31 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

31 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SAMSUNG E720 ' DE AVANTAJ FİYAT ! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Nokia 6630 Şengüller Garantisi İle TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Poyrazköy ve Anadolu Kavağı'nda bir gün Anadolu Kavağı'nda balık yedim ve kaleye tırmandım, Poyrazköy'de denize girdim, Anadolu Feneri'nden Boğaz'ı seyrettim. Aslında hâlâ İstanbul ili sınırl..
Rock'istan'da yalınayak Geçenlerde oğlumu ziyarete gelen ilkokul arkadaşı benden Pink Floyd kitabı istedi. Nedenini sordum, çok sevdiğini söyledi. Live-8 konserinin yayınlandığı gece, anne ba..
"Keman benim bir parçam" Dostluk Konseri'nde çalmak için Türkiye'ye gelen Pinchas Zukerman "Favori bestecim yoktur. İyi iş yapanları severim" diyor"Dünya pizza şampiyonu"ndan yeşil elmalı, li..
Boyumuz uzadı ama hızla şişmanlıyoruz Anadolu insanının vücut ölçüleri araştırması Prof. Dr. Erksin Güleç ve Prof. Dr. Galip Akın'ın öncülüğünde yenilendi. 68 yıl önceki araştırmaya kıyasla e..
SALCANO DAĞ BİSİKLETİN'DE AVANTAJ FİYAT TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
AL & ÇIK VİRAX DENİZ KİTİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
AL & ÇIK VİRAX OLTA SETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
BIANCHI FIORE DAĞ BİSİKLETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
BIANCHI SWORD ÇOCUK BİSİKLETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
BIANCHI CANDY 3-8 YAŞ GRUBU ÇOCUK BİSİKLETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Sanat nedir, ne işe yarar? Sanat nedir, ne işe yarar? Bir şeyin sanat olup olmadığına kim, nasıl karar verir? Bunun birtakım olmazsa olmaz ölçütleri var mıdır? Sanat bizi daha iyi insan yapar..
Petersen yine dalgalarla boğuşuyor 'Truva'nın yönetmeni Wolfgang Petersen, yeni filmi 'Poseidon'da, 'Kusursuz Fırtına'da olduğu gibi yine dev dalgalarla boğuşuyor.
Ara'dan tam 77 yıl geçti Türkiye'de fotoğraf denilince akla gelen ilk isimlerden biri kuşkusuz Ara Güler'dir. Güler, fotoğraf makinesini eline aldığı günden bu yana film şeridine en iyi karel..
Crowe ve Scott yine bir arada Usta yönetmen Ridley Scott ve oyuncu Russel Crowe 'Gladyatör'den beş yıl sonra yeni bir projede tekrar bir araya geliyor.
Kırdar'dan Şaman albümü Gökhan Kırdar, gözden ırak olduğu günlerin acısını çıkarıyor adeta. Yaptığı dizi film müziklerini ('Kurtlar Vadisi', 'Haziran Gecesi', 'Yabancı Damat') art arda albüm ..
Harbiye'de Karadeniz havası İstanbul bu akşam Karadeniz'in serin rüzgârıyla ferahlayacak. Karadeniz müziğinin önemli isimleri 16. MOST Açıkhava Konserleri kapsamında bu akşam saat 21.00'de Ha..
AYIN KLASİK MÜZİK ALBÜMLERİ Alman coğrafyacı Baron Ferdinand von Richthofen Çin'den Anadolu'ya uzanan ticaret yoluna 19. yüzyılda 'İpek Yolu' ismini vermiş. Artık kervanların yürümediği İpek ..
Ve Phelps altıncı boyutta Kanada'daki Dünya Yüzme Şampiyonası'nda erkekler 200 metre serbestte ve 200 metre karışıkta altın madalyayı kazanan ABD'li yüzücü Michael Phelps yüzmede tüm zaman..
Maziye şöyle bir bakıverdi Formula 1'de 19 yarışlık sezonun 13'üncü yarışı olan ve bugün koşulacak Macaristan Grand Prix'sine Ferrari'nin yedi kez dünya şampiyonu olan Alman pilotu Michael Sc..
'Jackpot' için iki aday Atletizmin özel yarış serisi olan Golden Lig sezonunun üçüncü ayağı Oslo'da yapıldı. Fransız Christine Arron ve Rus Tatyana Lebedeva 1 milyon dolarlık ödül için iki ad..
Genç Horozlar geç öttü 19 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası'nda zafer Fransa'nın oldu. Fransa, İngiltere karşısında yenik duruma düşmesine karşın ikinci yarıdaki üç golle maçtan 3-1 galip ayrıldı.
Aslanın son sınavı timsah karşısında Galatasaray yeni sezon öncesi son hazırlık maçını İkinci Lig A Kategorisi ekiplerinden Bursaspor ile yapacak.
Darısı Şampiyonlar Ligi'ne Olimpiyat Stadı her iki takım için de farklı anlamlara sahip. Evertonlular buradaki son maçta, dünyanın şahadeti altında ezeli rakiplerini (tabii ki Liverpool'u) al..
'Hedefimiz 2010'da dördüncü yıldızı takmak' Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir, 2005-2006 sezonunda da mutlu sona ulaşarak üst üste üçüncü kez şampiyon olacaklarına inandıklarını belirti..
Güneş tur için garanti verdi Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu ilk maçında 3-1 yenildikleri Rum ekibi Anorthosis'ten çekinmediklerini söyledi.
Hanzade Doğan 'izleme'de ABD iş dünyasının saygın dergisi Forbes, tarafından hazırlanan 'İzlenmesi Gereken Kadınlar' listesinde bu yıl Doğan Gazetecilik İcra Kurulu Başkanı Hanzade Doğan ve ..
Patronluğa hızlı geçiş yaptılar Ali Eren ve Erkan Üstün konfeksiyon atölyelerinde çalışan işçilerdi. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (İTKİB) Gezici Eğitim Merkezler..
Türk tarımına internet dopingi! Tülin Akın, tarımdaki pazarlama sorununu internetin gücüyle çözmek için yola çıkan genç bir girişimci. Akın, sadece sekiz ay gibi kısa bir süre içerisinde İsra..
AB çalışması 2001'de başladı UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) Türkiye'nin en etkin sivil toplum örgütlerinden biri. Son dönemde Karayolu Taşımacılık Yasası, gümrük kapılarının yenilenm..
Çimento grubu da satışta Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), vergi borçlarıyla birlikte Türkiye'ye 16 katrilyon liralık bir fatura çıkaran İmar Bankası nedeniyle el koyduğu, Uzan Grubu..
» 1 2 3 4 5 6 7 8