5 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

5 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB müzakerelerini başarıyla bitirenler (2) Macaristan müzakerecisi Balazs: Kulübe girmek istiyorsanız, uyum sağlamalısınız. Din faktörü önemli değil, çünkü Türkiye modern. AB kafasıyla düşünm..
Şanlıurfa'da aileye saldırı: 2 ölü, 6 yaralı Şanlıurfa'da bir eve düzenlenen silahlı baskında anne ile oğlu öldürüldü, 6 kişi yaralandı. Saldırganlardan biri, yaralı olarak yakalandı.
Memur adaylarının başvuruları başladı Kamu kurum ve kuruluşlarının açık kadrolarına ilk defa atanacak adayların tercih formu doldurma süresi bugün başladı.
Anayasa Mahkemesi başkan seçemedi Anayasa Mahkemesi Başkanlığı için bugün yapılan seçimlerin 10 turundan sonuç alınamadı.
Diyarbakır'da hortum: 1 yaralı Diyarbakır'ın Çüngüş İlçesi'nde hortumun uçurduğu 8 yaşındaki çocuk ağır yaralandı. Dün akşam saatlerinde Bursa'dan ailesiyle yakınlarını görmek için Diyarbakır..
CHP: AKP, batan İhlas Finans'ı korudu CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, "AKP, İhlas Finans'ı koruyarak kamuoyu vicdanını bir kez daha yaralamış, 'hortumları kestim' lafının filan gerçekle hiçb..
Alpkaya: Tüm satın almalar usule uygun Emekli Oramiral Bülent Alpkaya, aldığı vazo ile askeriyeyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı İlhami Erdil’in eşi Füsun E..
Baykal'dan Başbakanlık Sözcüsü'ne tepki CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "ham hum şaralop" açıklaması nedeniyle kendisini "argo" sözcükler kullanmakla suçlayan Başbakanlık Sözcüsü Akif Beki’ye..
Kapkaççıyı esnaf yakaladı Aksaray'da, yaşlı bir kişinin parasını çaldığı iddia edilen yankesici, esnaf tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
AİHM'nin Apo kararı Avrupa Konseyi'nde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) temyiz niteliğindeki büyük dairesinin terör örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan ile ilgili mayıs ayında aldı..
Doktora mecburi hizmet yürürlükte Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in dün akşam saatlerinde onayladığı doktorlara zorunlu hizmet getiren, tarihi ve kültürel varlıkların korunmasını öngören ve..
Rehn: AB'nin Türkiye'ye ihtiyacı var AB Komisyonu'nun genişlemeden sorumlu üyesi Olli Rehn, AB'nin "demokrasi, istikrar ve refahın geliştirilmesi için Türkiye'ye ihtiyacı olduğunu" söyledi.
8 ay ölen dedesinin maaşını çekti Kastamonu'nun Tosya İlçesi'nde bir kişi, ölen yakınının 8 ay boyunca maaşını çektiği iddiasıyla gözaltına alındı.
Yağmur suyunu boşaltırken öldü Küçükçekmece'de elektrik akımına kapılan 1 kişi öldü. İkitelli Atatürk Mahallesi Baharistan Sokak'ta oturduğu apartmanın bodrum katına dolan yağmur suyunu boşal..
» 1 2 3 4 5 6 7 8