3 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

3 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'AB genişlemeze Müslümanlar öfkelenir' ABD'de yayımlanan The Washington Post gazetesi, Türkiye'nin AB'nin genişleme sürecine dahil edilmemesi durumunda, Avrupa'daki Müslümanların öfkelenebile..
Ergin veya kısıtlı da evlatlık edinilebilecek TBMM Genel Kurulu'nda, ergin veya kısıtlıların da evlatlık edinilebilmesini öngören teklif, kabul edilerek yasalaştı.
Uludağ'da 2 genç kız kayboldu Bursa'da aileleriyle Uludağ'a piknik yapmaya giden 2 genç kız kayboldu.
Eğitim-Sen 'anadilde eğitim'den vazgeçti Eğitim-Sen'in tüzüğünde yer alan "anadilde öğrenime" ilişkin madde değiştirildi.
Iraklı aydınlardan Türkiye'ye çağrı Iraklı aydınlar Türkiye’yi, "Savaşın durdurulması için adım atmaya" çağırdı.
Özelleştirmede yoruma son veren yasa TBMM Genel Kurulu'nda, özelleştirme uygulamalarında karşılaşılan sorunlar ve farklı yorumları gidermeyi amaçlayan tasarı, kabul edilerek yasalaştı.
Sendikalar eğitim-spor tesisi kurabilecek Sendikalar, genel kurul yerine yönetim kurulu kararı ile eğitim, sağlık, rehabilitasyon ve spor tesisi kurabilecek.
Çocukları Koruma Yasası Meclis’ten geçti Çocukları Koruma Yasa Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.
Meclis yarından itibaren tatilde TBMM'nin yarından itibaren 1 Ekim'e kadar tatile girmesine ilişkin öneri, Genel Kurul'da kabul edildi.
Irak'tan direnişçiye siyasete katılma çağrısı Irak hükümeti, ülkedeki yabancı askerleri hedef alan direnişçilere, siyasi sürece katılmaları çağrısında bulundu.
İngiltere ile görüşmeler başlıyor Türkiye, Temmuz başında AB dönem başkanlığını üstlenen İngiltere arasında ilk görüşmeler bu hatfa Londra’da yapılacak. AB’den sorumlu Dışişleri Müsteşar Yard..
Mısır'ın Bağdat Büyükelçisi kaçırıldı Mısır'ın Bağdat Büyükelçisi'nin kaçırıldığı bildirildi.
Belediye Kanunu Meclis'te kabul edildi Anayasa Mahkemesi'nin, şekil yönünden Anayasa'ya aykırı bularak iptal ettiği Belediye Kanunu yerine hazırlanan tasarı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edile..
Büyükada'da yangın korkuttu İstanbul Büyükada'da ormanlık alanda çıkan yangın korkuttu. Küçük bir alanda etkili olan yanının neden çıktığı konusunda bir açıklama yapılmadı. Yangın, İtfaiye ve..
Bingöl İHD binasına saldırı Bingöl’de, Elazığ-Tatvan seferini yapan posta trenine düzenlenen bombalı saldırıda yaşamını yitiren askerler için düzenlenen cenaze töreni sırasında, İHD Bingöl Şu..
Yıllara meydan okuyor Popüler müzik tarihinin en ilginç şarkıcılarından biri olan Al Green, yeni albümü 'Everything's O.K'le yeniden adından söz ettiriyor. Bir şarkıcı düşünün, yarım yüzyıla ..
İstanbul'u metalciler bastı! Heavy metal, İstanbul'u hakimiyeti altına aldı! Sarıyer Mehmet Akif Ersoy Ormanlık Alanı'nda düzenlenen Rock Republic Open Air Festival'de önceki gece, trash meta..
Şimdi sıra Manowar'da Heavy metalin sağlam kalelerinden biri olan Manowar, 6 Ağustos'ta Yedikule Zindanları'nı sallayacak. Grup; önceki yıllarda Dio, Kreator, Opeth, Sentenced ve...
Vandross veda etti R&B'nin ünlü sesi ABD'li şarkıcı Luther Vandross önceki gün New York'ta yaşamını yitirdi.
» 1 2 3 4 5 6 7