8 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

8 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB müzakerelerini başarıyla bitirenler (5) Dört gündür AB üyesi bazı ülkelerin başmüzakerecileriyle, müzakere süreçlerini konuştuk. Sıra, müzakere için masanın karşı tarafına AB Komisyonu..
Hakkari'de fark edilen mayın imha edildi Hakkari'de, Jandarma ekipleri tarafında son anda fark edilen mayın imha edildi.
Erdoğan: Küresel barış olmadan küresel terör bitmez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, küresel barışı gerçekleştirmeden küresel terörün önünün alınamayacağını, öncelikle barışı küreselleştirmek z..
Fuel Oil'e zam TÜPRAŞ, fuel oil-6’nın vergisiz rafineri satış fiyatına yüzde 5.3 oranında zam yaptı. Zammın perakende fiyatlara yarından itibaren yüzde 3.3 oranında yansıması bekleniyor.
Haberin Devamı>>> www.sexiesthotels.com internet sitesinin seçtiği "Dünyanın en seksi 100 oteli" listesine...Bu konserleri atlamayın
Haberin Devamı>>> Bir dönemin skandal ismi, çapkın şeyh Ali Kalkancı bu kez de karısının kendisine açtığı 2 trilyon liralık tazminat davasıyla gündemde. Sahte şeyh..."Biz daha estetik voleybo..
Tokat Reşadiye iki kez hafif sallandı Tokat'ın Reşadiye İlçesi'nde iki defa hafif şiddette deprem meydana geldi.
İstanbul'da bir taksici cinayeti daha Eyüp'te, aracı içinde tabancayla ensesinden vurulduktan sonra kaza yapan taksi sürücüsü öldü.
Sağlık Bakanlığı 1086 personel alacak Sağlık Bakanlığı, 1086 sözleşmeli personel alacağını duyurdu. 13 Aralık 2003’te yapılan Sözleşmeli Personel Sınavı’na katılan adayların başlamak istedikl..
Terör mağduruna çalışma imkanı Bakanlar Kurulu, 50 ve daha fazla işçi çalıştıran işyerlerindeki özürlü, eski hükümlü ve terör mağduru çalıştırma zorunluluğunu, yıl başından itibaren geçerli o..
12 Dev Adam'ın mesaisi 27 Temmuz'da Akdeniz Oyunlarını 4. sırada tamamlayan ve oyunların ardından tatile çıkan A Milli Basketbol Takımı, 27 Temmuz'da biraraya gelecek.
Antonio Granger Efes'e dönüyor Türkiye Basketbol Ligi'nde son 4 yılın şampiyonu Efes Pilsen, 2002-2003 ve 2003-2004 sezonunda formasını giyen oyuncu Antonio Granger ile anlaştı.
Kalede bir libero Bordo mavili kulübün kurmayları Trabzonspor kalesine yakışacak bir isim arıyorlardı. İnce eleyip sık dokudular ve Brezilya’nın 22 yaşındaki en genç file bekçisinde karar kıl..
» 1 2 3 4 5 6