20 Temmuz 2005 Çarşamba Günü Haberleri

20 Temmuz 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> e - imza altyapı çalışmalarını tamamlayarak teste başlayan Dış Ticaret Müsteşarlığı, bir ay içinde Dahili İşleme Rejimi işlemlerini, kâğıt kullan...Liman özelleştirmesine 'R..
Haberin Devamı>>> Cengizhan'ın ülkesini ziyaret eden ilk Türk Başbakanı olan Tayyip Erdoğan, askeri törenle karşılandı. Başbakan, Orhun Anıtları'na müze projesini ...KRİTİK ATAMALAR
Haberin Devamı>>> Beşiktaş Yönetimi, Ailton operasyonunu son dakikaya kadar Rıza Çalımbay'dan bile sakladı. Schalke kampından ayrılan Brezilyalı yıldızın bugün sağ...Pires'te son dakika
Haberin Devamı>>> Filminin yanlış anlaşılmasından rahatsız olan Atıf Yılmaz, "Film, bir mafya babası, polis ve politikacının aynı adaya düşmesini konu alıyor. İnsa...Macias: Burada kendimi ev..
Alanya'daki Lisa cinayetinin raporu açıklandı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde geçen yılın Ekim ayında öldürülen 11 yaşındaki Alman kız Lisa Eder'in, ağzı ve burnunun kapatılması sonucunda nefes..
Haberin Devamı>>> Rekabet Kurulu karar aldı. Alsancak Limanı ikiye bölünerek ayrı işletmecilere satılacak. Amaç tekelleşmeyi önlemekKent düşmanlarının yeni hedefi ağaçlar
17 bin kilogram biber imha edildi Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Antalya'da gıda güvenliği açısından uygun olmayan pestisit kalıntısı tespit edildiği için 16 bin 820 kilogram sivri biberin imh..
EDİTÖRDEN Boğaz Köprüsü'nün altında İstanbul'un en güzel ve de en lüks eğlence merkezlerinden birinde, Reina'dayız. Yayın Koordinatörümüz İbrahim Ekinci ile birlikte Türkiye'nin en büyük grup..
Haberin Devamı>>> Yücel Çelik'in, Doğuş Grubu'nun kurucusu Ayhan Şahenk'le ilişkisi tanımlanırken 'dava arkadaşlığı' gibi idealist vurgular yapılıyor. Çelik, 47 y...AKP'deki İhlas çatlağı
Alanyada'ki Lisa cinayetinin raporu açıklandı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde geçen yılın Ekim ayında öldürülen 11 yaşındaki Alman kız Lisa Eder'in, ağzı ve burnunun kapatılması sonucunda nefes..
Sezer Anayasa Mahkemesi’ne üye seçti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Anayasa Mahkemesi asıl üyeliğine seçim yaptı.
Öğrencilerden İETT zammına protesto Öğrenci Muhalefeti adlı bir grup öğrenci, ellerinde dövizler ve pasolarla Taksim’de basın açıklaması yaparak, İETT’nin son zammını porotesto etti. Öğrencil..
Karzai'den Batı'ya 'El Kaide' eleştirisi Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai, El Kaide'nin Sovyet işgaline direnmek için kurulduğunu, ancak örgüt Afganları ve Müslümanları öldürdüğü sürece..
'Çin uzun dönemde bölgesel tehdit olur' Çin'in, uzun dönemde bölgesel tehdit oluşturabileceği bildirildi.
Bağdat'ta intihar saldırısı: 10 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlenen intihar saldırısında ilk belirlemelere göre 10 dolayında kişi öldü, 22 kişi yaralandı.
Kanada'da eşcinsel evliliğe onay Kanada senatosu, eşcinsellerin evliliklerini onaylayan yasa tasarısını kabul etti.
Arınç : Pornografiye geçit vermeyin TBMM Başkanı Bülent Arınç, televizyonlarda ahlaki değerleri yıpratan, kültür ve kimliği alabora edecek şekilde yayınlar yapıldığını, bu konuda çok şikayetl..
Sezer, Anayasa Mahkemesi’ne asıl üye seçti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Anayasa Mahkemesi asıl üyeliğine seçim yaptı.
Tutuklama yerine "adli kontrol" Edirne'de üç kişinin yaralandığı trafik kazasında, kamyon sürücüsü, tutuklanma yerine yeni yasal düzenleme uyarınca "adli kontrol" altına alındı.
"Zırhlı Tugay Kırıkkale’ye geri dönemez" Genelkurmay Başkanlığı, Çankırı’da bulunan 9’ncu Zırhlı Tugayı’nın Kırıkkale’de konuşlandırılmasının söz konusu olmadığını bildirdi.
İşte Ermeni soykırımını kabul eden ülkeler Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, 15 ülkenin parlamentosunda sözde Ermeni soykırımına ilişkin karar ve açıklamanın kabul edildiğ..
Peru'da 5 bin yıllık "düğüm yazısı" bulundu Arkeologlar, Peru'da, 5 bin yıllık düğümlerle hesap ve bilgi aktarmada kullanılan "quipu" (düğüm yazısı) buldular. Antik Caral kentindeki araştırma..
» 1 2 3 4 5 6 7 8