4 Temmuz 2005 Pazartesi Günü Haberleri

4 Temmuz 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Yıllık enflasyonun yüzde 8, kredi kartı faizlerinin aylık ortalama yüzde 6 olduğunu belirten Tüketiciler Birliği Başkanı Bülent Deniz, kart sahip...'İhlas mudileri mağdur du..
Haberin Devamı>>> Tatlıses, caretta kaplumbağasıyla kurbağayı birbirine karıştırdıAcısını alkışlar hafifletti
Haberin Devamı>>> YÖK Başkanı Teziç, imam hatipler için yeni bir model önerdi. Teziç, "Belli büyük merkezlerde 2-3 okul olur. Arapça, Farsça, Grekçe ve Latince öğr...İşbirliğinde bir adım dah..
Haberin Devamı>>> Yabancı transferine noktayı koymak isteyen Beşiktaş, listesindeki 6 futbolcu için tek tek görüşüp kararını verecek. Kartal, biri forvet, diğeri i...İşte Ata'nın kızları
EDİTÖRDEN Bu satırları yazdığım, 1 Temmuz Cuma akşamı, Türk Telekom'un yüzde 55'i Lübnanlı Hariri Ailesi'nin şirketi Saudi Oger'e satıldı. Oger Grubu açık artırmada şirkete 6 milyar 550 milyo..
Haberin Devamı>>> Sabri Özel, on yaşındayken Malatya'dan tek başına İstanbul'a geldi. Tekstil atölyelerinde ustabaşılığa kadar yükseldikten sonra 19 yaşında kendi ...Afganistan'da dağ başında..
Haberin Devamı>>> Dünya Üniversiteler Spor Oyunları sayesinde kent şantiyeye döndü. Önce tesisler yapıldı. Sıra şimdi altyapıya geldi. Asfalt seferberliği başlatıl...Bu hemşirelerin hepsi çif..
Uzun'un kitabı Norveç dilinde Yazar Mehmed Uzun'un Aşk Gibi Aydınlık-Ölüm Gibi Karanlık adlı romanı Norveç'in köklü yayınevlerinden Cappelen tarafından Norveç'te yayımlandı. Bu, Uzun'un Yitik..
Hac kayıtlarında son gün 22 Temmuz Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, başkanlığın ve şirketlerin planlamalarını yapabilmeleri için erkene alınan hac kayıtlarının bugünden itibar..
Bankalar uluslararası hesap numarasına geçiyor Para transferlerindeki hataları azalttığı ve maliyetleri düşürdüğü belirtilen uluslararası banka hesap numarası (IBAN) uygulamasına Türkiye’deki..
Anayasa Mahkemesi'ne yeni başkan Anayasa Mahkemesi, yeni başkanını, yarın yapacağı seçimle belirleyecek.
Fener Patriği: Memleketin bir kurumuyuz Fener-Rum Patriği Bartholomeos, "Patrikhanemiz bu memleketin bir kurumudur. Buraların yabancısı değil yerlisiyiz" dedi.
Filipinler'de bir gazeteci öldürüldü Filipinler'in güneyinde bir gazetecinin öldürüldüğü, bu cinayetle birlikte bu yılın başından beri ülkede öldürülen gazeteci sayısının 6'ya ulaştığı bildir..
İngiltere'de 10 ilkokulludan biri silahlı İngiltere'de 10 erkek ilkokul öğrencisinden birinin tabanca taşıdığı açıklandı.
Irak'ta direnişçiler sözcü atadı Irak'ta direnişçi iki grup, ilk kez bir resmi sözcü atadıklarını duyurdu.
Akdeniz'de deprem Akdeniz'de orta şiddette bir deprem meydana geldi.
» 1 2 3 4 5 6 7