26 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

26 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muş'ta demiryolunda patlama Muş'un Kale-Kurt istasyonu yakınlarında demiryoluna bombalı saldırı düzenlendi.
Appiah İstanbul'da Fenerbahçe'nin, İtalya'nın Juventus Kulübü'nden transfer ettiği Ganalı futbolcu Stephen Appiah, İstanbul'a geldi.
Tunceli Valisi'nin yoluna PKK tuzağı Tunceli Valisi Mustafa Erkal'ın konut teslimi törenine katılmak üzere gideceği Dedeağaç Köyü yolunda, terör örgütünce yola yerleştirilmiş 1 kilogram ağırl..
ABD raporu: Irak'ta direnişçi polise sızdı ABD'de yayımlanan bir raporda, Irak'ta kurulan yeni polis teşkilatının eğitim programı meyvelerini vermeye başlasa da direnişçilerin ve diğer suçlul..
ABD'de penis kesen kadına 8 yıl hapis ABD'de erkek arkadaşının penisini kesen bir kadın, 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
'Kıbrıs'ta toplumlar birbirine güvenmiyor' Kıbrıs’ta yapılan bir ankete göre Rumlar da Türkler de çoğunlukla birbirine güvenmiyor
İngiltere'de 'bombacılar' devlet yardımı almış İngiltere'nin başkenti Londra'da 21 Temmuz'daki bombalı saldırı girişimlerinin zanlısı oldukları gerekçesiyle kimlikleri dün açıklanan iki kişin..
Orduda terfi ve emeklilik ele alınıyor Yüksek Askeri Şura (YAŞ), 1-4 Ağustos'ta, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin terfi ve emeklilik durumları ile gündemdeki diğer konuları değerlen..
Gümüşhane'de saldırı: 1 polis yaralı Gümüşhane'de devriye gezen polis aracına açılan ateş sonucunda, bir polis memuru ile bir vatandaş yaralandı.
Vekillerin yurt dışı faturası 2.5 trilyon TBMM’nin 22’inci Döneminin seçildiği 3 Kasım 2002 seçimlerinden 2004 yılı sonuna kadar milletvekillerinin yurt dışı gezileri için masraflar ve harcır..
Aygün: Ek Protokol imzalanmamalı Ankara Ticaret Odası(ATO) Başkanı Sinan Aygün, Kıbrıs Rum Kesimi’ni tanıma anlamına gelecek Gümrük Birliği Ek Protokolü’nün imzalanmaması gerektiğini bildirdi..
Cumalı'nın Viran Dağları'na "ilginç" yorum Yunanistan'da yayınlanan Elefterotipia gazetesinde yer alan ilginç dosyaları ile tanınan ’İos’ adlı gazeteci grubu, son olarak eleştiri oklarını ünl..
» 1 2 3 4 5 6 7 8