6 Temmuz 2005 Çarşamba Günü Haberleri

6 Temmuz 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB müzakerelerini başarıyla bitirenler (3) Aslında işin başında Çek halkının bilgisi, bilinç düzeyi oldukça sınırlıydı. Ancak yine de müzakerelere başlamıştık ve yapılan birtakım reformlar he..
Baykal: Bir insan TÜBİTAK'la niye uğraşır CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, TÜBİTAK'ın, Adli Tıp'ın devletin, cumhuriyetin kurumları olduğunu belirterek, "Bir insan TÜBİTAK'la, Adli Tıp'la niye..
Adres bildirmek zorunlu hale geliyor İstihbarat birimlerince "gerekli hallerde" telefon dinlemeyi öngören yasanın Meclis'te kabul edilmesinden sonra, şimdi de bütün vatandaşlara adres bildirm..
Basından Yargıtay'ın AA kararına tepki Basın kuruluşları, Yargıtay Hukuk Genel Kurulu'nun, "kişilik haklarına saldırı" kabul ettiği, bir siyasinin basın toplantısındaki ifadelerini "ekleme ve..
Asya Tur'da sıkıntılı dönem Turizm şirketi Asya Tur'un Genel Müdürü Haldun Bezci, şirketin içinde bulunduğu durum nedeniyle, kendilerinden alacağı olan müşterilerin sabırlı olmasını istedi. B..
AP, KKTC ile 'temas grubu' kurmak istiyor Avrupa Parlamentosu'nun, KKTC ile ilişkilerde bir çeşit danışma organı olarak görev yapacak "temas grubu" kurmak isteği bildirildi.
Olli Rehn, DEHAP'lılarla görüştü Avrupa Birliği'nin genişlemeden sorumlu üyesi Olli Rehn, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve DEHAP Genel Başkanı Tuncer Bakırhan ile Avru..
Savarona'da kara para iddiası Brüksel Savcılığı, Pakistan asıllı Monacolu bir işadamının Atatürk'ün yatı Savarona'yı, "kara para aklama için kullandığını" iddia etti.
Bingöl'deki patlamada şehit sayısı 6 oldu Bingöl- Tatvan seferini yaparken Bingöl'ün Genç İlçesi yakınlarında PKK’lı teröristlerce demiryoluna yerleştirilen uzaktan kumandalı bombanın patlatı..
Bingöl'deki patlamada bir kişi daha öldü Bingöl'ün Suveren İstasyonu yakınlarında Elazığ-Tatvan seferini yapan trenin geçişi sırasında meydana gelen patlamada yaralan TCDD personeli güvenlik ..
Şanlıurfa'da zincirleme kaza: 3 ölü Şanlıurfa'da meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 kişi öldü, 6 kişi yaralandı. Mehmet Güney yönetimindeki 21 AV 664 plakalı minibüs, Şanlıurfa-Gazia..
» 1 2 3 4 5 6 7 8