1 Ağustos 2006 Salı Günü Haberleri

1 Ağustos 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Barolar zorunlu avukat görevlendirme uygulamasını durdurdu/ Savcılık soruşturma başlattı ANKARA/İSTANBUL - Ankara ve İstanbul Baroları ödenek yokluğu nedeniyle avukat görevlendirmelerini bugü..
Dolar 1,51 YTL seviyesinde İstanbul serbest piyasada kapanış saatlerinde doların satış fiyatı 1,5100, avronun satış fiyatı 1,9250 YTL oldu. Piyasanın kapanışı itibarıyla Kapalıçarşı'da 1,5020..
Bütçe 22 yıldan sonra fazla verdi Merkezi Yönetim Bütçesi, yılın ilk yarısı itibarıyle 1984'den bu yana ilk defa fazla verdi. Maliye Bakanlığı, Kamu mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu uyarınca, ..
Adana: Yaşam Boyu Öğrenme Programı Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Avrupa Üniversiteler Birliği'ne uyum çalışmaları çerçevesinde hazırladıkları "Yaşam Boyu Öğren..
İstanbul: Ekmeleddin İhsanoğlu Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi İKÖ Genel Sekreteri Prof. Ekmeleddin İhsanoğlu, "İki tane askerin kaçırılması bu devlet terörünün sebebi olarak gösterilemez..
Ankara: Yeraltı Madenciliği Değerlendirme Toplantısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, madenlerde meydana gelen kazaların yüzde 53'ünün gaz patlaması, yüzde 25'inin göçük ve yüzde..
Ankara: Ankara'da Su Kesintisi Ankara'nın bazı semtlerinde, yarın ve 3 Ağustos günlerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Bursa: Arap Turist Kılığındaki Hırsızlar, Genç Kızın Paralarını Çaldı Bursa'da, Arap turist kılığındaki hırsızlar, bankadan para çeken kızı soydu.
Bursa: Alkollü Şahsı Bıçaklayıp Gasp Ettiler Bursa'da, alkollü bir şahsı bıçaklayarak cep telefonunu gasp eden 2 kişi aranıyor.
Malatya: Deveci Demir Madeni, İhaleyle Özelleştirilecek Malatya'nın Hekimhan İlçesi'ndeki Deveci Demir Madeni Sahası ihaleyle özelleştirilecek.
İstanbul: İstanbul'da Çete Operasyonu Bakırköy'de bir işyerine yapılan silahlı saldırı sonucu, işyerindeki iki müşterinin yaralanması ve bir kişinin gasp amaçlı tehdit edilmesi olayına karışt..
Van: Van'da Fuhuş Operasyonu Van İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda, para karşılığı fuhuş yapan yabancı uyruklu 1 kadın yakalandı.
Balıkesir: Ağrı Kesici Şurup İçen 3 Yaşındaki Çocuk Zehirlendi Balıkesir'in Erdek İlçesi'ne bağlı Karşıyaka Beldesi'nde, bir şişe ağrı kesici şurup içen çocuk zehirlendi.
Bilecik: Bilecik'te Orman Yangınları Bilecik'te aynı saatlerde 2 ayrı orman yangını çıktı.
Balıkesir: Balıkesir'de İşadamına İnfaz Girişimi Balıkesir'de, bir mermer fabrikasının genel müdür yardımcısı, iş çıkışında silahlı saldırıya uğradı. Yaralanan işadamı, hastanede tedavi altın..
Gaziantep: Gaziantep'teki Trafik Kazası Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında yaralanan 8 kişiden 2'si, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.
Bursa: Yaşlı Kadını Hastanede Dolandırdılar Bursa'da yaşlı bir kadın hastanede dolandırıldı.
Mersin: Tarsus Meslek Yüksek Okulu'ndan Hırsızlık Mersin'in Tarsus İlçesi'nde, Tarsus Meslek Yüksek Okulu'ndan alüminyum çalan 3 kişi yakalandı.
Türk Sanatçılar İtalya'da Buluşuyor İtalya'da düzenlenen ''Türkler Avrupa'da'' adlı kültürel etkinlik, Türk sineması ve tiyatrosundan önemli isimleri bu ülkede bir araya getiriyor.
Irak'ta Şiddet Bugün 58 Can Aldı Irak'ta bugün meydana gelen şiddet olaylarında toplam can kaybı sayısı 58 oldu.
Bağdat: Irak'ta, Patlayan Bombanın Etkisiyle 1 Abd Askeri Öldü Irak'ın başşehri Bağdat'ın güneyinde, bir ABD askeri konvoyu geçtiği sırada, yol kenarına yerleştirilen bir bombanın patlaması ü..
Bursa Valiliğinden Sıcak Hava Uyarısı... Bursa Valiliği, hava sıcaklıklarındaki artışla ilgili vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısında bulundu.
Şam: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Lübnan, İsrail ile yaşanan 3 haftalık çatışmanın sonlandırılması için çıkacak bir Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi kararının zorla kabul ettirilmesi..
AK Parti'den yalanlama ANKARA - AK Parti'nin Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, dün gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında G..
YAŞ, ilk gün çalışmalarını tamamladı ANKARA - Yüksek Askeri Şura (YAŞ), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki ilk gün çalışmalarını tamamladı. Genelkurmay Başkanlığı Karargahı Çak..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10