaşının bin 475 YTL olmasını talep edeceklerini söyledi. Aksu, konfed..
Ağrı: 16 Yaşaltı Dünya Satranç Olimpiyatı Sona Erdi Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde geçen hafta başlayan '16 Yaşaltı Dünya Satranç Olimpiyatı' sona erdi. Olimpiyatta Ukrayna takımı şampiyon o..
Şirketler vergi konusunda cimriler Çok sayıda işçi istihdam eden birçok şirket, kurumlar vergisi bildirimlerinde, tek bir asgari ücretliye maaş ödeyecek kadar dahi para kazanamadığını beyan e..
İzmir: İzmir'de Deprem İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde saat 11.25 sıralarında 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı olmazken, ilçede kısa süreli panik yaşandı.
Bağdat: İngilizler, Amara'yı Irak Askerine Devrediyor Irak'taki çokuluslu güce bağlı İngiliz askerinin, başkent Bağdat'ın güneyindeki Amara bölgesini Irak askerine devredecekleri bildirildi.
Gazze: Gazze'de, İsrail Tank Ateşiyle 3 Filistin Öldü Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Beit Hanoun'da, İsrail'in tank ateşiyle biri genç 3 Filistinli öldü.
Kudüs: Bm Kararının Ardından İsrail Savunma Bakanı Amir Peretz, İsrail ordusunun Hizbullah savaşçılarının Lübnan'ın güneyine dönmesine izin vermeyeceğini söyledi.
Beyrut: Bm Kararının Ardından İsrail ile Hizbullah arasında ateşkes ilan edilmesine rağmen sivil ölümleri devam ediyor. Yaşanan ateşkese rağmen 1 kişinin ölümünün ve 6 kişinin yaralanmasının ..
'' 2. Uluslararası Müslüman Gençler Kültürel İşbirliği Konferansı''... Uluslararası Gençlik Forumu (IYFO) Genel Başkanı Lütfi Yalman, ''ABD, İsrail ve insani hiçbir tarafı bulunmayan BM ile ..
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Hazine'ye borcu 1.6 milyar YTL ANKARA - İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Hazine'ye borcunun 1 milyar 632 milyon 299 bin 359 ..
Taşucu'nda 200'den Fazla Mühimmat Yüklü Konteyner Sevkıyatı Bekliyor Adana'daki İncirlik Üssü'nde Abd'ye Ait Mühimmatın Sevk Edildiği Mersin'in Silifke İlçesi'ndeki Nato Limanı, 200'den Fazla..
Ankara: Ankaralı Sanatçılardan İsrail Protestosu Ankaralı bir grup sanatçı, İsrail'in Lübnan'a yaptığı saldırıları protesto etmek amacıyla İsrail Büyükelçiliği önünde eylem yaptı.
Hazine'de finans dünyasına denetim komisyonu Hazine, finans dünyasının koordineli denetimi için bir komisyon oluşturdu. Bilkent Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Kürşat Aydoğan başkanlı..
Taşucu NATO Limanı ABD'nin mühimmat deposu gibi 200'den fazla mühimmat yüklü konteyner sevkıyatı bekliyor
Kudüs: İsrail, Lübnan Saldırısının Önceden Planlandığı İddialarını Reddetti İsrail, Amerikan gazetesinde yer alan Lübnan saldırısının önceden planladığı ile ilgili haberi reddetti.
Çevre yolunda faciaya kıl payı Eskişehir'de TIR'ın arka tekerlerinden 3'ü birden patlayınca kasasında bulunan tonlarca ağırlığındaki demir kolonlardan 2'si düştü. 1'i çevre yolunun geliş, di..
Beyrut: Bm Kararının Ardından Lübnan'daki Şii Müslüman grup Hizbullah, bir ay devam eden ve Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi kararı ile bugün yürürlüğe giren ateşkesle birlikte "İsra..
Beyrut: Lübnanlılar, Yıkılan Evlerinin Başında Birleşmiş Milletler'in (BM) aldığı karar sonrası, Dahiye bölgesindeki evlerine gelen Lübnanlılar, gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını ..
Lefkoşa: Kıbrıs Barış Harekatı'nın İkinci Aşaması 32. Yılında KKTC'de 20 Temmuz 1974 Barış Harekatı'nın ikinci aşaması, 32. yıldönümünde çeşitli törenlerle kutlanıyor.
Beyrut: Ortadoğ'uda Savaş Gerginliği İsrail ile Hizbullah arasında ateşkes kararı yürürlüğe girmeden saatler önce İsrail'in gerçekleştirdiği bir bombardımanda 10 yaşında bir kız çocuğu ve ann..
Sur: Bm Kararının Ardından Birleşmiş Milletler'in (BM) ateşkes kararının ardından İsrail bombardımanın sona ermesiyle Sur halkı yıkılan evlerinin durumunu gözden geçiriyor.
Çankaya Köşkü Önünde Basın Açıklaması Üreticiler ve Tüketiciler Birliği Başkanı, kayısı üreticisi Veysel Karani, kayısı taban fiyatlarının artırılmasını istedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10